Sevgiliye yil donumu hediyesi olarak para vermek?

kızzz bunu ben de düşündüm ya ama hayal ettiği arabayı bilmiyorum

ay bi dk biliyorum

mercedes ama çeşidini bilmiyorum :KK53:

beğendi mi peki seninki :KK52:

benımkı eskıye hasret bir tip.
begenmek ne demek bayıldı :KK53:
seri yaptım ona :KK60: kurtacımdır eskı arabalar benım

ve kaktusu de çok seve :KK60: aklıma estıkce alırım

benımkı eskıye hasret bir tip.
begenmek ne demek bayıldı :KK53:
seri yaptım ona :KK60: kurtacımdır eskı arabalar benım

ve kaktusu de çok seve :KK60: aklıma estıkce alırım

ben hediye seçeneğimi tüketiyorum artık ya :KK53:
kravat aldım, saat aldım, gömlek aldım, kazak aldım :KK53:
ha bi de ilginç bişey bebek almıştım :KK60:

ay dur ben ağzını arayayım ya bakalım kaç lira oluyor ki onlar :KK14:

dipnot: ben de kaktüs çok severim. ama sulamayı unutmuşum öldü :KK60:

Son düzenleme:
Para yerine çeyrek altın ve ya gram altın hediye edebilirsiniz :KK3:

Sen ufakta olsa bir hediye al yada hic hediye falan almasanda parayi yildonumunden once yada sobra ver.yildonumu hediyesi yerinede sayma.....

Bence hiç hediye almayın daha iyi..gerçekten çirkin bir durum..gerçi siz tamamen iyi niyetten ona yardım amaçlı söylemişsiniz .Belki özel bir gün olmasaydı dediğiniz gibi bir katkıda bulunmanız çok şirin kaçabilirdi ancak özel günde hediye yerine para vermek çoook uygunsuz.. Don't even think about it :)

ben hediye seçeneğimi tüketiyorum artık ya :KK53:
kravat aldım, saat aldım, gömlek aldım, kazak aldım :KK53:
ha bi de ilginç bişey bebek almıştım :KK60:

ay dur ben ağzını arayayım ya bakalım kaç lira oluyor ki onlar :KK14:

dipnot: ben de kaktüs çok severim. ama sulamayı unutmuşum öldü :KK60:
kaktüsü ayda yılda bır sula bısı olmaz
benımkıler öyle :KK53: 50 den başlıyor fıyatlar boyutuna göre değişiyor. pahalı da degıller aslında
fazla buyuk almaya gerek yok
orta boy al :KK70: 50- 100 arası bişi

kaktüsü ayda yılda bır sula bısı olmaz
benımkıler öyle :KK53: 50 den başlıyor fıyatlar boyutuna göre değişiyor. pahalı da degıller aslında
fazla buyuk almaya gerek yok
orta boy al :KK70: 50- 100 arası bişi

valla kaç ay sulamadıysam artık sen düşün :KK53:
sorumsuzluğun dibi :KK1:

güneş gözlüğünden ucuz be iyi fikir :KK14:

başka önerin olursa buralardayım bebişim. ya bir de ben özel günden ziyade böyle arada bi esiyor bişey almak istiyorum öyle daha hoş sanki :KK35:

valla kaç ay sulamadıysam artık sen düşün :KK53:
sorumsuzluğun dibi :KK1:

güneş gözlüğünden ucuz be iyi fikir :KK14:

başka önerin olursa buralardayım bebişim. ya bir de ben özel günden ziyade böyle arada bi esiyor bişey almak istiyorum öyle daha hoş sanki :KK35:
daha küçük boylarını düşünürsen 10-20 arası :KK53: bende benımkıne buyuklerden almadım zaten :KK60:
en son bunların benzerını almıstım :KK70:
107066497_tn24_0.jpg
784535680_409.jpg

görüntüyü kafamda canlandırınca bile utandım.. alınmayın ama çok odunsunuz:KK1:
(cidden alınmayın, şaka yaptım)

Yanlis mi olur?

Arkadaslar,
Yil donumumuz yaklasiyor. Ben hediye islerinden hic anlamiyorum. Ince dusunemiyorum bir turlu. O kendine yeni bi araba alacak, para biriktiriyor. Ben ona hediye almak yerine, arabasi icin bi 100 dolar vereyim istiyorum. Araba cok pahali verdigin rakam komik kalir diye dusunenler olabilir tabi ama o kendisi icin yaptigi butce hesaplamasinda araba icin sadece 2,000 dolar biriktirip gerisini kredi almayi dusunuyor.

Parfum, saat vs alacagima boyle birsey mi yapsam diyorum? Cok mu abes kacar?[/QUO
Olmaz sanki yaklasim mantikli ama Oladabilir bilemedim

Yanlis mi olur?

Arkadaslar,
Yil donumumuz yaklasiyor. Ben hediye islerinden hic anlamiyorum. Ince dusunemiyorum bir turlu. O kendine yeni bi araba alacak, para biriktiriyor. Ben ona hediye almak yerine, arabasi icin bi 100 dolar vereyim istiyorum. Araba cok pahali verdigin rakam komik kalir diye dusunenler olabilir tabi ama o kendisi icin yaptigi butce hesaplamasinda araba icin sadece 2,000 dolar biriktirip gerisini kredi almayi dusunuyor.

Parfum, saat vs alacagima boyle birsey mi yapsam diyorum? Cok mu abes kacar?

Aranızdaki diyalog bunu kaldırır mı bilemem ama en nihayetinde bir erkek için pek de hoş bir durum olmayacaktır bu, bence ihtiyaçları belirleyip ona göre bir hediye almak ya da illaki tercih yapamam diyorsanız mağazalarda hediye kartları var örneğin 100 Liralık hediye kartı alırsınız o kendisine uygun birşeyler alır

Sevgiler,

Yanlis mi olur?

Arkadaslar,

Parfum, saat vs alacagima boyle birsey mi yapsam diyorum? Cok mu abes kacar?

para vermek çok yanlış olabilir.eğer hediye işinden anlamam diyorsanız ağzını arayın neye ihtiyacın var gibisinden.eğer onu da yapamam diyorsanız açık açık konuşun bensenin ihtiyacın olan bişi almak istiyorum birlikte alışverişe çıkalım mı fln deseniz bile bence daha güzel olurdu.

ne münasebet :KK53:

ne kadar ayıp küçükte olsa bir hediye olmalı :KK50::KK50:

Olmaz bence. Yildönümünün anlami romantik bir kutlama degil midir? Hediye almak istemiyorsaniz bence onu bir konsere, sinemaya falan götürün, arkadasindan da güzel bir aksam yemegi. Daha özenli olmaz mi?

Esimin yorumu: cok mantikli

Diger arkadaslar karsilarinda bir erkek degil kadin var gibi dusunmusler bence :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X