Sevgilimin eski sevgilisi? Çok yoruldum?napmalıyım?

Ya çocuk kafasında bitirmiş ki vazgeçmiş çoktan kızdan gitmiş yani..
Aman erkeklerin sevgisine aşkına ne bakıyorsun bi gün birine aşıklar daha güzelini alımlısını bulunca diğerine..aşkı bitmiş olmasa bırakıp sana gelmez.Önemli olan anlaşmanız şu aşamada onu tanımaya çalış kendi hislerini ölç tart.o seni seviyor mu diye düşünmek yerine seviyor muyum diye anlamaya odaklansan ya bir de
İlişkinin duygularının tadını çıkar takıntılarda boğulma

Benzer bir şeyler yaşamıştım.
Eşimle görüşmeye başladığımızda bir kaç aydır ayrıydı sevgilisinden. Noktalanmış bir ilişki bile değilmiş, kız birden aramamaya başlamış-öylece bitmiş. Beni duyunca birden kıymete binip dönmesi için yalvarmaya başladı. Mailler, mesajlar derken en son hastayım ölüyorum numarası yapmıştı. Hatta eşim kanıp kuzeniyle yardıma gitmişti falan. Velhasıl kızın türlü entrikalarında verdiği cevap "ben Koalina'yı seviyorum, artık hayatımda başkası var" gibi şeylerdi. Bana sürekli bu mailleşmeyi ve mesajlaşmayı atıyordu. Beni sevdiğine çok emin olduğum için çok rahattım, sonuç olarak bir yerden sonra aramamaya başladı kız. Biz de evlendik :)
Sizdeki sıkıntı sevgilinizin sizi sevip sevmediğine; karşı tarafı unutup unutamadığına emin olamamanız olsa gerek.
Evet o benim için seviyorum onu diyememiş.. Sevmek kısmı ilgilendirmiyor beni o işler aşıyor demiş.. Zoruma gitti .

ben sızı kullandıgını dusunmuyorum yenı bır ilişki bellıkı sızı begenmıs huyunuz hoşuna gıtmıskı görusuyor. eskı kzla uzun bır ılıskılerı olmus tabıkıde bır anda sılıp atamazlar oda ılkten kırmadan anlatmaya çalışmış sanırım sonrada artık vermiş veriştirmiş. bence sız bu konuları açmayın kendınıze guvenın sevıyorsanız kaybetmemek ıcın çabalayın sevgılınızın mutluluga ıhtıyacı var onu mutlu edın sıkmayın bunaltmayın ama karşılıklıysa tabıkı yanı sızı tersliyor sevmıyor gıbı davranıyorsa bırakın gıtsın en azından uzulmemıs olursunuz. bu arada sıze nasıl davranıyor

Arkadaşlar işin içinden çıkamadım. Yaklaşık 1 aydır sevgilim var. Sevgilimle başlamamız biraz benim isteğimle oldu.. Yani ben onu tanırken bir ilişkiye hazır değildi, iki buçuğu aşkın bir uzun ilişkiden çıkalı 10 ay olmuştu. Şu an yaşı 27. Benden önceki sevgilisi onun ilk sevgilisiymiş. İkisi de birbirinin ilkiymiş.. Baya çok sevmişler birbirlerini internette eski yazışmalarını buldum ne aşk dedim.. Kız askerliğini bile beklemiş sevgilimin. Yüzün takmışlar hatta. Aileleri biliyomuş. Sevgilim sözler vermiş hep.

Ama son bir sene sevgilimin anlattığına göre baya kavga etmişler. Kız çok asiymiş, trip atıyomuş, sürekli dert yanmaya başlamış, sıkmış bunaltmış çocuğu. Sevgilimde artık anlaşamadıklarını düşünp ayrılmak istemiş nişan arefesinde üstelik. Ama kız peşini bırakmamış sevgilimin. Mesajları gördüm sevgilim istemiyorum diyo kız hala yalvarıyo oğlana.. Ah ediyo falan. Eski sevgilim artık acımaya başlıyor kıza. Vicdan da yapmış çünkü cinsellik de yaşamışlar.. Ama benimkinde de var hata kıza adam gibi sevmiyorum seni demiyo. Engelliyo sonra kız engeli kaldır deyince kaldırıyo. Çok ağır konuşuyo bıraksın peşimi diye kız hala devam ediyo.

Asıl sorun şu benle tanışmadan önce kızla yaz ayı kızın ısrarları sonucu buluşuyolar. Kızı karşısında çok üzgün sevgilim onu öyle görünce teselli etmiş. Kalbimdesin benim, severek ayrıldık,unutmam ben seni, belki bi gün yine olur, ayrılmasaydık keşke ama korkuyorum kavga ederiz diye mesajlar atmış kıza bu mesajları okudum. Peşinden ama olmaz istemitorum seni bunu kabullen benden hayır yok da yazmış sevgilimin. Kız yine ısrar ediyo böye böyle kız yine kendinden soğutıyor kendisini iki hafta sonra biz tanışıyoruz.ve benden sonraki süreçte mesajlaşma şu şekilde: kıza hayatımda başka biri var diyo. Beni seviypdun hani onu mu seviyosun yani diyo. Sevgilim ise sevmek kısmı beni aşıyor o kısımla ilgilenmiyorum. Tanışıcaz olursa olur diyo.kız bensiz olamazsın dedikçe sevgilimde bak gör evlenicem bile. Ben yokum anla. İyi bi hayatın olsun falan yazmış. Kız bir iki kere daha mesaj atınca beni sevdiğini niye söyledin falan diye benimki kıza acıdım sana sen ne bitmez bir şeysin bıktım gurursuz gibi mesajlar atmış en sonunda.kız da her yerden sildi nihayet.

Arkadaşlar sevgilim o kıza acıdığı için mi böyle cümleler kurdu sizce? Aklı hala eskisinde olabilir mi? Bir de beni tam sevmiyor belli belki zamanla sever korkuyo iliikiden diyorum ama bilmiyorum? En önemlisi o kızı yarı yolda bırakmış gibi.. Ahı tutar mı o kızın? Boğuldum iyice.
Seni ona inat olsun diye kullanıyor. Belli ki aşkı bitmemiş. Zaten severek ayrıldık, kalbimdesin demiş adam kıza.

Bu işin sonu şöyle oluyo; sizle evleniyo ama pişmanlığından her gece onu düşünüyo, ona mesajlar atıyo filan. Keşke evlenmeseydim diye ağlıyolar çok okudum böyle şeyleri

Seni ona inat olsun diye kullanıyor. Belli ki aşkı bitmemiş. Zaten severek ayrıldık, kalbimdesin demiş adam kıza.
Kız adama yapıştığı için bunları demiş olamaz mı? Veya gerçekten kıza üzüldüğü için demiş olamaz mı? Sonuçta bi geçmişleri var kırmak istemediği için daha fazla..

Bu işin sonu şöyle oluyo; sizle evleniyo ama pişmanlığından her gece onu düşünüyo, ona mesajlar atıyo filan. Keşke evlenmeseydim diye ağlıyolar çok okudum böyle şeyleri
pişman olacak madem niye dönmemiş kıza niye bana şans vermiş? Pişman llan adam özleyen adam bir yıl olmuş özlerdi herhalde

ben sızı kullandıgını dusunmuyorum yenı bır ilişki bellıkı sızı begenmıs huyunuz hoşuna gıtmıskı görusuyor. eskı kzla uzun bır ılıskılerı olmus tabıkıde bır anda sılıp atamazlar oda ılkten kırmadan anlatmaya çalışmış sanırım sonrada artık vermiş veriştirmiş. bence sız bu konuları açmayın kendınıze guvenın sevıyorsanız kaybetmemek ıcın çabalayın sevgılınızın mutluluga ıhtıyacı var onu mutlu edın sıkmayın bunaltmayın ama karşılıklıysa tabıkı yanı sızı tersliyor sevmıyor gıbı davranıyorsa bırakın gıtsın en azından uzulmemıs olursunuz. bu arada sıze nasıl davranıyor
Benle iyi gidiyor. Yani çok aşk dolu diyemen. Yıpranmış inancını yitirmiş tanımaha çalışıyoruz birbirimizi. Ama banaa olursa olur gözüyle olmazsa olmaz gözüyle bakıyor. O kıza yazdığı mesajda da onla olmazsa başkasıyla olur ama senle olmayacak yazmış

Benle iyi gidiyor. Yani çok aşk dolu diyemen. Yıpranmış inancını yitirmiş tanımaha çalışıyoruz birbirimizi. Ama banaa olursa olur gözüyle olmazsa olmaz gözüyle bakıyor. O kıza yazdığı mesajda da onla olmazsa başkasıyla olur ama senle olmayacak yazmış
sen bun lafları yıyebılıcekmsıın pekı ben olsam uzgunum derdım benı mutlu edıcek bırını hakedıyorum derdım

sen bun lafları yıyebılıcekmsıın pekı ben olsam uzgunum derdım benı mutlu edıcek bırını hakedıyorum derdım
Ya düşüncem şu yönde. O kıza böyle diyor. Başından atmak için.. Kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum.

pişman olacak madem niye dönmemiş kıza niye bana şans vermiş? Pişman llan adam özleyen adam bir yıl olmuş özlerdi herhalde

O kızı mantıken kendine uygun bir eş adayı olarak görmüyor çünkü. Çok kavga etmişler çünkü. Saygıyı yitirmişler çünkü. Ama sevgi bitmemiş gibi.

Kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz ama yapmayın siz üzülürsünüz. Onların ilişkisinin çok benzerini yaşadım, hakaret işitmedim ama duvar gibiydi onun için bittiğime inanmıştım. Salya sümük geri döndü sonra. Her hareketinin bir açıklaması vardı.

Siz bi aydır sevgilisiniz değil mi adamı ne de çabuk tanımışsınız bu arada tebrikler
Garip bir şekilde güven duyuyorum ya da güvenmek istiyorum diyelim. O kıza mesajlarınj okuduğumda onu sevmediğine inandım kimse o kadar ağor konuşamaz çünkü sevdiği birine.. Belki de haklısınız. Ben yanılıyorum o yüzden çıkmazda kalıp buraya konu açtım zaten saflık mı yapıyorum diye

Beni neden kullansın ki ona karşı?
Yarabandı olanlar hep böyle düşünür. Neden beni kullansın beni seviyor falan filan. Sonra diğerine döndüğünü görünce ya da bir başkası için terk edildiğinde veya en kötüsü aldatıldığında anlıyor bu yara bandı olanlar :)

O kızı mantıken kendine uygun bir eş adayı olarak görmüyor çünkü. Çok kavga etmişler çünkü. Saygıyı yitirmişler çünkü. Ama sevgi bitmemiş gibi.

Kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz ama yapmayın siz üzülürsünüz. Onların ilişkisinin çok benzerini yaşadım, hakaret işitmedim ama duvar gibiydi onun için bittiğime inanmıştım. Salya sümük geri döndü sonra. Her hareketinin bir açıklaması vardı.
Hiç geri döneceğine inanmıyorum. Ama tecrübe etmişsiniz.. Belki de evet kız kendini geri çektiğinde onu özleyip o da döner böyle :/ ama bana bunu yapacak kadar karaktersiz midir bilmşyorum

Hiç geri döneceğine inanmıyorum. Ama tecrübe etmişsiniz.. Belki de evet kız kendini geri çektiğinde onu özleyip o da döner böyle :/ ama bana bunu yapacak kadar karaktersiz midir bilmşyorum

Kıza bir seni seviyorum diyecek bir hakaretler edecek kadar karaktersiz de neden sizi kullanacak kadar olmasın.. Üstelik "kendisi istedi sevgili olmayı" der vicdanını rahatlatır, sıyrılır işin içinden. Ya sevginizden gözünüz bir şey görmüyor ya da erkekleri hiç tanımıyorsunuz.

Erkeklerin bu cümlelerini anlamıyorum severek ayrıldık, iyi bir hayatın olsun vıdı vıdı adam gibi çık artık seni sevmiyorum benim için bi anlam ifade etmiyosun de bu kadar basit yani. Önce kıza abuk subuk cümleler kur sonrada ağZına geleni söyle gitmiyo de. Kız haklı tabiki, banada biri severek ayrıldık dese ulan madem seviyoruz niye ayrıldık diye peşine düşerdim.

X