Sevgilimin eski sevgilisi? Çok yoruldum?napmalıyım?

Kızın ahı tutmaz neden tutsun, sen mi ayırdın onları? Yalnız o kız olsun veya olmasın, ilişkiye benim zoruma başladı be beni şu an sevmediği belli diyorsun, eski sevgiliden ziyade asıl sorun bu bence.

Her şeyi bırak. O kızı sevmiyor olsun, ona dönmeyecek olsun. Yarın ona yaptığı gaddarlikları sana yapmayacağını nereden biliyorsun?

Arkandan senin için de acıdım gibi adamliga yakışmayacak sözler söylemeyeceğini?

Beş para etmez biri canlandı gözümde.
Umarım doğru yolu bulursun.

Bi sürü şey yaşanmış,
Sevgilinin kıza kıyamaması da normal,
Sen daha yenisin ya unutturursun kızı yada sen unutulursun.

Bwlki haklısınız. Ama tutku ve bağlılık kısmına inanamıyorum bir türlü. O ladar bağlılık tutku olsa sevgilim o kıza o kadar ağır sözler edemezdi değil mi? 10 ay boyumca reddetmezdi kıyamazdı herhalde? Bu masıl tutku:/
çok ağır sözlerle ayrılmış tanıdıklarım var bir yıl iki yıl sonra birleşen... At gibi giden it gibi döner sözü bu durumları anlatıyor zaten... Ama benim şahsi görüşüm birleşseler de yürümez ama sizinle de yürümez... Bu tarz durumlarda olan hep yara bandı niyetine kullanilan yeni sevgiliye olur,üzgünüm. Adamdan bi cacık olmaz bence...

Uğraşmaya değmez ya,bırakın gitsin,sürekli bunu mu düşüneceksiniz o mu ben mi o mu ben mi.
Bence ona karşı hala bir şeyler hissediyor ayrıca.

Size ilgisi alakasi ne yonde? Siz bu konusmalari nerden buldunuz da okudunuz? 1 aylik iliskide tabii ki daha sevgi tam oturmamis oluyor.

Sevgilinizin o kizi sevdigini sanmiyorum ama surekli boyle iletisim halinde olmalari skinti

Sevgilinde denge yok.ayrıca ne kadar yanlış bir şey eski sevgilinin mesajlarinı size okuması. Özelini anlatması. Siz bayan olarak nasıl musade ediyorsunuz bugün onunkini anlatan yarın da aynen sizinkini başkasına anlatır. Haklı bulmaya çalışmayın haksız.

Hayır instagram şifresini telefonunun notlar kısmına yazmış gizlice girdim merakıma yenilip. Orada okudum ve sordum açık açık. Acıdığını o yüzden böyle konuştuğunu söyledi. Sonra da tüm her yerden sildi kızı. Evet ben de bu konjda şüphedeyim istemmeiş acımış ama o kıza açık kapı bırakmış işte. Kız da gurursuzca peşinden gidince hayır mı diyemedi anlamadım ki

Sevgilin cok merhametli galiba hic hayir diyemiyor. Gurursuzca pesinden kosunca acimistir kizcagiza.
Sizede baya acimis demekki, sizi sevmedigi halde birliktesiniz ve sizde bunu bilerek yaşıyorsunuz suan iliskinizi. :)
Dikkat edinde baska acınacak kadınlar çıkmasın. Ne diyelim.

Anlamıyorum çoğu insan aralarında sevgi oldığunu düşünüyor siz de tutku diyosunuz. Ya o ladar hakaret etmiş tam 10 ay kız peşinde sürünmüş yine de dönemmiş istememiş nasıl hala tutku sevgi var ki? Resmen acıma var vicdan var. Kıza unuttum seni kendini hatırlatma hiç can sıkıntısı diyen biri nasıl tutku besleyecek içinde

Kızın canını acıtmak istiyor. O ağır sözleri neden söylesin başka? Canını acıtmak istiyor çünkü kıza olan hıncı geçmemiş.. Umursamasa kayıtsız kalabilse engeller geçer ya da ağzını açıp tek kelime etmez kız isterse yazsın dursun sabahlara kadar. Çok sevmiş ki çok kırılmış ona. Umursamadığı bir insan asla değil. Sadece mantıken birlikte olamayacaklarına inanmış ve kendini de kızı da vazgeçirmeye çalışıyor. Bu kadar ağır konuşmasının bir sebebi de bu bence, geri dönüş yolu kapansın diye.

Arkadaşlar işin içinden çıkamadım. Yaklaşık 1 aydır sevgilim var. Sevgilimle başlamamız biraz benim isteğimle oldu.. Yani ben onu tanırken bir ilişkiye hazır değildi, iki buçuğu aşkın bir uzun ilişkiden çıkalı 10 ay olmuştu. Şu an yaşı 27. Benden önceki sevgilisi onun ilk sevgilisiymiş. İkisi de birbirinin ilkiymiş.. Baya çok sevmişler birbirlerini internette eski yazışmalarını buldum ne aşk dedim.. Kız askerliğini bile beklemiş sevgilimin. Yüzün takmışlar hatta. Aileleri biliyomuş. Sevgilim sözler vermiş hep.

Ama son bir sene sevgilimin anlattığına göre baya kavga etmişler. Kız çok asiymiş, trip atıyomuş, sürekli dert yanmaya başlamış, sıkmış bunaltmış çocuğu. Sevgilimde artık anlaşamadıklarını düşünp ayrılmak istemiş nişan arefesinde üstelik. Ama kız peşini bırakmamış sevgilimin. Mesajları gördüm sevgilim istemiyorum diyo kız hala yalvarıyo oğlana.. Ah ediyo falan. Eski sevgilim artık acımaya başlıyor kıza. Vicdan da yapmış çünkü cinsellik de yaşamışlar.. Ama benimkinde de var hata kıza adam gibi sevmiyorum seni demiyo. Engelliyo sonra kız engeli kaldır deyince kaldırıyo. Çok ağır konuşuyo bıraksın peşimi diye kız hala devam ediyo.

Asıl sorun şu benle tanışmadan önce kızla yaz ayı kızın ısrarları sonucu buluşuyolar. Kızı karşısında çok üzgün sevgilim onu öyle görünce teselli etmiş. Kalbimdesin benim, severek ayrıldık,unutmam ben seni, belki bi gün yine olur, ayrılmasaydık keşke ama korkuyorum kavga ederiz diye mesajlar atmış kıza bu mesajları okudum. Peşinden ama olmaz istemitorum seni bunu kabullen benden hayır yok da yazmış sevgilimin. Kız yine ısrar ediyo böye böyle kız yine kendinden soğutıyor kendisini iki hafta sonra biz tanışıyoruz.ve benden sonraki süreçte mesajlaşma şu şekilde: kıza hayatımda başka biri var diyo. Beni seviypdun hani onu mu seviyosun yani diyo. Sevgilim ise sevmek kısmı beni aşıyor o kısımla ilgilenmiyorum. Tanışıcaz olursa olur diyo.kız bensiz olamazsın dedikçe sevgilimde bak gör evlenicem bile. Ben yokum anla. İyi bi hayatın olsun falan yazmış. Kız bir iki kere daha mesaj atınca beni sevdiğini niye söyledin falan diye benimki kıza acıdım sana sen ne bitmez bir şeysin bıktım gurursuz gibi mesajlar atmış en sonunda.kız da her yerden sildi nihayet.

Arkadaşlar sevgilim o kıza acıdığı için mi böyle cümleler kurdu sizce? Aklı hala eskisinde olabilir mi? Bir de beni tam sevmiyor belli belki zamanla sever korkuyo iliikiden diyorum ama bilmiyorum? En önemlisi o kızı yarı yolda bırakmış gibi.. Ahı tutar mı o kızın? Boğuldum iyice.
Çok benzer bir ilişki yaşadım ve seni çok iyi anlıyorum canım.ilişkinizin gelgitleri çok fazla olur ,bir gün iyinılur bir gün kötü .bir gün gelir seni çok sevdiğinin söyler bir gün gelir onu unutamıyorum der.
Aslında diyeceğim şu ;eger bu şekilde hırpalanarak bir ilişkiyi kaldırırım ,ben her şeyle bu çocuk için başa çıkarım diyorsan devam et .
Benim ex de biz beraberken kıza mail atmış mesaj atmış falan ,hiç olmadık bir anda oturup karşımda biz birbirimizin ilki diye ağlardı ,değişik bir vicdan azapları oluyor bu konuda .ben hepsiyle mücadele ettim ,en sonunda benden ayrılamayacagını söylerdi .
Ama sonra noldu ,ben o kadar yıpranmıştım ki ben ayrılmak istedim,o beni bırakmadı bir sene de aynısını ban yaptı ,sevgilim var diye mesajlar attı ,aradı etti vs .
Diğer ilişki ile ilgili bu kadar ayrıntı biliyorken olmuyor ,sürekli aklını kurcalar .benşm fikrim yol yakınken bırak kurtul sen de ,yoksa çok üzülür yıpranırsın
Biraz uzun oldu kusura bakmayın :)

Ama arayan soran sevgilim değil. O kız.. Buluşmak için yalvarıyo adeta. Kabul etmesi acımasındanmış sevgilimin. Ama o buluşmada sarılma duygusal sözler geçiyo işte o acımak kısmı abartı geliyor sinirim bozıluyo
Sevgilinizin acıma laflarına kanmayın. O kızı hayatından silmiş olsaydı hiç irtibata geçmezdi. Acıdım falan lafları fasa fiso.
Zaten ben eski aşkını detaylı anlatan erkekleri de kızları da sevmem. Vardı öncesi dersin olur biter. İlkleri birlikte yaşadık falan laflarının da kadınları kandırmak için uydurulduğunu düşünüyorum.
Şahsi fikrim ileride üzer bu adam sizi.

Nasıl ya aynı böyle mi? Ama o kıza bu kadar hakaretten sonra nasıl dönsün? Kızı sildi her yerden korkuttun beni

benim eskisi sırf bana hakaret etti diye telefonda kıza küfür bile etti :KK70: o kadar seviyordu ya beni. hahhahah valla komik geliyor artık .o kadar şerefsizdi sen düşün

Benzer bir şeyler yaşamıştım.
Eşimle görüşmeye başladığımızda bir kaç aydır ayrıydı sevgilisinden. Noktalanmış bir ilişki bile değilmiş, kız birden aramamaya başlamış-öylece bitmiş. Beni duyunca birden kıymete binip dönmesi için yalvarmaya başladı. Mailler, mesajlar derken en son hastayım ölüyorum numarası yapmıştı. Hatta eşim kanıp kuzeniyle yardıma gitmişti falan. Velhasıl kızın türlü entrikalarında verdiği cevap "ben Koalina'yı seviyorum, artık hayatımda başkası var" gibi şeylerdi. Bana sürekli bu mailleşmeyi ve mesajlaşmayı atıyordu. Beni sevdiğine çok emin olduğum için çok rahattım, sonuç olarak bir yerden sonra aramamaya başladı kız. Biz de evlendik :)
Sizdeki sıkıntı sevgilinizin sizi sevip sevmediğine; karşı tarafı unutup unutamadığına emin olamamanız olsa gerek.

Ne o kızı seviyor ne de sizi.
2,5 yıllık ilişki bitmiş, yaşanmışlıklar var sonuçta ortada. Birden pat diye kesip atmak kolay değil, ki kız bu kadar perişan olup, peşini bırakmamışken. O yüzden ben kızla hala görüşüp, yumuşak davranmasında bir sakınca görmedim. 1 yıl olmuş dönse çoktan dönerdi. Ama sizi de sevmiyor, belki kız kabullensin, peşini bıraksın artık diye sizle birlikte bile olabilir.
Bu kadar karmaşanın üstüne yanlış zamanda karşısına çıkmışsınız bence.
İlişkilerin başı en kafaların rahat olduğu, en el üstünde tutulan dönemlerdir. Sizinki soru işaretleriyle başlıyor.
Ben böyle bir ilişkiye girmezdim.
Adam bir Brad Pitt değilse ne gerek var, böyle mücadelelere girmeye.

Adamın akli orda veya degil, onemli olan sana karsi hisleri ve sen kendin acikca soylemissin seni sevmedigini.. Emin de degilsin zaten adamdan ve diken ustundesin, biter mi gider mi diye.. Ne gerek var bu eziyete?

bence yara bandı falan değilsin.

çocuk eski sevgilisini artık sevmiyor o net.

ama bazı insanlarda bu işler böyle sürüncemede kalır. çok keskin bir olay sonucunda ayrılmıyorlarsa hayatlarına yeni birisi girene kadar eskisiyle bir şekilde iletişimde olurlar. aslında çok kişide olmuştur bu.

sen keşke bu kadar okuyup bu kadar kurcalamasaydın geçmişi. bakalım davranışlarını kontrol edebilecek misin... bilip de susmak çok zor artık senin için, gerekli ve gereksiz tepkilerinle lafı sürekli kıza ve geçmişe getirip ilişkinizi yıpratma. kendini dizginlemezsen ilişkinizi asıl bu bitirir.

X