Sevgilimin eski sevgilileri

Eski sevgilisine, yeni tanıştığı birine, gözünün,kalbinin iliştiği herkese mesaj atacak, ve hani şimdi bu ikisi yüz vermemişya, bi gün mutlaka yüz vereni olacak ve sizi zaten aldatacak. Böyle biri asla ve asla güvenilecek, beraberliğe devam edilecek biri değil. Üzgünüm ama yanlış adam.

eski sevgilisinden resim istiyor ve çok tatlısın diyor
ve siz hala söz verdi bitirmedim diyorsunuz
bunu anlayabilirim her insan 2. şansı hakeder diyelim de
sonra instagramdan yine arama yapmış

durmayacak hep yapacak biliyorsunuz dimi
size çok aşık düşnük ölüyor bitiyor olabilir ama
kimi insan bayılır flörtleşmeye fingirdeşmeye
bu kişi de böyle sürdürmeye çalışıyor
yazışmaları silmiyor ki bilerek gözünüze sokuyor kabul edin diye

Engeli açtıktan sonra görmemek için mesaj atmak şart mı bu nasıl bir saçmalıktır ne alaka yani o kişileri, engeli kaldırdığında görecek asıl. Bu erkekler 1 gr lık beyinleriyle yalan söylemeye çalışıyorlar ve komik duruma düşüyorlar

Benimde bir sürü uzun süredir görüşmediğim arkadaşım var ama kimseden ısrarla fotoğraf istemiyorum.Kaldı ki eski sevgililer sizin sevgilinize yazmış olsa gene bir nebze diyeceğim ama sizin ki yerinde durmuyor ki o yazıyor onlara ki bu çok kötü birşey sizi hiçe saymak demektir bu bana göre.
Ayrıca eski sevgilisi nişanlanmış neden rahatsız ediyor????? Gerçekten en nefret ettiğim erkek tipi.O an yazdığında hadi nişanlısı yanında olsa görde yanlış anlasa ayıkla pirincin taşını o saatten sonra.
Siz farketmeseniz bile mutlaka konuşacaktır hatta yakın mesafelerde yaşıyor olsalar buluşmayıda teklif edeceğine eminim.

Sizi sevmesi gözü sizden başkasını göremeyeceği anlamını taşımıyor. Çünkü erkek arkadaşının anladığım kadarıyla karakterinde sorun var. Yani boşuna çabalamayın adamın huyu bu.

Çok doğru bir karar vermişsiniz

Benzer bir durum arkadasimin da basina geldi. Baska kadinlarin isimerini aratmis, tanisma sitelerinden bildiriler gelmis, resimlerini incelemis baskalarinin ve yabanci kadinlarla iletisim kurmaya calismis (her ne kadarda yüz bulamasada) bu onun kötü niyetini gösteriyor. Canim sakin sakin bu sahisla evlenme! Yazik edersin kendine valla.

Bu resim istemek felan , tartısmadan sonra tekrar aratması ?? Ne ayakmış bu böyle , normal mi geliyo ona acaba ?

Yani çok üzücü bir durum.Ama sonra pişman olmaktansa şimdi üzül ve bırak bence.
İlişkide güven temeldir.Güvenin olmadığı yerde hep korku olur.Bu korkuyla bir ömür nasıl yaşıyacaksın ki.?

Sevgiliniz,tekin biri değil. Fotoğraf istemek flörttür yahu. Bir insan niye birinden fotoğraf ister. Tekmeyi basın,kurtarın kendinizi bu herifden.

Evet hepiniz çok haklısınız.. zaten artık söylediği her şeye şüphe ile bakıyorum bana iltifat ettiği zaman o kıza da iltifat ettiği aklıma geliyor.. ve kavga arasında anladım ki aslında kendini çok da hatalı görmüyor. Onlar arkadaşımdı sen engelledin sana saygı duydum uzun sure konuşmadım ama konusunca da kızma o zaman dedi. Yani ayda yılda bir de olsa onlara yazacak biliyorum ve dediğiniz gibi kızlar yüz verse veya farklı fotoğraflar atsa konuşma başka yöne kayabilirdi.. çok üzülüyorum ama en son tekrar kızın profilini araması değişmeyecegini gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…