sevgilimin kız arkadaşı canımı çok yakıyor...

ya allah aşkına kızlar gelin kendimizi kandırmayalım, doğruyu söyleyelim. yok efendim arada çok mesafe varımış da ondan ne halde olduğunu tam anlayamamışmış; aman efendim kızlar söz konusu olunca erkekler saftirik oluyormuş da belki de ondan farkında değilmişmiş. ölme eşşeğim ölme.

yahu kızcağız telefonda sinir krizleri geçirip ciyak ciyak ötmüş, nereye anlamıyo kardeşim? tamam erkekler öküzdür ama bu kadar da değildir. hele kendilerine iş atan bi hatun sözkonusu olduğunda en aptalı bile einstein kesilir. sadece size farketmemiş gibi yansıtırlar. bu kızcağızın ne halde olduğunu gayet iyi anladı ve öbür hatunun da kendisine meylettiğinin gayet de farkında. bir eli yağda bir eli balda olsun istiyor.

bir dakikalığına erkek arkadaşının gerçekten bu kadar saftirik olduğunu kabul edelim: kızın niyetini anlamadı, senin olayları büyüttüğünü düşünüyor. durum böyle bile olsa karşısında -sevdiği- bir insan var. kendisi haklı da olsa, kızın iyi niyetine de inansa; senin çektiğin acıyı gördüğü zaman bu işi bırakması gerekirdi. 'bu arkadaşlık masum ama benim sevdiğime çok zarar veriyor, ben bunu azaltayım azıcık' demeliydi.

sen bırak kardeşim bu adamı, çağır gelsin 'ben senle mutlu değilim, beraber olmak istemiyorum.' de bırak at. yaramaz bu. olmamış. ham. 'sen o kızla şöyle yaptın, böyle yaptın, ıspatlayabilirim.' muhabbetine girme, uğraşma. bırak kimle beraber oluyorsa da olsun. isterse gitsin o kızın koynuna girsin, isterse cehennemin dibine girsin; düşünme bunları. sen kafayı düzeltmeye bak.[/QU

öyle kavga edesim var ki elim ayağım titriyo yine öfkeden bu böyle olmıcak ben bi kavga edip rahatlayım

kavga etme hiç, uğraşma. üste çıkabileceğini mi sanıyorsun? maaşallah herifte öyle bir yüz var ki kösele gibi mübarek. ikisinin bir yatakta çekilmiş fotolarını yüzüne savursan 'sen var ya, hiç bana güvenmedin ki zaten, güvensen bu fotoları çektirmeye peşime adam takmazdın' diyecek. üste çıkamazsın, yıpranan yine sen olursun. ne dersen de 'güvensiz, yobaz, aşırı kıskanç sevgili' olursun. o yüzden sadece gerekçe belirt: 'ayrılıyorum çünkü mutlu değilim' de. daha öte açıklama yapmak ve sinirlerini bozmak zorunda değilsin.

Kızlar 6 yıllık bi ilişkim var, sevgilimi çok seviyorum ve çok kıskanıyorum.Yalnız yıllardır takıntı haline getirdiğim bi kız arkadaşı var ki kaç kere ağladığımı bilirim bu kız yüzünden.Sevgilimle liseden beri arkadaşlar ve şimdi üniversitede de aynı okuldalar,ayrıca başka şehirlerde okuyoruz.Normalde erkek arkadaşımın öyle çok kız arkadaşı yoktur sakin efendi bi insandır, ama nedense bu kızla araları nerdeyse benle olduğundan daha iyi.Siyasi görüşleri kafa yapıları hayat tarzları ve ilerde edincekleri meslekleri bile aynı.Bizse sevgilimle çok uyumsuzuzdur siyasi görüşlerimiz ve hayat tarzımız nedeniyle çok tartıştığımız olur.Ve güzellik kıyaslaması yapmam gerekirse de bu kız eskiden çok çirkindi kafama takmazdım hiç, bunu mu kıskancam derdim ama üniversiteye başlayınca çok güzelleşti çok çekici olmaya başladı.
Erkek arkadaşım bulunduğu şehirde ev arkadaşlarıyla beraber olmak üzere her yere bu kızla gider,baya sıkı fıkı arkadaşlar.Sevgilimle bu kızı çok kıskandığım için kavga ettim ve 8 ay ayrı kaldık.Bana yobaz muamelesi yaptı özgürlüğünü kısıtlıyomuşum vs.Asla yapmıcağım bişeyi yaptım ve kızı buluşmaya davet ettim "kaç yıldır sevgilimle arkadaşsınız bi tanışamadık" dedim.Neyse buluştuk konuştuk.Kız bana neler anlattı biliyomusunuz.Sevgilimin adı x olsun.X le çok özel bi arkadaşlığımız var kimse aramıza giremez dedi.Bu kız bikere hastanede yatmış sevgilim başında durmuş elini tutmuş ona destek olmuş.Her zaman arkasında desteğini hissetmiş, aynı şehirde olmasalar kendini çok güçsüz hissedermiş.Hatta sevgilim bunların öğrenci evinde kalmış kız buna yemek falan hazırlamış.Dün akşam da buluştuk dedi.Sevgilimin dün arkadaşlarıyla dışarı çıktığını biliyodum ama yanlarında bu kızın olduğunu bilmiyodum.Bunları edalı edalı ve o kadar kendine güvenerek anlattı ki, ezildim ezildim ufacık kaldım.Sanki sevgilisi ben değildim de oydu.Hiç cevap veremedim gözlerim doldu.Sevgilim çok tepki verdiğimden mi artık bilemiyorum hiç bunlardan bahsetmedi.Ben bile aramıza kimse giremez diyemezken kız bunu kendinden emin bişekilde söyleyebildi.Bana onu seviyomusun dedi gözlerimin içine bakıp, bi an öfkemden sevmiyorum çekiliyorum aranızdan naparsanız yapın demek geldi, diyemedim seviyorum dedim.
Sonra gittim sevgilimle buluştum ağladım zaten aramız bozuktu ayrılalım dedim.Kızın söylediklerini anlattım.O bütün erkeklere karşı yakındır,görsen hepsini sevgilisi sanırsın dedi, rahat bi kızdır dedi.Sen benim için farklısın dedi.Vs vs derken bu olaylar kapandı o kızın adını ağzıma hiç almadım sevgilimin yanında.
Gelin görün ki şimdi kızın ev arkadaşları evden ayrıldı kız yalnız kalıo ve benim sevgilim de konuştuğumuzda bizim ev ısınmıyo, havalar ısınana kadar bi arkadaşta kalcaz dedi.Kim o arkadaş dedim Ahmetgil dedi.İnanmak istedim.Ama inanmamama neden olan bişey varki internette bi siteden sevgilimin tüm telefon görüşmelerini görebiliyorum kimleri aradığını yani.Oraya girdim baktım Ahmet denen kişiyle görüşmemiş ama o kızla nerdeyse hergün görüşüyo.Bende o kızın evinde kaldığından şüpheleniyorum,başbaşa kalmazlar sevgilimin ev arkadaşı da ordadır ama ben çok huzursuzum.Orda kaldığını ispatlayabilsem ayrılcam sevgilimden en başta bana yalan söylediği için.Ama ispatlayamıyorum ve içim içimi yiyo.Çok mutsuzum çok kafaya taktım, o kızı aradığını gördükçe cinnet geçiriyorum.
Bana bi akıl verin nolur,hepinizin dertlerini bir bir okuyup yorum yapmaya çalışıyorum.Beni derdimle başbaşa bırakmayın bişeyler söyleyin.Ben mi çok yobazım, yoksa sevgilim beni kullanıyo olabilir mi.Ona güvendim hep sevgisinden şüphe etmedim ama şu hayatta neler neler oluyo beni aldatmaz diyemiyorum.Bi erkekle kız bukadar yakın arkadaş olabilir mi,Bişeyler yaşamamış olsalar bile birbirlerinden etkileniyolar mıdır.Hergün kabusum oluyo bu kız sevgilimin elinden tutup alıp götürüyo.Kime anlatsam ağırlığını koy 'ya ben ya o kız' de diyolar.Ama diyemiyorum.Böyle şeylere sevgilim çok kızıyo onu kısıtlamama müdahale etmeme güvenmememe.Napcam bilmiyorum:KK43:
canım bak sımdı kız ayaklı seytan kusura bakma da .. sana soruyor kı onu sevıyor musun dıye ? bu ne demek sanane kızım severım sevmem dıyemedın mı? aramızda ozel bır arkadaslık var dıyor sende deseydın bızım ılıskımızden ozel olamaz ya .. kıza bak lan mal ya .. onu ben varya 2ye ayırır 5 le carparım pıslık ya .. sende benım gıbı gır bı chat sayfasına yaz numarasını en pis sayfaya ara benı fantezılerımı paylasayım senınle dıye .. bende evlenmeden once bole bı olay yasadık kızı kattım bırbırıne .. sen yobaz falan da degılsınn kusura bakma ıyısın temız kalplısın ve terbıyelısın kı o kızın agzına etmemıssımm:KK47::KK47::KK47::KK47:

ya allah aşkına kızlar gelin kendimizi kandırmayalım, doğruyu söyleyelim. yok efendim arada çok mesafe varımış da ondan ne halde olduğunu tam anlayamamışmış; aman efendim kızlar söz konusu olunca erkekler saftirik oluyormuş da belki de ondan farkında değilmişmiş. ölme eşşeğim ölme.

yahu kızcağız telefonda sinir krizleri geçirip ciyak ciyak ötmüş, nereye anlamıyo kardeşim? tamam erkekler öküzdür ama bu kadar da değildir. hele kendilerine iş atan bi hatun sözkonusu olduğunda en aptalı bile einstein kesilir. sadece size farketmemiş gibi yansıtırlar. bu kızcağızın ne halde olduğunu gayet iyi anladı ve öbür hatunun da kendisine meylettiğinin gayet de farkında. bir eli yağda bir eli balda olsun istiyor.

bir dakikalığına erkek arkadaşının gerçekten bu kadar saftirik olduğunu kabul edelim: kızın niyetini anlamadı, senin olayları büyüttüğünü düşünüyor. durum böyle bile olsa karşısında -sevdiği- bir insan var. kendisi haklı da olsa, kızın iyi niyetine de inansa; senin çektiğin acıyı gördüğü zaman bu işi bırakması gerekirdi. 'bu arkadaşlık masum ama benim sevdiğime çok zarar veriyor, ben bunu azaltayım azıcık' demeliydi.

sen bırak kardeşim bu adamı, çağır gelsin 'ben senle mutlu değilim, beraber olmak istemiyorum.' de bırak at. yaramaz bu. olmamış. ham. 'sen o kızla şöyle yaptın, böyle yaptın, ıspatlayabilirim.' muhabbetine girme, uğraşma. bırak kimle beraber oluyorsa da olsun. isterse gitsin o kızın koynuna girsin, isterse cehennemin dibine girsin; düşünme bunları. sen kafayı düzeltmeye bak.

bu zarar verdiğini gördüğünde yapması gerektiği konusunda ben de senin gibi düşünüyorum zaten. eğer o noktaya geldiyse yeter görüşmeni istemiyorum demesi bile yetmeli sevgilisine. benim söylemeye çalıştığım kızla çok uzun yıllara dayanan bi ilişkisi varsa belki gözünden kaçabilir erkek arkadaşının. tamamen iyimser bir yaklaşım yani benimkisi:nazar: ama zaten bunu gördüğünde artık yeter diyecek noktaya geldiğinde sevgilisine olan hisleri bitmeye başlar ve ayrılık daha kolay olur o zaman ama şu an için bu kadar yoğun hisleri varken zor:KK31: bence de hiç kendini kahredip kanıtlama derdine düşme canım sen bu bir tek seni yıpratır. çünkü zaten eğer öyle bir düşünce varsa sevgilinin içinde kendi ne yaptığını biliyor bırakırsın gider

oha diyorum cnm benim oha! devam etse bile bu kiz hep olacak kaynanadan beter olacak! ayril direk ayril. etrafta insan mi yok!

ohhhaaa diyorumm allahım ne kızlar var
vallahi canım artık erkek arkadaşına bencede ya o ya ben demelisin
malum bu konuyu kafaya tek takan sen gibi gözüküyorsun
sen sinirlendikçe o kız daha çok mutlu oluyordur

slm cnm okudum ve cok üzüldüm ne yazacagımı bilmiyorum gercekten bu kıza iyi bi ders ver bnce yada sevgiline söyle ya ben ya o diye yapacak başka bişe yok...

cok cok haklisin ne bu boyle ya 8 ay ayri kalabiliyosan ki kalmissin daha ne dunyada tek o mu var?

canım yaa.. bir erkek ve bir kız arkadaş olabilir tabiki de. ben mühendislik okuyorum, bir sürü erkek arkadaşım var, ders yüzünde de sürekli görüşürüz. bence arkadaş olmalarına karışma, ama bir de şöyle bir şey var, sen bu konuda huzursuzlanmışsan o piç kurusunun da senin içini rahatlatacak bir şeyler yapması gerekiyor. biraz mesafe koyması falan lazım. mesela ben eski erkek arkadaşıma 'o kızla arana mesafe koy' demiştim, o salak da hemen muhabbeti kesmişti kızla. bu kadarı fazla, sonra çok kavga ettik zaten bu yüzden.

yani demek istediğim, eğer seni rahatlatacak şeyler söylemişse, biraz çaba sarf etmişse bu konuda, tepki verme bence. çocuğu seviyosun, kaybetmeni istemem. (gerçi çocuk piçin teki gibi geldi bana ama neyse)

onu kıskandırmayı deneyebilirsin. mesela giydiğin kıyafetlerle. bi de sen de rahat ol mesela, sırf onunla inatlaşmak için bi erkek ile görüşmeye başla arkadaş olarak, çok tepki veriyorsa, ağzına sıçma, direk ayrıl, bak o zaman kendi hatasını anlayıp nasıl geri dönecek :)

konunuzu başından sonuna okudum...

erkek arkadaşınız yada kız... ikisinden birisinin aklında yada ikisinin de aklında olabilir birşeyler...arkadaşlıktan öte laçkalığa dönüşmüş bir samimiyet bence aralırındaki...

size mesaj atmayıpta sabah kalkar kalkmaz kıza mesaj atması, açıkçası erkek arkadaşınızında kıza ne oolursa olsun ilgi duyduğunu gösteriyor bence...

sizden hemen ayrılmak istememesi de : onu şuan suçladığınız için gerçekten suçunu kabul etmeyip , suçlu olduğunu bilmesi, ve bunu sizin ispatlamamanız için...

aslında ilişkiniz bitmiş ne yazıkki...

şuan sadece uzatmaları oynuyorsunuz...

sizi kıskançlık kaprislerine, triplere sokarak sizin ondan ayrılmanızı sağlıyor...

vicdanını rahatlatacak küçüücük beyniyle beyefendi..." ben herşeye rağmen ayrılmadım ilişkimi sürdürmeye çalıştım ama egyns kıskançlıklara dayanamayıp ilişkiyi bitirdi" olacak....

canım bak sımdı kız ayaklı seytan kusura bakma da .. sana soruyor kı onu sevıyor musun dıye ? bu ne demek sanane kızım severım sevmem dıyemedın mı? aramızda ozel bır arkadaslık var dıyor sende deseydın bızım ılıskımızden ozel olamaz ya .. kıza bak lan mal ya .. onu ben varya 2ye ayırır 5 le carparım pıslık ya .. sende benım gıbı gır bı chat sayfasına yaz numarasını en pis sayfaya ara benı fantezılerımı paylasayım senınle dıye .. bende evlenmeden once bole bı olay yasadık kızı kattım bırbırıne .. sen yobaz falan da degılsınn kusura bakma ıyısın temız kalplısın ve terbıyelısın kı o kızın agzına etmemıssımm:KK47::KK47::KK47::KK47:

Zeynep yorumlarına hayranım yaa, konuşma şeklini aynen yansıtıyosun, neysen Osun fark yok tebrik ediyorum canım :KK9::KK9:

Bu arada konu sahibesi sonuna kadar okudum yazdıklarını, sen boşa kürek çekiyosun canım. Çok üstüne düşmüşsün. İlgilenme hiç bu zor bişey değil.

Kızlar 6 yıllık bi ilişkim var, sevgilimi çok seviyorum ve çok kıskanıyorum.Yalnız yıllardır takıntı haline getirdiğim bi kız arkadaşı var ki kaç kere ağladığımı bilirim bu kız yüzünden.Sevgilimle liseden beri arkadaşlar ve şimdi üniversitede de aynı okuldalar,ayrıca başka şehirlerde okuyoruz.Normalde erkek arkadaşımın öyle çok kız arkadaşı yoktur sakin efendi bi insandır, ama nedense bu kızla araları nerdeyse benle olduğundan daha iyi.Siyasi görüşleri kafa yapıları hayat tarzları ve ilerde edincekleri meslekleri bile aynı.Bizse sevgilimle çok uyumsuzuzdur siyasi görüşlerimiz ve hayat tarzımız nedeniyle çok tartıştığımız olur.Ve güzellik kıyaslaması yapmam gerekirse de bu kız eskiden çok çirkindi kafama takmazdım hiç, bunu mu kıskancam derdim ama üniversiteye başlayınca çok güzelleşti çok çekici olmaya başladı.
Erkek arkadaşım bulunduğu şehirde ev arkadaşlarıyla beraber olmak üzere her yere bu kızla gider,baya sıkı fıkı arkadaşlar.Sevgilimle bu kızı çok kıskandığım için kavga ettim ve 8 ay ayrı kaldık.Bana yobaz muamelesi yaptı özgürlüğünü kısıtlıyomuşum vs.Asla yapmıcağım bişeyi yaptım ve kızı buluşmaya davet ettim "kaç yıldır sevgilimle arkadaşsınız bi tanışamadık" dedim.Neyse buluştuk konuştuk.Kız bana neler anlattı biliyomusunuz.Sevgilimin adı x olsun.X le çok özel bi arkadaşlığımız var kimse aramıza giremez dedi.Bu kız bikere hastanede yatmış sevgilim başında durmuş elini tutmuş ona destek olmuş.Her zaman arkasında desteğini hissetmiş, aynı şehirde olmasalar kendini çok güçsüz hissedermiş.Hatta sevgilim bunların öğrenci evinde kalmış kız buna yemek falan hazırlamış.Dün akşam da buluştuk dedi.Sevgilimin dün arkadaşlarıyla dışarı çıktığını biliyodum ama yanlarında bu kızın olduğunu bilmiyodum.Bunları edalı edalı ve o kadar kendine güvenerek anlattı ki, ezildim ezildim ufacık kaldım.Sanki sevgilisi ben değildim de oydu.Hiç cevap veremedim gözlerim doldu.Sevgilim çok tepki verdiğimden mi artık bilemiyorum hiç bunlardan bahsetmedi.Ben bile aramıza kimse giremez diyemezken kız bunu kendinden emin bişekilde söyleyebildi.Bana onu seviyomusun dedi gözlerimin içine bakıp, bi an öfkemden sevmiyorum çekiliyorum aranızdan naparsanız yapın demek geldi, diyemedim seviyorum dedim.
Sonra gittim sevgilimle buluştum ağladım zaten aramız bozuktu ayrılalım dedim.Kızın söylediklerini anlattım.O bütün erkeklere karşı yakındır,görsen hepsini sevgilisi sanırsın dedi, rahat bi kızdır dedi.Sen benim için farklısın dedi.Vs vs derken bu olaylar kapandı o kızın adını ağzıma hiç almadım sevgilimin yanında.
Gelin görün ki şimdi kızın ev arkadaşları evden ayrıldı kız yalnız kalıo ve benim sevgilim de konuştuğumuzda bizim ev ısınmıyo, havalar ısınana kadar bi arkadaşta kalcaz dedi.Kim o arkadaş dedim Ahmetgil dedi.İnanmak istedim.Ama inanmamama neden olan bişey varki internette bi siteden sevgilimin tüm telefon görüşmelerini görebiliyorum kimleri aradığını yani.Oraya girdim baktım Ahmet denen kişiyle görüşmemiş ama o kızla nerdeyse hergün görüşüyo.Bende o kızın evinde kaldığından şüpheleniyorum,başbaşa kalmazlar sevgilimin ev arkadaşı da ordadır ama ben çok huzursuzum.Orda kaldığını ispatlayabilsem ayrılcam sevgilimden en başta bana yalan söylediği için.Ama ispatlayamıyorum ve içim içimi yiyo.Çok mutsuzum çok kafaya taktım, o kızı aradığını gördükçe cinnet geçiriyorum.
Bana bi akıl verin nolur,hepinizin dertlerini bir bir okuyup yorum yapmaya çalışıyorum.Beni derdimle başbaşa bırakmayın bişeyler söyleyin.Ben mi çok yobazım, yoksa sevgilim beni kullanıyo olabilir mi.Ona güvendim hep sevgisinden şüphe etmedim ama şu hayatta neler neler oluyo beni aldatmaz diyemiyorum.Bi erkekle kız bukadar yakın arkadaş olabilir mi,Bişeyler yaşamamış olsalar bile birbirlerinden etkileniyolar mıdır.Hergün kabusum oluyo bu kız sevgilimin elinden tutup alıp götürüyo.Kime anlatsam ağırlığını koy 'ya ben ya o kız' de diyolar.Ama diyemiyorum.Böyle şeylere sevgilim çok kızıyo onu kısıtlamama müdahale etmeme güvenmememe.Napcam bilmiyorum:KK43:

o kızı ben varya bi döverim nerden geldiğini şaşırır.kim o ya okudukça cinneti ben geçirdim burda.sen neden ona ağzının payını vermiyosun.ben sana bişey diyim o kız senin sevigiline yanık abi.bak dedin dersin. BİR KIZLA Bİ ERKEKDEN HİÇBİRZAMAN YAKIN ARKADAŞ OLMAZ ben bunu bilir bunu söylerim.o kızın evinde kalacak kız banyodan çıkacak yok ona yemek yapacak film seyrrtmeler bilmemneler anaaa sen sevgilini kurtar ondan.ama bakıyorumda seninkide maşallah kız nerde o orada.senin işin çok zor allah yardımcın olsun canım benim ya.şu kız nerde oturuyo ya ist damı yırtasım geldi onu

Kızlar sevgilim yazılanların tamamını okucak, tüm yorumlarınızı onu söylemek istediklerinizi yazın bekliyorum lütfen!!!

elini vicdanına koymasını öneririm...senin gibi düzgün birini bulmuş bunamasın.ben olsam neler ederim o dua etsin sen benim gibi değilmişsin.bıraksın o kızı boşversin neymiş arkadaş benim nişanlım erkek arkadaşlarıyla bile görüşmüyo.eğer bu ilişkiyi gerçekten istiyosa senin dediğini yapacak o kadar...yok yapmam diosa git senden samimi bi erkek arkadaş edin...kızım varya bu devirdes.s..ken yaranıyo iyilerin yeri yok yok yok

kıza sayıp sövüyorsunuz ama burda asıl suçlu ısrarla kızla arasındaki mesafeye ayar çekmeyi istemeyen adamdadır. sevgilisine ne kadar değer verdiği de, ne kadar güven verdiği de apaçık ortada. o kadar yalnız bırakmış ki kız gelmiş burda tanımadığı insanlara akıl danışır olmuş. dilerim çektirdiklerinin tadına kendisi de bakar.

Ben şu anda arafta kaldım.Yazılacak çok şey var ama aynı zamanda da kelimelerin tükendiği yerdeyim.Hepsi bi kenara siz okadar hastalandınız nasıl olurda bulunduğunuz şehre gelmez.Madem o okuyacak bunları ona söyleyelim.Sizin kız arkadaşınıza verdiğiniz değer bu kadar mı? Hiçbir neden gelmemenizin açıklaması olamaz.Ben de 4 senedir üniversite öğrencisiyim bütün şartları düşünüp konuşuyorum.Ben sevgilimden senden ayrılıyorum dedim diye ertesi gün 12 saatlik yolculuğu göze alıp çalıştığı halde yanıma geldi.Kendisi yabancı ve canı sıkılıyor diye bugün 12 saatlik yolu çekip ben de yanına gideceğim.Sağlık nedenlerimden dolayı uzun oturamadığım halde.Burada kendi ilişkimi övmüş gibi oldum ama öylesi bir şey değil.Ve sizin çoookk yakın kız arkadaşınızın sevgilinize söylediği laflar hiç normal değil.Siz de o kızla aranızdaki ilişkinin çok normal olduğunu söylemeyin.Nitekim kimimiz bu modernlikleri çoktan aşmız insanlarız.Siz de böyle düşünmüyorsunuz ki yer yer sevgilinize yalan bile söylemişsiniz.Ya değer mi? Kızı ne hale sokmuşsunuz.Sevgilinizde de hata var onu bukadar mutsuz eden bi erkekle hala beraber.Sizin o kızla konuşmayı azaltmanız kendinizden ödün vermek değildi,değildir.Lakin aranızdaki normal değil.Diğer kız masum değil.Size ilgisi ya var ya da ego tatmini.Yani hiçbir masumiyet yok. Konu sahibi dediğiniz gibi ne varsa ailede var.Ve sağlıktan önemli hiçbir şey yok.Bunu asla unutmayın.En yakınının ölüm acısı bile hafifliyor.Sizin hasta zamanlarınızda yanınızda olmayan,mutluluğunuz için bile burnundan kıl aldırmayan bi sevgilimi unutulmayacak? Kendinize dikkat edin.Sağlıklı,mutlu,huzurlu yıllar.

tatlım bende sevgilimle farklı illerde öğrenciyiz.benim nasıl erkek arkadaşlarım varsa onunda kız aradaşları var tabiki ama belli bi sınırda belli bi mesafede ben rahatsız olursam bi kızdan ona söylerim o mesafesini 2katına çıkarır..en yakın arkadaşı da bi kız ilklerde bende çok kıskandım falan ama seviyorum kızı şimdi aralarındaki mesafeyi ölçüyü biliyorum kızlada iyi sohbetmiz var yani mesafeli olması gerek..bu kız sevgilimle aynı okuldan aynı bölümden mesela bi yanlışı olsa hemen söyler kız bana öyle biri ama kuzum senin anlattığın kız pek tekin değil.nasıl seni böyle ezer vallahi iyi dayanmışsın dövmemek içi ben olsa saçını başını yolardım..kusura bakma seninkindede suç var gelip geçici kızlar için kaç yıllık ilişkisini sarsabiliyosa helal olsun...o kızda seninle bi arkadaş gibi olması lazımdı bana inan sevgilin eğer seni çok sevseydi bu kız bunları söyleme cesareti bulamazdı bn kızdada fazla suç bulmuyorum aslında okadar yüz verilirse böyle olur..

Doktorunuzun teşhisi doğru ağır depresyon, ama inanın bana ilaçlar sizi tedavi etmez. Sizin ilacınız erkek arkadaşınız. Şu bir gerçek ki olayı çok abartmışsınız ve kendinize zarar vermişsiniz, şu an farkında değilsiniz ama ileride bunun sonuçlarını hissedeceksiniz. Sakin olmayı, mantıklı bir kafa ile düşünmeyi, karşınızdaki insana saygı duymayı, birazcık inanmayı ve güvenmeyi sevgiliniz daldan dala atlayan biri olsa bile öğrenmeniz gerekiyor.
Sizinki kara sevda. Bu tip sevgi insana bunları yaptırıyor ama herşey gibi oda hayatınızın bu kısmında tavan yapsa bile inişi kaçınılmaz. Bu duygularınız, kalp ağrılarınız, kıskançlık, acı, tutku, sevgi filan.. Yani aşkta yaşanan herşey elbette bir dinginliğe ulaşacak.
Gerçekte ne istiyorsunuz. Kendinize bunu sormanız lazım. Bırakın başka bir kızı veya kızları, kadınları. İnsanlar evli iken bile aldatılıyor hemde kadının/erkeğin en yakın arkadaşı tarafından. Siz daha evli bile değilsiniz. Sevgilinize bu kadar karışmaya hakkınız var mı? En azından size bir söz verdi de yapmadı mı?
Veya sevmiyorsa aradaki bağ sadece alışkanlık hissinden kaynaklanıyorsa artık. Duygulara hiç birimiz zincir vuramayız ki. Arkadaşınızın size hissettikleri bitmiş olabilir hepimiz insanız. Yarın bir gün siz tüm hislerinizin aynı şekilde devam edeceğini garanti edebiliyor musunuz?
Siz zaten herşeyi, endişelerinizi ona anlatmışsınız (bunu kendi içinizde çok acı yaşamışsınız bir de) direk kızdan bahsetmişsiniz, erkek arkadaşınızın yapması gereken size karşı dürüst olması. İlişkiniz hakkında gerçekten ne düşündüğü, bir geleceğinizin olup olmadığı. Çok üzüldüm sizin için böyle yapmayın inanın bana çok çabuk yıpranırsınız.

Yani kusura bakmayında ne abartması.. Bence sorun hiç abartmamasında. Kız bunları dicek gözlerime baka baka ha? O kim ya. Arkadaşı olabilir herşeyin bi sınırı var ama dimi. Ayrıca 10 yıllık bi beraberlik söz konusu heralde karışcak. Sen 'ya o ya ben' sorusunu en başta sormalıydın bence. Tamam sevgilin seni sevebilir aldatcak biri olmayabilir ama karşıdaki kızda biter bence iş öyle bi girerki kanına en dürüst erkek bile bırakıverir kendini. Bian önce kurtulmaya bak bu kızdan. Bende bi ara bi arkadaşından sinir oluyodum sevgilimin konuşmucaksın eğer konuşursan ben yokum dedim kaç ay konuşmadılar kızda anladı zaten aynı sınıftaydık. Hiç konuşmuyodu sevgilimle bi kere sadece camı kapatırmısın dedi sevgilimde kapattı. Sırf camı kapattı diye 1 gün hiç konuşmamıştım. Böyle bişeyin olduğunu düşünemiyorum bile.

öncellikle allah sabır versin çok zor durumdasın kötü bişey bir benzerid benim basımda var ama senden bişey rica edicem ama lütfen yardım et hani konuyu anlatırken demişssinya bir internet sitesinden kiminle görüştüğünü görebiliyorum hiç ahmetle görüşmemüş yazmışsınya bana yardım et hangi site bende bakmak istiyorum haberini bekliorum :18:

X