Sevgilimin Bana Attığı Kazık(Lütfen yardım edin)

bana mutluluk veremiyor hep üzüyor. oysaki ben onun hep yanında oldum. kendi dertlerimi unuttum...
birkaç kez daha aramış meşgule düşüyor. kaçtı tren.
Yani bilemiyorum o da sizi seviyor yoksa niye bu kadar ısrarcı olsun..Bitmesini göze alsaydı iyi kurtulmuş oldum der bir daha alamazdı.

Yani bilemiyorum o da sizi seviyor yoksa niye bu kadar ısrarcı olsun..Bitmesini göze alsaydı iyi kurtulmuş oldum der bir daha alamazdı.
bence o şu süreçte acıyla yüzleşemiycek kadar bencil. sürekli arkadaşlık teklif eden kendisi dün de bunu teklif etti. barışalım demiyor yani. arkadaş ayağına acısını dindirecek, vicdanını rahatlatacak işte. bir de ben çok neşeli biriyim neşem ona da çok neşe veriyordu böyle bir neşe kaynağını kaybetmek istemiyor

Evet hassas bir hastalık gecirmişsin ama artık hasta değilsin kaldı ki hasta bile olsan sana hastalıklı gibi davranılmıyor şükretmelisin.insanlar senin pervanen olamaz bir şeyler yaşanmış belki çok sık boğaz ettiğinden bitiyor biterse yenisi başlar sağlama nu kadar

Evet hassas bir hastalık gecirmişsin ama artık hasta değilsin kaldı ki hasta bile olsan sana hastalıklı gibi davranılmıyor şükretmelisin.insanlar senin pervanen olamaz bir şeyler yaşanmış belki çok sık boğaz ettiğinden bitiyor biterse yenisi başlar sağlama nu kadar
canım ablacım siz yazıyı harbiden hangi kafayla okuyorsunuz. kim pervanem olsun dedim. bu süreçte stres bana yasak ve bunu ona da dedim ilişki kaldıramam istemiyorum erkek arkadaş dedim ben şöyleyim böyleyim dedi kafaladı da girdi hayatıma. çok zarar verdi. hastalık geçince geçti olmuyor. tabi ki haklısın ben de bana öyle davranılsın istemem ama hastalığım biteli az oldu taze yani. şuanda da arıyor mesaj atıyor ama engelli cevap vermiyorum. o kafada olsam veririm. ben bana yaptığı muameleye üzüldüm dertleşmek istedim yani.

Oglaklar aileye düşkündür. İliskilerine cok baglidir bu yuzden kro diyenler var onlara... Ketumlar o ayrı ama bence sevdiklerine takintililar.
bu da önceden bana çok düşkündü. sonra benden anlayış bekledi başlarda zorlandım tabi çok az konuşuyorduk benim kişiliğim böyle değil falan desem de onu sevdiğim için zamanla çok az konuşmaya da alıştım. sürekli teşekkür etti zaten. fedakarlığımın farkındaydı. bazı ablalar atıyor tutuyor ben kimseyi sık boğaz etmedim belki de hep alttan aldığımdan ve ne dese yaptığımdan oldu. hep fazlasını istedi.

Seninle bir gelecegimiz olsa onca konusmayi yaparmiydim ne demek? Dalga gecer gibi terbiyesizlik resmen.. Rencide etmek.. Aylarca pesinden kos. Sonra boyle bir cumle kur..

Aramakta israr ederse ben "Neden beni hala rahatsiz ediyorsun? Ölumle burun buruna gelmis bir insan icin bazi kavramlar anlamini yitiriyor. Oyuzden kendini fazla önemseme. Hicbir sifatla hayatimda olmani istemiyorum." Der postayi koyardim. Egosu kirilsin..

Ne bencil hala ariyor! Hayir barismak ta istemiyor. Akil alir gibi degil..

Seninle bir gelecegimiz olsa onca konusmayi yaparmiydim ne demek? Dalga gecer gibi terbiyesizlik resmen.. Rencide etmek.. Aylarca pesinden kos. Sonra boyle bir cumle kur..

Aramakta israr ederse ben "Neden beni hala rahatsiz ediyorsun? Ölumle burun buruna gelmis bir insan icin bazi kavramlar anlamini yitiriyor. Oyuzden kendini fazla önemseme. Hicbir sifatla hayatimda olmani istemiyorum." Der postayi koyardim. Egosu kirilsin..

Ne bencil hala ariyor! Hayir barismak ta istemiyor. Akil alir gibi degil..
amacını size diyim ben. kendisi duygusal bir insan ama sadece kendisini düşünen biri, karşısındakinin duygularını tınlamaz. bu süreçte beni kaybedip yıkıma uğramak istemiyor çünkü gerçekten hoşlanıyordu ve her şeyden önce ben onun neşe kaynağıydım bunu hep derdi çünkü ben çok eğlenceliyimdir. kendisi sürekli evden ölü çıkmış gibi bir modda olduğu için enerji kaynağı bendim yani. bunu kaybetmeyi göze alamadığından arkadaşlık adı altında benle konuşmaya devam edecekti. hem de cepte tutacaktı. vicdan da yapmamış olacak, zamanla kendisi de soğuyacaktı... evet bana öyle dedi. inanın ben evlilik falan düşünen bir tip değilim. ailem falan takılır bazen ne zaman evlenceksin diye ''ne evliliği yaa'' derim. cidden evlilik insanı değilim pek. ona da hiç evlilik lafı yapmadım. baştan beri amerikaya gidebilirim ben seninle bir gelecek düşünüyorum plan yapmamız lazım diyen kendisiydi. işte insanlar o kadar bencil ki, suçu karşısındakine yıkıp kendi egosunu okşayıp vicdanını rahatlatabiliyor. zamanla beni çok arayacak. gerçekten her şeyden önce hep yanında olan ve ona belki de ailesinden bile çok destek olan birini kaybetti. o telefon bir daha suratına açılmayacak...

Evet haklisiniz kaziktan kastim beni zorla hayatinda tutmasi oldu yoksa ben 3 ay once ayrilmistim ama agladi vicdanima oynadi ben de gercekten cok seviyor ama bana kasitli olmadan vakit ayiramiyor sandim yaninda oldum ve 3 ayda duzgun ilgi alakasi olmadi mutlu degildim sevdigimden katlandim sirf uzuldugum nokta bu
Artık mutlu olma vaktiniz gelmiş, bence kendinize haksızlık etmeyin, kafanızın rahat etmesi gerekiyor, öyle ya da böyle yürümediğini düşündüğünüz bi ilişki bir şekilde sonuçlanmış. BaZı sonlar olmasaydı Yen’i başlangıçlar göremezdik, son başlangıçlara gebedir. Onu affedin ve ruhunuzu huzura bırakın. Böylesi hayırlı olmuş.
Ömrünüz boyunca ikili ilişkinize burnunu sokan kız kardeşler ve annelerinden kurtulmuşsunuz, onlarla çok zor olurdu her şey İnan’ın.

Artık mutlu olma vaktiniz gelmiş, bence kendinize haksızlık etmeyin, kafanızın rahat etmesi gerekiyor, öyle ya da böyle yürümediğini düşündüğünüz bi ilişki bir şekilde sonuçlanmış. BaZı sonlar olmasaydı Yen’i başlangıçlar göremezdik, son başlangıçlara gebedir. Onu affedin ve ruhunuzu huzura bırakın. Böylesi hayırlı olmuş.
Ömrünüz boyunca ikili ilişkinize burnunu sokan kız kardeşler ve annelerinden kurtulmuşsunuz, onlarla çok zor olurdu her şey İnan’ın.
çok haklısınız çok... bu arada gece aramış engelli olduğu için meşgule düşmüş, mesaj attı sonradan nasılsın diye. cevap vermedim sonra yine aradı. hiçbir şekilde cevap vermiyim diyorum?

çok haklısınız çok... bu arada gece aramış engelli olduğu için meşgule düşmüş, mesaj attı sonradan nasılsın diye. cevap vermedim sonra yine aradı. hiçbir şekilde cevap vermiyim diyorum?
Her şey bittiyse aklınız karışmayacaksa görüşülebilir fakat sizin durum Yen’i, bence cevap Vermeyin bu şekilde kimsenin hayatınızın dengesini bozma hakkı yok

dimi ben de cevap vermiycem zaten... anlasın kaybettiğini
bunu onun bir şeyleri anlaması için değil, kendiniz için yapın. İki insan mutlu olsa, ayrılık olmazdı. İkiniz de öyle düşünmüşsünüz başka zamanlarda da olsa. Ayrılık süreci zor,sancılı bir şey. Bir nevi alışkanlıklar değişiyor. Onun yerine koyacak bazı şeyler türetin sevdiğiniz şeyler. Sosyalleşmek de kimi zaman iyi gelir.
Eskiden üzüldüğüm tüm kişilere şimdi dönüp baktığımda onlardan öğrendiğim iyi ya da kötü şeyler için teşekkür ediyorum, iyi ki artık yoklar :) canımın yarısıyla tanışmam mümkün olmazdı yoksa

bunu onun bir şeyleri anlaması için değil, kendiniz için yapın. İki insan mutlu olsa, ayrılık olmazdı. İkiniz de öyle düşünmüşsünüz başka zamanlarda da olsa. Ayrılık süreci zor,sancılı bir şey. Bir nevi alışkanlıklar değişiyor. Onun yerine koyacak bazı şeyler türetin sevdiğiniz şeyler. Sosyalleşmek de kimi zaman iyi gelir.
Eskiden üzüldüğüm tüm kişilere şimdi dönüp baktığımda onlardan öğrendiğim iyi ya da kötü şeyler için teşekkür ediyorum, iyi ki artık yoklar :) canımın yarısıyla tanışmam mümkün olmazdı yoksa
darısı başıma artık :) bende de pek şans yok :KK70:

X