Sevgilimin eski sevgilileri

Ben böyle düşünmüyorum elbette onun böyle düşündüğünü buna göre davrandığını söylemeye çalışıyorum
Tamam böyle düşünen adam seni mutlu edebilir mi?
Yarın evlensen ne olucak adam ona buna yazmaya devam edicek kaldırabilecek misin?
Ben kaldıramam şahsen kafayı yerim

Aynennnn oyle olur gayet iyi cozmussun adami. O yuzden bunu en az 1 ay yaşat ona. Sabirli ol ayril ve bir ay konusma. Bak nasil seni stalklicak bu sefer kapinda yaticak. Ondan sonra pisman olur bi daha yapmaz belki. Ama bunu mutlaka dene devam etmek istiosan.

Hepinize teşekkür ederim dediğiniz gibi böyle bir insanla devam etmek için bunları kabullenmem lazım ama kabullenecek bir insan değilim. Evlenince düzelmez daha beter olur.. huyu olmuş değişmiyor.

Cabım benım bigün bu sana yaşattıkları yuzunden cok fazla pısman olavak. Yaptıgı sey cok saçma kabul edılecek bı tarafı yok fe
Bigün bu yaptıklarından oturu cok pısman olacak. Yaptıgı şey çok uygunsuz etik degıl. İstediği kadar yalvarsın sen onu affetsen bıle ılerdekı ılıskınız guven uzerıne kurulu olmayacak. Sureklı kuruntu yapar hale geleceksın. Daha cok uzuleceksın. Geçmişi silip atamadıysa buyuk sıkıntı. Yoluna bak sen canım o da kendı yaptıgı ayıpla yaşasın .

O kadar haklısınız ki ve ilişkimiz yeni değil 1.5 yıl olmuş neyin unutulmaması bu, ilk zamanlarda konuştuğunu görünce istemiyorum dedim engelllettirdim ama adam değişmiyor. artık rüyalarıma giriyor başka kızlarla konuştuğu.. şüphe içindeydim sürekli inancım kalmadı. Neyseki nişan düğün olmadan fark edebildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…