Sevgilimin eski sevgilisi? Çok yoruldum?napmalıyım?

Kıza bir seni seviyorum diyecek bir hakaretler edecek kadar karaktersiz de neden sizi kullanacak kadar olmasın.. Üstelik "kendisi istedi sevgili olmayı" der vicdanını rahatlatır, sıyrılır işin içinden. Ya sevginizden gözünüz bir şey görmüyor ya da erkekleri hiç tanımıyorsunuz.
Erkekleri çok tanımıyorum doğru. Giderek ona da bağlanıyorum körleşiyor da olabilirim. Her hareketinin açıklam ası var kıza böyle demiş çünkü kız ne yaparsa yapsın peşinden düşmemiş. Artık ne diyeceğini şaşırmış benim anladığıma göre. Olamaz mı kız bu kadar peşine düşmüş laftan anlamamış kendini acındırmış.. Swvgilim acınış olamaz mı

Erkekleri çok tanımıyorum doğru. Giderek ona da bağlanıyorum körleşiyor da olabilirim. Her hareketinin açıklam ası var kıza böyle demiş çünkü kız ne yaparsa yapsın peşinden düşmemiş. Artık ne diyeceğini şaşırmış benim anladığıma göre. Olamaz mı kız bu kadar peşine düşmüş laftan anlamamış kendini acındırmış.. Swvgilim acınış olamaz mı

Siz açıklamaları hep kendi lehinize olacak şekilde yapıyorsunuz. Bir de o kızın açısından baksanız olayların aslında o şekilde de açıklanabileceğini göreceksiniz. Hiçbirimiz kesin bir şey söyleyemeyiz burada, siz de dahil. Sadece iyiye de kötüye de hazırlıklı olun diye dil döküyoruz. Olaydaki en kritik nokta sevgilinizin size karşı sevgi hissetmiyor oluşu. Felaket tellalı gibi illaki barışacaklar diyemem ama bu ihtimal de mevcut, hem de gözardı edilemez seviyede.

Siz açıklamaları hep kendi lehinize olacak şekilde yapıyorsunuz. Bir de o kızın açısından baksanız olayların aslında o şekilde de açıklanabileceğini göreceksiniz. Hiçbirimiz kesin bir şey söyleyemeyiz burada, siz de dahil. Sadece iyiye de kötüye de hazırlıklı olun diye dil döküyoruz. Olaydaki en kritik nokta sevgilinizin size karşı sevgi hissetmiyor oluşu. Felaket tellalı gibi illaki barışacaklar diyemem ama bu ihtimal de mevcut, hem de gözardı edilemez seviyede.
Anladım evet. Ben sevgilimi haklı çıkarma peşindeyim. Sizi anlıyorum. Teşekkür ederim yorumlar için. Temkinli olmak en iyisi

Konu sahibi ben sizi anlamakta güçlük çekiyorum.

Cevaplarınıza baktımda, sürekli bir: ama, yok şöyle, yok böyle...

siz ikna olmuşsunuz zaten, sadece sizin gibi düşünen kaç kişi çıkar onu merak etmişsiniz.

Yine de dinlemeyeceksiniz ama, evet sevgiliniz (şimdilik) dönmeyecek! Neden mi? Çünkü kız onu bekliyor!
Nezaman ki kız ona mutluluklar dileyecek, kendi hayatıma bakıyorum diyecek, size veda etme zahmetini mesaj olarak gösterecek.

Onca hakarete rağmen mi? Evet onca hakarete rağmen...

Eğer bir gün sizin ilişkiniz biterse yaşama ihtimalinizi yazmışsınız.. Başınıza gelebilecek şeyler; kızın başına gelenler...

Geçmiş geleceğin garantisidir..

Konu sahibi ben sizi anlamakta güçlük çekiyorum.

Cevaplarınıza baktımda, sürekli bir: ama, yok şöyle, yok böyle...

siz ikna olmuşsunuz zaten, sadece sizin gibi düşünen kaç kişi çıkar onu merak etmişsiniz.

Yine de dinlemeyeceksiniz ama, evet sevgiliniz (şimdilik) dönmeyecek! Neden mi? Çünkü kız onu bekliyor!
Nezaman ki kız ona mutluluklar dileyecek, kendi hayatıma bakıyorum diyecek, size veda etme zahmetini mesaj olarak gösterecek.

Onca hakarete rağmen mi? Evet onca hakarete rağmen...
Anladım. Çoğu insan bu görüşte. Ben inanmak istediğime inanıyorum doğru. Belki dediğiniz gibi olur belki olmaz. O olmaz ihtimali için vazgeçmek istemiyorım

Eğer bir gün sizin ilişkiniz biterse yaşama ihtimalinizi yazmışsınız.. Başınıza gelebilecek şeyler; kızın başına gelenler...

Geçmiş geleceğin garantisidir..
Ben o kız gibi o kadar koşacağımı kendime o hakaretleri ettireceğimi düşünmüyorum sonuçta biraz da olsa kız kendini kendi üzmüş istemiyorum diyen bi adamın peşinden giderek

Ben o kız gibi o kadar koşacağımı kendime o hakaretleri ettireceğimi düşünmüyorum sonuçta biraz da olsa kız kendini kendi üzmüş istemiyorum diyen bi adamın peşinden giderek
ya birşey diyimmi yarın öbürgün o kıza dönerse size çok koyacak ve emin olunki şuan o kıza dönebilir ama o kıza döndükten sonra asla size dönmez

ya birşey diyimmi yarın öbürgün o kıza dönerse size çok koyacak ve emin olunki şuan o kıza dönebilir ama o kıza döndükten sonra asla size dönmez
Omkıza dönerse gerçekten koyar çünkü o mesajlardan sonra hiiiiiç ihtimal vermiyorum. Kızı da masum bulmuyorum hayatımda biri var diyo hala mesaj atıyo. Öfkeliyim ve o kıza dönmesini hazmedemem cidden.

Erkeklerin bu cümlelerini anlamıyorum severek ayrıldık, iyi bir hayatın olsun vıdı vıdı adam gibi çık artık seni sevmiyorum benim için bi anlam ifade etmiyosun de bu kadar basit yani. Önce kıza abuk subuk cümleler kur sonrada ağZına geleni söyle gitmiyo de. Kız haklı tabiki, banada biri severek ayrıldık dese ulan madem seviyoruz niye ayrıldık diye peşine düşerdim.
Sevgilim tümüyle haklı değil tabiki. Yanlışı var bana da yapılsa o kız gibi belki davranabilirdim. Ama gerçekten seviyorum demesine rağmen inatla istenmediğinizi söyleyen birimim peşinden bir yıla yakın koşar mısınız? Takıntı ve saplantıdan başka bir şey değil. Adam gayet istemiyorum demiş. Kalbimde olsan da istemem demiş. Hatta dayanamamış sana acıdım sevdiğim falan yok sen üzülme diyeydi anla artık daha ne yapmam lazım da demiş. Bunca lafı duyup koşmasın o da

Kız bir daha mesaj atmış çıldırıcam. Sizce benim konuşmam gerekiyor mu? Sevgilim cevap vermemiş. İnstagram şifrwsi bende ordan görüyorum. Artık muhatap olsam mı diye düşünüyorum. Sevgilisi var bu adamın ne de olsa nasıl yazıyor ya?

Adam gibi ayrilamamıs yanar döner haller takınmış seni mutlu edebilir mi sence?
Eskiyi meskiyi bırak buna takıl.

Sevgilim tümüyle haklı değil tabiki. Yanlışı var bana da yapılsa o kız gibi belki davranabilirdim. Ama gerçekten seviyorum demesine rağmen inatla istenmediğinizi söyleyen birimim peşinden bir yıla yakın koşar mısınız? Takıntı ve saplantıdan başka bir şey değil. Adam gayet istemiyorum demiş. Kalbimde olsan da istemem demiş. Hatta dayanamamış sana acıdım sevdiğim falan yok sen üzülme diyeydi anla artık daha ne yapmam lazım da demiş. Bunca lafı duyup koşmasın o da
kalbimde olsanda istemem demiycek işte, direk istemem diycek. Hoş karşı tarafında çok kaftan anlayası yok gibi duruyor.

kalbimde olsanda istemem demiycek işte, direk istemem diycek. Hoş karşı tarafında çok kaftan anlayası yok gibi duruyor.
Gerçekten öyle laf anlamıyor. Bugün mesaj atmış yine aşık mısın ona diye sevgilim cevap vermemiş.. Dese ya aşığım diye. Niye demiyor susmasından bile ümitleniyo kız. Of.

Gerçekten öyle laf anlamıyor. Bugün mesaj atmış yine aşık mısın ona diye sevgilim cevap vermemiş.. Dese ya aşığım diye. Niye demiyor susmasından bile ümitleniyo kız. Of.

Kızın ümitlenmesini istiyor olamaz mı? Sevgiliniz cidden ilginç davranıyor

pişman olacak madem niye dönmemiş kıza niye bana şans vermiş? Pişman llan adam özleyen adam bir yıl olmuş özlerdi herhalde
Bazi erkekler için cinsellik sevgiden önce gelir.. biz kadınlar içinde sevgi önce... Deli gibi sevse bile el değmis olduğu için bu kendi eli dahi olsa o kişiyle evlenmeyen erkekler var... Ne yazık ki bazı erkekler için evlenecegi kişinin el değmemiş olmasi çok önem taşıyor hatta sevse dahi... Bu kafadakiler ciddi dusunmeyip bir süre sevgili hayatı yaşarlar sonra ailesi bir kız bulup onunla evlenirler yada başka birini bulup onunla devam ederler... İsterse ilişki 5 yıllık olsun.. onun eski sevgilisi için düşüncesi daha evlenmeden bugün benimle ya...n yarın başkasıyla aldatır beni.. guvenemem... Bununla evlilik düşünmez. Ne basitmis .. Bozuk zihniyet yani... Artık sorma seviyorsa neden eskiye donmedi diye...

Kızın ümitlenmesini istiyor olamaz mı? Sevgiliniz cidden ilginç davranıyor
Artık buna inanıyorum. Demesi gerekti seviyorum onu diye. Şimdi awvgilime sorsam o cevap vermemden bile ümitlenirdi hiç cevap vermemem umursamadığım anlamına gelir dicek. Ama yok yani bu kıza bunu net bir dille demesi lazımdı değil mi? Beni sevmiyosa bile demeli ki kızdan kurtulsun. sanırım aklı omda boia haklı çıkarıyorum onı

Artık buna inanıyorum. Demesi gerekti seviyorum onu diye. Şimdi awvgilime sorsam o cevap vermemden bile ümitlenirdi hiç cevap vermemem umursamadığım anlamına gelir dicek. Ama yok yani bu kıza bunu net bir dille demesi lazımdı değil mi? Beni sevmiyosa bile demeli ki kızdan kurtulsun. sanırım aklı omda boia haklı çıkarıyorum onı

En azından engellemesi lazımdı. Egosunu mu tatmin etmek istiyor nedir..

X