Sevgilimle girdiğim saçma sapan diyalog

x mekanına gitmek için tutturmuştun anıların depreşsin diye miydi niye o kadar ısrar ettin dedim. Yemeği güzeldi ne anısı dedi. Dedim öyle karşıma çıkıyo benim herşey salak gittik sen benim memleketime gelsiğinde bende seni çok güzel yerlere götürücem vs dedim.
Dünyada toksik kelimesinin anlamını bilmeseydim bile sana toksik demek isterdim.
Bu ne ya, üç kuruş aklı varsa ,hayatını seviyorsa daha da aramaz sizi

Bence alttan almayi deneyin. Gercekten biri eski sevgilisiyle bir cafeye gitti diye bir daha gitmese bence eski sevgilisini unutmamis mekana bile girmek istemiyor denir belki ama burda oyle bi durumda yok ki yemeklerini bildigi bir yer duzgun bir yer oturalim demis bunda ne var. biraz yapici olmayi deneyin bence cozulur sorun

Kızlar eski toksikliklerimin kalıntısı resmen bunlar. Beni zehirlediler resmen bir ara stalk manyağı olmuştur. Çok utanıyorum şimdi. Yani salak mıyım her şeyi bok ediyorum. Ve sanki olay çıksın diye. Haklısınız 2014 ne mk ama hastalık resmen bu
kıraathane dayısı kıvamında bir üslubunuz var. Burda kimse böyle konuşmaz, konuşan banlanır.

Bir de kendi hareketlerinizin suçunu başkalarına atmayın. Yok beni zehirlediler falan. Siz de sevgilinizi zehirlemeye çalışıyosunuz herhalde.

selamlar herkese. Sevgilimle ocak ayında nişan yapmaya karar verdik. 2 ay önce ankaraya gitmiştik o orda okumuş. Mekanları gezerken x’e gidelim çok iyi yemeği var vs dedi bi iki söyleyince istemedim huyladım.
Neyse bu konu burda dursun. Bir haftadır ailelerimizin yanındayız ben nişan hazırlığı için gittim o da ailesini görmek için. Bugün geri döndük. Sonra twitterı açayım dedim sevgilimin profilene girmiş oldum. Sonrasında neler paylaşmış aa balıklar ne güzel bilmem ne vs derken 2014 bi kızla hep x mekanından yer bildirimi var. Kızla da bir iki tweetleşmişler. 3 saat herşeye baktım merakıma yenildim. Kızla takip vs yok. Bu güne kadar da bir falsosu olmadı. Ben az önce aradım dayanamayıp dedim x mekanına gitmek için tutturmuştun anıların değreşsin diye miydi niye o kadar ısrar ettin dedim. Yemeği güzeldi ne anısı dedi. Dedim öyle karşıma çıkıyo benim herşey salak gittik sen benim memleketime gelsiğinde bende seni çok güzel yerlere götürücem vs dedim. Bu ilk başta gülerek konuşuyodu sonra benim ses tonum sertleşince düğün mekanlarından bahsetmeye başladı( bana bir iki yer atmıştı yaz için erken tutalım vs demişti mnceden. Ben de konu oraya geçince bakarız acelesi mi var dedim: o da dedi yer kalmıyor zaten istediğimiz gibi 2 mekan var dedi(konsept düşünüyoruz) ben deolabilir nişan olmadan düğün yeri ayarlayamam dedim o da dedi seneye mi düşünüyosun yer kalmazsa napıcaz dedi. Benim kafam attı sen öyle istiyosun demek ki seneye gibi diyelim dedim. O da dedi bu tavrını anlayamıyorum ben memlekete gittim yer baktım sen yok x mekan bilmem ne diyosun ne bu dedi. Ben de sorarım merak ettim dedim kapattık soğuk bi şekilde. Bir haftadırda görüşmüyoruz.
Ben resmen eski toksik ilişkilerim gibi davrandım gibi geldi resmen alışımışım huzursuzluğa. Ama onun seneye mi düşünüyosun olmazsa demesi beni çok korfı. Ben anlık bir şokla kafamda puzzle birleştirdim dedim ve kötü bişey söylemeden soğuk konuştum. Şuan bok gibi hissediyorum. İlk defa ezik gibi bi konuma düştüm kıskanç deli gibi. Aslında ilişkide hep cool aldırmayan bendim. Sanki herşeyi batırmışım gibi geliyor ben ne yaoıcam şimdi akıl verin
Burda ben yoruldum okurken,adam düğün mekanı diyor eveleyip geveliyorsunuz sonra da düğün seneye olsun mu deyince kızıyorsunuz.Ay zaten siz getirmişsiniz lafı oraya.Çocuk saçmalamanıza rağmen düğün mevzusu açmış,geleceğinizle ilgili konuşmuş.Sevineceğinize kırıldım diyorsunuz.Siz toksik kelimesinin vücut bulmuş halisiniz.🤦

Adam aptal sanırım kaçırmayın nasıl çekebilir böyle bir durumu.
Ben de yıllardır Ankaradayım değil yemeği güzel diye yemek sonrası ikram olarak verdiği tatlı muhteşem diye yıllardır gittiğimiz yer var ya.
Hayır verdikleri tatlı menüde yok öyle diyeyim size.
Gitmiş sevmiş sonra bir daha gitmiş sonra bir daha ne var yani.
Neyse kaçırmayın bu çocuğu siz.

Kızlar eski toksikliklerimin kalıntısı resmen bunlar. Beni zehirlediler resmen bir ara stalk manyağı olmuştur. Çok utanıyorum şimdi. Yani salak mıyım her şeyi bok ediyorum. Ve sanki olay çıksın diye. Haklısınız 2014 ne mk ama hastalık resmen bu
Üslubunuza dikkat etmenizi öneririm!

Burda kırıcı cevap verenlere diyecek birşeyim yok. Beni anlayıp yazanlara akıl verenlere teşekkürler.
Bu süreç beni strese soktu maalesef geçmişten gelen kırılmışlıklarımda var. Ben saçmaladığımı anlayıp ne yapabilirim dedim saçmaladım mı demedim ama herkes yargıç bana ne dilekte bulunulduysa onu diliyorum ben de. Kötü birşey yazmayacağım. Teşekkürler

İlişkide hep cool aldırmayan taraf bendim vs ne gereksiz egolar bunlar ya.Yaş kaç bilmiyorum fakat çok ergence geldi bana.Belkide ben yaşlandım bilemiyorum 30 yaşımdayım😂 Anlık bir kıskançlık durumu yaşamışsınız ki bu çok normal.Kusura bakma birden aynı mekan olunca ufak çaplı bir kıskançlık yaşadım hayatım deyip gülüp geçin yahu.Ne gerek var böyle saçma konulardan tatsızlık çıkartmaya.

Hastaysanız tedavi olun. Sağlıklı bir psikolojiniz yokken evlenip kimsenin başını yakmayın.

Eski ilişkilerinizi şu anki arkadaşınıza yansıtmayın bence böyle önünüze sürekli engel çıkartıp karşı tarafı soğutmaktan başka bir şey yapamazsınız, bakın ne güzel düğün için yer bile bakmaya başlamış seneye kalmaması için siz onuda yanlış anlamış seneye olsun mu istiyorsun diye çıkışmışsınız bence biraz sakin olun ilişkinize zarar vermeyin daha fazla , konuşup düzeltin 🙏🏻

Aa kendi kendinizi tedavi ettiniz bile. Yarın arayıp şu yazdıklarınızı söyleyin hallolur. Yalnıııızz zehri saldınız bi kere cocugun gözü korktu gtü kalktı artık sizin manyak bi stalker oldugnuzu biliyor cok prof davranacaktır.

Burda kırıcı cevap verenlere diyecek birşeyim yok. Beni anlayıp yazanlara akıl verenlere teşekkürler.
Bu süreç beni strese soktu maalesef geçmişten gelen kırılmışlıklarımda var. Ben saçmaladığımı anlayıp ne yapabilirim dedim saçmaladım mı demedim ama herkes yargıç bana ne dilekte bulunulduysa onu diliyorum ben de. Kötü birşey yazmayacağım. Teşekkürler
Gerçekten sağlıklı düşünemiyorsunuz..

Evlilik çocuk oyuncağı değildir. Psikolojinizi düzeltmeden, olgunlaşmadan evliliğe adım atmayın. Evlilik maalesef ki bütünüyle ağır bir sorumluluktur. Ne kendinizi ne karşı tarafı üzmeden doğru bir karar alın.

X