sevgilimin psikolojisi alt üst olmus durumda dolaylı olarak benimkide

mutsuzprenses_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
6
0
28
arkadaşlar sevgilimle son 1 aaydır cok zor durumlar yasıyoruz. sevgilim cok iyiydi. hiç bir sorunumuz yoktu ilişkimizde güven sorunu falan yok ikimizde iyi anlasıyoruz.ikimiz aynı üniversitede okuyoruz o bölümünü hiç sevmiyor bu sehri hiç sevmiyor gecen sene okulu bırakıp tekrar hazırlanmıs ama buraya devam etme kararı almıs fakat son bir aydır okulada gitmiyor herseyden bıktıgını zevk alamadıgını devamlı huzursuz oldugunu söyluyor sevgilim hayatı boyunca hep kalabalıklara alısmıs bi insan vizelerden sonra memleketine gitti geldi hersey sonra basladı ögrenci evinde kalıyor. bi hafta kadar yalnız kaldı okuldada arkadas grubu yok en yakını benim sürekli sıkılıyor bi şeylere odaklanamıyor artık derste calısmıyor 2 gun ıyıyse ücüncü gun aglayarak arıyor bıktım artık cok caresizim dayanamıyorum diyor. 2 gün önce baska bi şehre gitti arkadasları ve kardesinin okudugu yere kafa dagıtmak icin ama dun aksam telefonda konusurken bi anda olay bana döndü bu arada 9 aydır cıkıyoruz bana ben senin için bu sehirde kaldım falan dedi beni suclar gibi halbuki ben onun için cok fedakarlıklar yaptım burada ailesi yok kendini yalnız hissetmesin diye.bana artık sana ragmen kendimi bu sehre ait hissetmiyorum dedi beni sevmiyormusun artık dedim farkına varamıyorum icimdekı sıkıntı o kadar buyukki olumsuzluk o kadar büyükki aşamıyorum dedi bende o zaman bitirelim dedim telefonda ikimizde aglayarak bitirdik yarım saat sonra beni aradı cok özur dılerım ben sensiz yapamam seni seviyorum falan dedi sonra uzun uzn konustuk telefonda işte kendi psikolojimden dolayı böyle falan dedi psikologa gidicem dedi simdide paartesı psikologa gidicek ama kendi memleketinde burayada ayın 3ü gibi dönerim dedi sınavlara falanda calişmicak ben napıcam nasıl bir tutum sergilemeliyım bir aydır harab ettım kendımı onu duzeltmek ıcın cok cabaladım ikimiz için cok cabaladım artık eskisi gibi olalım tamamen istiyorum ama nasıl olcak onun bu durumunda nasıl davranmalıyım ?

Canım yaşınız kac bilmiyorum ama o zaman tekrar girsin sinava istediği bolumu yazsın denemis ama su an da mutlu değilse zaten geri döndüğünde de mutlu olmayacak ve bu sorun olarak her gecen gun daha da artacaktır. sen ne kadar anlayışla yaklassan da o kendini toplamadigi surece zor olacaktir yine de sabırla yaklasmaya devam et şimdilik bence

Canım yaşınız kac bilmiyorum ama o zaman tekrar girsin sinava istediği bolumu yazsın denemis ama su an da mutlu değilse zaten geri döndüğünde de mutlu olmayacak ve bu sorun olarak her gecen gun daha da artacaktır. sen ne kadar anlayışla yaklassan da o kendini toplamadigi surece zor olacaktir yine de sabırla yaklasmaya devam et şimdilik bence
ben 21 o 22 yasında beni cok kırıyor artık tekrar hazırlanda dedim yapamam artık iş işten gecti diyor sürekli depresif bende kendimi harab ediyorum

ben 21 o 22 yasında beni cok kırıyor artık tekrar hazırlanda dedim yapamam artık iş işten gecti diyor sürekli depresif bende kendimi harab ediyorum

böyle devam ederse sende iyi olmayacaksın. Biraz üstüne gitme en iyisi belki toparlar kafasını uzaklaşmış ya okuduğu yerden. İnşallah düzelir aklıma başka bişeyler gelmedi valla ya. anlıyorum seni depresif bi sevgilide sen de iyi olmuyorsun haliyle.

üstüne gitme, üstüne gittikçe daha da sivrilir, bırak o farketsin sana ihtiyacı olduğunu, okul iş falan hikaye, okul bitecek 1-2 seneye iş desen her an değişebilen birşey ama sevgili belki de eş başka şeylerdir, bunun farkına varması için de kendi içinde biraz yalnız kalması lazım, sen sadece normal yaşantına odaklan yine herşey aynıymış gibi devam et, tabi her ihtimale karşı da hayatının orta yerine koymamaya başla onu

Psikologa gitmeye karar vermekle en iyisini yapmış. Sen zaten onun için elinden gelen her şeyi yapmışsın daha fazla ne yapabilirsin ki? Ayrılın demiyorum, kötü zamanlarda birlikte olmayacaksanız iyi zamanlarda yan yana olmanın hiç anlamı yok. Elinden geldiği kadar devam et bence ama bu durumun seni de etkilemesine izin verme.

üstüne gitme, üstüne gittikçe daha da sivrilir, bırak o farketsin sana ihtiyacı olduğunu, okul iş falan hikaye, okul bitecek 1-2 seneye iş desen her an değişebilen birşey ama sevgili belki de eş başka şeylerdir, bunun farkına varması için de kendi içinde biraz yalnız kalması lazım, sen sadece normal yaşantına odaklan yine herşey aynıymış gibi devam et, tabi her ihtimale karşı da hayatının orta yerine koymamaya başla onu
2 gün önce bana senin resimlerine bakamıyorum artık yüzün içimi acıtıyor dedi bende bakma o zaman dedim cok uzuldm baska kırıcı seylerde söyledi ayrıldım aksam mesaj attı askım hastaneye gidicem söz falan diye özledim seni iyi degilim falan diye dayanamadım barıstık bugun doktora gıttı anksiyete bozuklugu teshısı konmus ilac vermiş doktor sizce bu durumda benim onun yanındamı olmam gerekir ama bana karsı hala garıp davranıyor

Psikologa gitmeye karar vermekle en iyisini yapmış. Sen zaten onun için elinden gelen her şeyi yapmışsın daha fazla ne yapabilirsin ki? Ayrılın demiyorum, kötü zamanlarda birlikte olmayacaksanız iyi zamanlarda yan yana olmanın hiç anlamı yok. Elinden geldiği kadar devam et bence ama bu durumun seni de etkilemesine izin verme.
2 gün önce bana senin resimlerine bakamıyorum artık yüzün içimi acıtıyor dedi bende bakma o zaman dedim cok uzuldm baska kırıcı seylerde söyledi ayrıldım aksam mesaj attı askım hastaneye gidicem söz falan diye özledim seni iyi degilim falan diye dayanamadım barıstık bugun doktora gıttı anksiyete bozuklugu teshısı konmus ilac vermiş doktor sizce bu durumda benim onun yanındamı olmam gerekir ama bana karsı hala garıp davranıyor

böyle devam ederse sende iyi olmayacaksın. Biraz üstüne gitme en iyisi belki toparlar kafasını uzaklaşmış ya okuduğu yerden. İnşallah düzelir aklıma başka bişeyler gelmedi valla ya. anlıyorum seni depresif bi sevgilide sen de iyi olmuyorsun haliyle.

Ben senin yerinde olsaydım yanında olurdum kesinlikle. Dayanamadığın yerde bırakırsın, senin de sağlığın önemli sonuçta.

Merhaba. Sevgilini bana benzettim. Ne yapti psikoloğa gitti mi konustunuz mu? Sana kendimden bahsedeyim biraz. Eğer doktora gittiyse doktor ne dedi onu ogreneyim pm falan atarım istersen. Gelişmeleri yazarsan sevinirim.

X