Sevgilinizin annesi sizi istemezse ne yapardnz?

neden istemiyor? ben gerçekten seviyorsam,sevgilim de beni seviyorsa,zaten benim yanımda olur ailesine kabul ettirir.benim yanımda olmazsa da kendi bilir.

Önce bi bakardım kendime neyimi beğenmedi de istemiyo diye...CADIARZU
Gerçekten yanlış birşeyim varsa düzeltmeye çalışırım ama sebepsiz istemiyosa hiç bişey yapmam çatlasın dursun lülülülülülü ben sevgilimi seviyorum ve ona güveniyorum opuyorumnanaktan
Bu arada mütakbel kayınvalidem de tam tersi çok severler beni saolsunlar
:1hug:

konu yanlıs yerde..
eger benı begenmıyosa gule gule derım ama oglu bende kalır ya benle ıyı gecıncek yada oglunu unutsun derım..

takmamaya calısırdım..gorusmemeye calısırdım..walla bılmıyorum kı ne yapardım?cok zor bır durum..ya annen ya ben dıyemezdım ama ona emınım.cunku o bana dese annemı secerım..

Beni istemiyor kendisi daha şimdiden. Oğlunu çaldığımı mı düşünüyor nedir? :/ Eh napalım ben de onu istemiyorum. Sevgilimin annesidir sonuçta istediği zaman görüşür konuşur vs. Ama beni onla bir gün evlensek dahi karşı karşıya getirmemeye söz verdi. Ne kadr mümkün olur bilmiyorum. :/

anam!kaydirigubbakcemile3
ee napım sımdı ..
cevremde hıc kımseyle terslıgım yokdur kaldıkı kaynanam durduk yerde gelınım dıye bana karsı tavır alsa ıstemese huzurumu kacırsa napım..
vallahı ailem dısınde kımseyı takamam basıma..
ılk zaten saygı duyar onun kalesını fet etmeye calısırım ama bakdımkı olmuyo ogluda benden yana ıse onada bay bay derım..

sevgilimin hal ve hareketlerini gözlemlerim, bu arada annesine karşı da saygıyı elden bırakmam baktım sevgilim herşeye rağmen benim çabalarıma rağmen o dengeyi kuramıyo o zaman durur bi iyice düşünürüm...CADIARZU

Sevgilimle resmiyet kazanmadan annesiyle tanıştığım için kendime kızardım,başka ne yapabilirim ki.
Ama evliyken beni istemediğini belli edecek kayınvalideye saç baş masajı yapardım kaydirigubbakcemile

Sevgilimle resmiyet kazanmadan annesiyle tanıştığım için kendime kızardım,başka ne yapabilirim ki.
Ama evliyken beni istemediğini belli edecek kayınvalideye saç baş masajı yapardım kaydirigubbakcemile

melaike canım, masajda yapar yani:asigim:

ne yapar eder yüz yüze gelir kendimi tanıtırdım

Öncelikle sebebini ögrenmek isterdim....:nazar:

Ne yapacan ki sebebini gülüm..
Kadın istemiyor,ötesi berisi yok..
Şişman dedi zayıflıcen mi?kaydirigubbakcemile3
Ben bişiy yapmam ne yapıyım ya,hiç uğraşamam şu saatten sonra anasıydı danasıydı..akannehir
Kendi çözsün..

hiç bişi yapmazdım:mymeka:
oğlu eğer anasının gazına gelmiyorsa benim için çok da tınnn:smiley-cool:
ama eğer oğlu da anasının bi sözüne beni tercih edecekse ona da bye byeee :umursamaz:

sebebini bilmesen daha iyi olcak gibi...pekala yersiz bişidir,bence çok fazla takılma kendi kendine sinir olsun dursun ay hiç anlamıyorum böle insanları yaa

X