sevgilisi varken yazan eski sevgili??

Tarihci95

Norm Life Bebeğim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
1.535
1.298
26
Engellemek gayet normal bir şey. Bende beni stalklayan eski sevgilimi engelledim o zaman hesabım açıktı hikayelerime bakmasından rahatsız oldum. Bir de konu sahibi sevgilisi varken size ya da başka herhangi bir kıza yazan erkekten hayır gelmez. Kendinize lütfen böyle birini yakıştırmayın kafanız karışmış belli ki sizin de.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :81.7 Kg.

Onseem

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
43
121
45
O retro geldi beni buldu işin kötüsü üzülen ben oldum eski sevgilimin üzülmesi gerekiyordu :KK43:(
O sizi üzmüyorki siz kendinizi üzüyorsunuz bunu kendinize yapmayın.. Kimsenin oyuncağı değilsiniz.. önceliğiniz kendinize verdiğiniz değer olsun kimin ne düşündüğü değil. basın engeli herkes kendi yoluna.,sepeti koluna ister taksın ister takmasın çekin resti bitsin gitsin .

mandalinaa8

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
74
42
27
O sizi üzmüyorki siz kendinizi üzüyorsunuz bunu kendinize yapmayın.. Kimsenin oyuncağı değilsiniz.. önceliğiniz kendinize verdiğiniz değer olsun kimin ne düşündüğü değil. basın engeli herkes kendi yoluna.,sepeti koluna ister taksın ister takmasın çekin resti bitsin gitsin .
Haklısınız :KK43:

Sevketi_Bostan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
4.556
4.838
değmez yaa yeni bi hat 100 küsür lira. şu yok zamanda, kriz döneminde bi zibidi için ne gerek var? bir de millete yeni numarayı dağıtma derdi cabası. bence bu insana kendini değersiz hissettirir. başka birinin değersiz hissettirmesinden daha ağır bir his olur diye düşünüyorum.

bence adama hakaretli makaretli pis bir mesaj atsın, pisliğini yüzüne vursun, madem sevgilin var bana niye yazıyorsun ş...siz evladı falan desin herif dumura uğrasın zaten bi daha yazmaya cesaret edemez. kendine o lafları söyleyen kadına yazmaz bi daha, adamsa. sonra da bassın engeli.
Ben de böyle birşey yaşamıştım, o kişi olur da telf.dan ulaşmak isterse diye değiştirmiştim, vodafone'un öyle bir şeyi vardı, az bi ücretle simkart aynı duruyor numara değişiyordu sadece,, bu işlem şimdi var mı bilmem. İyi ki de yapmışım belli ki arayacakmış beni, daha sonrasında ordan burdan yazdı görüşmek için çünkü. Ben böyle daha kolay sildim, evet telefonda engelleme seçeneği de var ama niye ben onun aramalarını teli kurcalarken zırt pırt göreyim, niye aklımı bulandırayım zaten bunların da amacı o, yani sevdiğini anlayıp pişman olmak falan değil, ellerinde bir şansları olsa yine bizden yana kullanmazlar ama bizi de ellerinde tutmak isterler.
Yani bence en kestirme çözüm size hiç bir yerden ulaşamamasını sağlamak.

3 tam 1 robot

bu kış da efkarlıyım...
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
5.318
21.163
Engellemek seni aciz göstermez. Kendine hakim olamıyorsan - ki aklın hemen karışıyor, seviyor olabilirsin, kendi iyiliğin için engellemen ve bir daha konuşmaman en iyisidir. Önemli ve korunması gereken kişi sensin, senin duyguların. Önce kendine değer ver lütfen
Böyle bir algı var takmıyormuş gibi gözükmek için sosyal medyadan bile çıkarmıyor insanlar iyi de sen önce kendi iyiliğini düşünmelisin eğer bu durumlar aklını karıştırıyorsa başkaları seni takmıyor sansa ne sanmasa ne.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
11.446
43.757
Siz yedeksiniz adamın gözünde 🙄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sonbaharci

🍁
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2021
171
158
28
Çocukça görünün veya görünmeyin ne farkeder ki. Size bir daha mesaj atmasını istemiyorsunuz, bu kadar kararlıysanız basın engeli ve bir daha muhattap olmayın.

Lori

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
22 Ekim 2020
4.991
17.974
40
4 yıllık ilişkim 1 sene önce bitmişti. Onun bir sevgilisi oldu sonra 2 ay sonra ayrıldılar. Ayrıldıkları dönemde biz tekrar konuşmaya başladık. Aramız iyiydi ben barışıcağımızı düşünürken birden sessizliğe büründü ve yazmamaya başladı bende yazmadım. 3 ay böyle devam etti. Bugün yine mesaj atmış bana bende yüzüne vurdum yaptıklarını. Beni sadece merak ettiği için aramış bu aralar sürekli aklına geliyormuşum beni çok özlüyormuş eski resimlerimize bakıyormuş vs. Bu tarz şeyler söyledi. O kızla tekrardan sevgili olmuşlar. Yani kısacası bana hiç bir şey demeden konuşmayı kesmesi bu yüzdenmiş. Bunları öğrenince ona cevap verdiğime konuştuğuma pişman oldum. Bozulduğumu belli edemedim hala ona karşı bir duygu beslediğimi düşünmesini istemedim. Onun yokluğuna tam alışmışken bana mesaj atması aklımı karıştırdı. şu an kızla araları bozukmuş. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sürekli onu düşünmeye telefona bakmaya başladım. Onun barışma gibi bir niyeti olmadığı belliydi. Sizde bundan sonra bir daha beni ararsa görüşmek istemediğimi mi yazmalıyım yoksa tepkisiz mi kalmalıyım? Çocuk gibi durmamak için engellemek istemiyorum ama bir daha bana yazmasını da istemiyorum her yazdığında ben en başa dönüyorum..
2. Tercih olmayi seviyorsun sanki? Engeli bas alla alla

Buyuk_umutlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
2.251
1.705
4 yıllık ilişkim 1 sene önce bitmişti. Onun bir sevgilisi oldu sonra 2 ay sonra ayrıldılar. Ayrıldıkları dönemde biz tekrar konuşmaya başladık. Aramız iyiydi ben barışıcağımızı düşünürken birden sessizliğe büründü ve yazmamaya başladı bende yazmadım. 3 ay böyle devam etti. Bugün yine mesaj atmış bana bende yüzüne vurdum yaptıklarını. Beni sadece merak ettiği için aramış bu aralar sürekli aklına geliyormuşum beni çok özlüyormuş eski resimlerimize bakıyormuş vs. Bu tarz şeyler söyledi. O kızla tekrardan sevgili olmuşlar. Yani kısacası bana hiç bir şey demeden konuşmayı kesmesi bu yüzdenmiş. Bunları öğrenince ona cevap verdiğime konuştuğuma pişman oldum. Bozulduğumu belli edemedim hala ona karşı bir duygu beslediğimi düşünmesini istemedim. Onun yokluğuna tam alışmışken bana mesaj atması aklımı karıştırdı. şu an kızla araları bozukmuş. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sürekli onu düşünmeye telefona bakmaya başladım. Onun barışma gibi bir niyeti olmadığı belliydi. Sizde bundan sonra bir daha beni ararsa görüşmek istemediğimi mi yazmalıyım yoksa tepkisiz mi kalmalıyım? Çocuk gibi durmamak için engellemek istemiyorum ama bir daha bana yazmasını da istemiyorum her yazdığında ben en başa dönüyorum..
Engellemek çocuk gibi gostermez insani tam aksine senden hiçbir iletişimi kabul etmiyorum demek. Aslinda engellememek ve aralik bir kapi birakmak için kendinizi kandiriyorsunuz. Genelde boyle durumlarda kalple dusunur insan. Beyin devre dışı kalir. Kendin analiz ede biliyorsan durumu analiz et. Iki kiz arasinda onla kuserken senle barisan, senle kuserken onla barişan bir erkek ve onun yalniz kalmamasi için bu kandirmacayi gururlarina yediren iki kiz var. MasaAllah beyefendi ne isterse yapiyor. Ve sen hür iraden olmana ragmen onun oyununa geliyorsun. Kendine layik goruyor musun boyle birini? Tutalim barişdiniz yine olmuycak mi bu durum? Yalniz kalmamak için, telefona mesaj gelsin, ortamda sevgilim olsun diyerek biruyle konuşulmaz. Ben beni rahatsiz eden kişiyi ne kadar hesap açarsa açsin, nerden yazarsa yazsin engellerim. Numarasini da, fb.nu da, instagramini da. Oyle takintili biri vardi. Hatta evli olduğumu bile bile yazmişdi hiç mesajini açmadan engeli basdim. Kimsenin oyuncaği deyilim. Hiçbirimiz değiliz.

handemiray

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
229
177
29
Ben de malesef böyle bir durumun içindeyim ama oradaki yeni kızım. Ben de eski sevgilisinden kopamadığına çok üzülüyordum bu konuyu görmek o kadar iyi geldi ki. Ortadaki adam karaktersiz olunca yenisi eskisi farketmiyormuş demekki bu işin. Yorumları baştan sona okuyacağım bu konudaki.

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
15.241
62.905

Serefsiz birini engellemek cocukluk degil özsaygidir. Bunu önce bir anlayin. Sizi 2 numara olarak yedek tutuyor, yoksa sizinle iyiken gidip diger kizla barismazdi 🤷‍♀️

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
7.671
13.533
41

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 51 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 166 cm. Başlangıç Kilom :82 Kg. Şimdiki Kilom :76.6 Kg.