Sevgiliye ev hediyesi ne alınır

simayyy1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2023
114
-22
23
Sevgilim öğrenci evine taşınacak ama ev hediyesi ne alma konusunda kararsızım. Battaniye yapmak saçma mı olur bu puf battaniyeler yapıyorlar ya ondan yapsam nasıl sizce. Herkes saçma diyor lazım bişey al diyolar. Yani diğer arkadaşları da kap kacak falan alır benim alacağım başka ne olabilir ki battaniye fikri nasıl sizce

Sevgilim öğrenci evine taşınacak ama ev hediyesi ne alma konusunda kararsızım. Battaniye yapmak saçma mı olur bu puf battaniyeler yapıyorlar ya ondan yapsam nasıl sizce. Herkes saçma diyor lazım bişey al diyolar. Yani diğer arkadaşları da kap kacak falan alır benim alacağım başka ne olabilir ki battaniye fikri nasıl sizce

Eğer eve girip çıkacaksan, kendinin de kullanacağı eşyalardan al. Odasına halı, kilim olabilir odayı sıcak tutar, yastık gibi şeyler.

Ay erkekler napsin battaniyeyi, biz seviyoruz sadece onlarlik bisi değil sakın girmeyin o islere. Bütçeniz ne?

Ben genelde ihtiyaçlarına göre bir hediye alırım ekstra olarak da borcam alırım. Sen seversin sevmezsin ben bilmem ben borcam kadınıyım 😂 Şaka bir yana borcam fırın yemekleri ve tatlılar için oldukça kullanışlı oluyor

Battaniye fikri gayet güzel bence..
Sevgiliniz yemek yapar mı, nasıl şeylerle ilgilenir bilemiyorum ama ben işimi kolaylaştıran hediyeleri çok severim.. Elektrikli rende, tost makinesi falan olabilir bütçeniz müsaitse..

Eğer eve girip çıkacaksan, kendinin de kullanacağı eşyalardan al. Odasına halı, kilim olabilir odayı sıcak tutar, yastık gibi şeyler.
Battaniye fikri nasıl. Bir arkadaşı da var ikisini düşünüp mü bişey almam lazım sevgilime battaniye örersem diğer arkadaşına da bardak falan alabilirim anca

Güzel bir tava,borcam alsan daha iyi olabilir. Battaniye kaçmıyor ya zaten kış bitti onu başka bir zaman özel olarak doğum gününde falan hediye verirsin

Battaniye fikri gayet güzel bence..
Sevgiliniz yemek yapar mı, nasıl şeylerle ilgilenir bilemiyorum ama ben işimi kolaylaştıran hediyeleri çok severim.. Elektrikli rende, tost makinesi falan olabilir bütçeniz müsaitse..
Hmmm doğru diyorsunuz yani şuna battaniye çok acil değil ama manevi emek verip yapacaktım ondan dedim. Ama işi kolaylaştıran şeyler daha mantıklı

Battaniye fikri nasıl. Bir arkadaşı da var ikisini düşünüp mü bişey almam lazım sevgilime battaniye örersem diğer arkadaşına da bardak falan alabilirim anca

Diğer arkadaşına bir şey alma. Ne gerek var. Sevgiline işe yarar bir şey al. Zaten kış bitiyor, yorma güzel ellerini battaniye örmekle.

Hmmm doğru diyorsunuz yani şuna battaniye çok acil değil ama manevi emek verip yapacaktım ondan dedim. Ama işi kolaylaştıran şeyler daha mantıklı
Özel bir şey yaparsınız tabii de ev hediyesi olarak ortak kullanabilecekleri bir ürün almak daha iyi olacaktır. Sonuçta o evde ortak yaşıyorlar. Battaniyeyi özel bir günde hediye verirsiniz

Kendi fotoğrafını nevresime bastır erkekler ayrılsan da kullanır hem bu tarz şeyleri ahahahah :KK70: tabi bu tuhaf kaçar. Yani şimdi düşününce eve ilk alacakları şeyler büyük eşya mutfak malzemesi vbdir. En son alınacaklar çamaşır asma aparatı, masa örtüsü, hava nemlendiricisi, halı. Ütü vbdir yani ihtiyacı olabilecek ama sonra alırız yaa denecek şeylerden seçebilirsin.

Bir şey alma sen de öğrencisin :) sonra ilerde ya ne saçma işlerle uğraşmışım kafamı yormuşum diyeceksin :) boşver, iki kuru pasta al çok istiyorsan :) çok saçma işlerle kafanızı yoruyorsunuz

Öğrencilikte öğrenci evine çıkana ev hediyesi alındığını hiç görmedim, duymadım.

Siz de öğrenci misiniz; çalışıyor musunuz ? Ailenizin size verdiği para ile okuyor veya geçiniyorsanız; harcadığınız para için ailenizin yaptığı fedakarlıkları da göz önünde bulundurmanızı öneririm.

Bütçenizi bilmiyorum ama sizin de öğrenci olduğunuzu varsayıyorum çok da para harcamadan alabileceğiniz hediyeler kettle olabilir, Ocak üstü tost makinesi olabilir.

X