Sevgilimin eski sevgilileri

Kıza yem atmış, kız bunu kaale almamış. Belki kız devam etse sevgiliniz de konuşmaya devam edecekti. Bu adama güvenilebileceğini pek sanmıyorum...

Değişir mi hiç? Heba etme kendini bununla.

Bazisi böyle kanı bozuk oluyor. Istedigi aslinda hepinizin bileskesi bir hatun. Yabanci kizin guzelligi + nisanlananin tutkusu + senin hoşgörün + falancanin anlayisliligi uzar gider kafasindaki gibi birini bulmasina imkan olmadığı icin ömür boyu arayış icinde olurlar. Benim eski sevgilim de böyleydi. Emin ol şükür sebebin olur karisiyla iliskisini gordugunde acırsın kadina iyi ki onun yerinde degilim diye. Asla kimseyi sevemezler, hep sevmis gibi yaparlar. Heyecan icin yasarlar en temizi yok olup gitmeleri ama onu da bencilliklerinden kolay kolay beceremezler.

Karekteri o sizi sevmesi bile arayis icinde olmasina engel degil.Ondan hayat arkadasi olmaz bugun bunu yapan ilerde neler yapar.Vaktinizi harcamayin

Ben de sürekli bunu düşünüyorum şimdi böyle yapıyorsa evlenince birbirimize alışıp sıkılınca her şeyi yapabilir sanırım..

Şrefsşz çünkü
Koy tekmeyi
Seni anca sosyal medyadan takip etsin

Şahsen ben öyle adamı döverim, duramam

evet dediğiniz gibi olabilir ama ben şöyle düşünüyorum duygusal ve hassas birisi çabuk bağlanıyor ve unutmuyor. bir de derler ya kavuşamazsan aşk olur diye.. belki onlarla yarım kaldığını düşünüyor. Yani ben yanındayım beni cepte görüyor eskilerini düşünüyor herhalde bilemiyorum ya çok kırıcı yaptıkları.. Ona da söyledim ben de ayrılıp eski sevgilin olduğumda bana da o zaman değer vereceksin diye. başta affettiğim için kendime de çok kızıyorum.

Sevgiliniz kaç yaşında ?Siz kaç yaşındasınız?

defet gitsin ondan hiç bir şey olmaz çok daha iyilerine layık olduğuna eminim

Mesaj artıklarından biri yüz verseymis seni zaten birakicakmis.Bence bir daha asla ona dönme seni sevse ,sana değer verse ne diye hayırlı uğurlu olsun desin .Adı üstünde eski işte ne diye yazıyor.Aman boşver sende onu eski yap bitsin gitsin .

Yabancı olan kızla kültürler uyuşmadığı için kendisi bitirmiş. Benden ayrılacağını düşünmüyorum ama takılmaya çalıştı belki. yani evlenilecek eğlenilecek kız hesabı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…