sevgilimin kız arkadaşı canımı çok yakıyor...

Kızlar 6 yıllık bi ilişkim var, sevgilimi çok seviyorum ve çok kıskanıyorum.Yalnız yıllardır takıntı haline getirdiğim bi kız arkadaşı var ki kaç kere ağladığımı bilirim bu kız yüzünden.Sevgilimle liseden beri arkadaşlar ve şimdi üniversitede de aynı okuldalar,ayrıca başka şehirlerde okuyoruz.Normalde erkek arkadaşımın öyle çok kız arkadaşı yoktur sakin efendi bi insandır, ama nedense bu kızla araları nerdeyse benle olduğundan daha iyi.Siyasi görüşleri kafa yapıları hayat tarzları ve ilerde edincekleri meslekleri bile aynı.Bizse sevgilimle çok uyumsuzuzdur siyasi görüşlerimiz ve hayat tarzımız nedeniyle çok tartıştığımız olur.Ve güzellik kıyaslaması yapmam gerekirse de bu kız eskiden çok çirkindi kafama takmazdım hiç, bunu mu kıskancam derdim ama üniversiteye başlayınca çok güzelleşti çok çekici olmaya başladı.
Erkek arkadaşım bulunduğu şehirde ev arkadaşlarıyla beraber olmak üzere her yere bu kızla gider,baya sıkı fıkı arkadaşlar.Sevgilimle bu kızı çok kıskandığım için kavga ettim ve 8 ay ayrı kaldık.Bana yobaz muamelesi yaptı özgürlüğünü kısıtlıyomuşum vs.Asla yapmıcağım bişeyi yaptım ve kızı buluşmaya davet ettim "kaç yıldır sevgilimle arkadaşsınız bi tanışamadık" dedim.Neyse buluştuk konuştuk.Kız bana neler anlattı biliyomusunuz.Sevgilimin adı x olsun.X le çok özel bi arkadaşlığımız var kimse aramıza giremez dedi.Bu kız bikere hastanede yatmış sevgilim başında durmuş elini tutmuş ona destek olmuş.Her zaman arkasında desteğini hissetmiş, aynı şehirde olmasalar kendini çok güçsüz hissedermiş.Hatta sevgilim bunların öğrenci evinde kalmış kız buna yemek falan hazırlamış.Dün akşam da buluştuk dedi.Sevgilimin dün arkadaşlarıyla dışarı çıktığını biliyodum ama yanlarında bu kızın olduğunu bilmiyodum.Bunları edalı edalı ve o kadar kendine güvenerek anlattı ki, ezildim ezildim ufacık kaldım.Sanki sevgilisi ben değildim de oydu.Hiç cevap veremedim gözlerim doldu.Sevgilim çok tepki verdiğimden mi artık bilemiyorum hiç bunlardan bahsetmedi.Ben bile aramıza kimse giremez diyemezken kız bunu kendinden emin bişekilde söyleyebildi.Bana onu seviyomusun dedi gözlerimin içine bakıp, bi an öfkemden sevmiyorum çekiliyorum aranızdan naparsanız yapın demek geldi, diyemedim seviyorum dedim.
Sonra gittim sevgilimle buluştum ağladım zaten aramız bozuktu ayrılalım dedim.Kızın söylediklerini anlattım.O bütün erkeklere karşı yakındır,görsen hepsini sevgilisi sanırsın dedi, rahat bi kızdır dedi.Sen benim için farklısın dedi.Vs vs derken bu olaylar kapandı o kızın adını ağzıma hiç almadım sevgilimin yanında.
Gelin görün ki şimdi kızın ev arkadaşları evden ayrıldı kız yalnız kalıo ve benim sevgilim de konuştuğumuzda bizim ev ısınmıyo, havalar ısınana kadar bi arkadaşta kalcaz dedi.Kim o arkadaş dedim Ahmetgil dedi.İnanmak istedim.Ama inanmamama neden olan bişey varki internette bi siteden sevgilimin tüm telefon görüşmelerini görebiliyorum kimleri aradığını yani.Oraya girdim baktım Ahmet denen kişiyle görüşmemiş ama o kızla nerdeyse hergün görüşüyo.Bende o kızın evinde kaldığından şüpheleniyorum,başbaşa kalmazlar sevgilimin ev arkadaşı da ordadır ama ben çok huzursuzum.Orda kaldığını ispatlayabilsem ayrılcam sevgilimden en başta bana yalan söylediği için.Ama ispatlayamıyorum ve içim içimi yiyo.Çok mutsuzum çok kafaya taktım, o kızı aradığını gördükçe cinnet geçiriyorum.
Bana bi akıl verin nolur,hepinizin dertlerini bir bir okuyup yorum yapmaya çalışıyorum.Beni derdimle başbaşa bırakmayın bişeyler söyleyin.Ben mi çok yobazım, yoksa sevgilim beni kullanıyo olabilir mi.Ona güvendim hep sevgisinden şüphe etmedim ama şu hayatta neler neler oluyo beni aldatmaz diyemiyorum.Bi erkekle kız bukadar yakın arkadaş olabilir mi,Bişeyler yaşamamış olsalar bile birbirlerinden etkileniyolar mıdır.Hergün kabusum oluyo bu kız sevgilimin elinden tutup alıp götürüyo.Kime anlatsam ağırlığını koy 'ya ben ya o kız' de diyolar.Ama diyemiyorum.Böyle şeylere sevgilim çok kızıyo onu kısıtlamama müdahale etmeme güvenmememe.Napcam bilmiyorum:KK43:

aynen böyle bir dostluğum vardı.ama ikimizin de sevgilisi yoktu.daha sonra x dostumun sevgilisi oldu ben çok kıskandım.ona aşık filan değildim kardeş gibiydik ama paylaşamadım.ayrıldılar zaten.sebep ben miyim bilemem ama sonrasında başka bir sevgilisi oldu bu sefer beni silmeyi tercih etti :KK70: ben de zırıl zırıl ağkaya zırlaya bi hal oldum ... sanmıyorum o kızın sevgiline aşık olduğunu.ama paylaşmak istemiyor olabilir ve sana ' bak sen yokken bile ben vardım' havası yaratmaya çalışıyor olabilir ben olsam durumu lehime çevirir kızla çok samimi olur herşeyden haberdar olmaya çalışırdım 6 senelik ilişki bu yüzden bitmemeli...

Adım kadar emin olduğum bişi sölicem.
Bir erkekle kadın asla yakın arkadaş o-la-maz.
Kimsede bu gerçeği değiştiremez
Bu konuyla ilgili ne sözler yazılmış bilinen bi durum var ki yazılıyo.
Ateş ve barut meselesi..
Bugün hissetmezse yarın hisseder
Ben çok duyuyorum başta kanka olup ta sonradan birinden birinin hissettiklerinin aşka dönüştüğünü yada başka şeyler olduğunu.
İki farklı doğadan bahsediyoruz ya.
Buna herkes istediği kadar arkadaşlık yapabilir desinler gerçek değişmez ve bi kadın bi erkekle arkadaş olamaz.
Zaten ayrılmışsınız da hakkında hayırlısı neyse onu iste herzaman..
Allah yardımcın olsun..

Son düzenleme:
X