Sevgiliye yil donumu hediyesi olarak para vermek?

Yanlis mi olur?

Arkadaslar,
Yil donumumuz yaklasiyor. Ben hediye islerinden hic anlamiyorum. Ince dusunemiyorum bir turlu. O kendine yeni bi araba alacak, para biriktiriyor. Ben ona hediye almak yerine, arabasi icin bi 100 dolar vereyim istiyorum. Araba cok pahali verdigin rakam komik kalir diye dusunenler olabilir tabi ama o kendisi icin yaptigi butce hesaplamasinda araba icin sadece 2,000 dolar biriktirip gerisini kredi almayi dusunuyor.

Parfum, saat vs alacagima boyle birsey mi yapsam diyorum? Cok mu abes kacar?
bence de iyi bir fikir değil :KK19:

Bunu bi erkeğin bana yaptığını düşündüm de çok itici geldi.Yapmayın lütfen,güzel bi hediye alın.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yanlis mi olur?

Arkadaslar,
Yil donumumuz yaklasiyor. Ben hediye islerinden hic anlamiyorum. Ince dusunemiyorum bir turlu. O kendine yeni bi araba alacak, para biriktiriyor. Ben ona hediye almak yerine, arabasi icin bi 100 dolar vereyim istiyorum. Araba cok pahali verdigin rakam komik kalir diye dusunenler olabilir tabi ama o kendisi icin yaptigi butce hesaplamasinda araba icin sadece 2,000 dolar biriktirip gerisini kredi almayi dusunuyor.

Parfum, saat vs alacagima boyle birsey mi yapsam diyorum? Cok mu abes kacar?

yok artık : D

gerçekten ince düşünemiyor muşsunuz :)

Bayanlarin yuzkarasi bir odunum ben galiba :KK70: tamam para mara vermiyorum. Saat alayim bari :KK70: bu seferde ya bilegine olmazsa endisem var. :))

madem oyle arabasında kullanabılecegı bısey al dıcem ama olmayan arabanın hedıyesı komık olur..

elden para vermeye kalkma sakın sakın..cok sacma

Bayanlarin yuzkarasi bir odunum ben galiba :KK70: tamam para mara vermiyorum. Saat alayim bari :KK70: bu seferde ya bilegine olmazsa endisem var. :))

E yok artık:KK37: Bu ayakkabı değil ki küçük veya büyük gelsin. Sonuçta o saatin bir sürü deliği var; ayarlandığı zaman uymaması mümkün değil:KK34:
Para vermek yerine, olmayan saat alman bile daha değerli olacaktır.

daha da odunu var, yıldonümü nedir anlamayan :)))

şaka bir yana bence de para olarak verme,
ama saat de alma.
mademki kutlayacaksınız o gunun anısına ufak birsey al.
o kredi cekerken zorlandıgında da benim de katkım olsun istiyorum, cok bir para degil ama 100dolar atayım kumbaraya de esprili bir dille,
o zaten kabul eder veya etmez; tavrını anlarsın.
sonuca gore de icinde ukte kalmasın diye daha sonra saati alırsın.
ne de olsa sevgililer gunu, yılbası, dogum gunu, yıldonumleri ohooooo hic bitmiyor bu gunler :KK66:))

bencede hiç hoş bir düşünce değil gomlek al daha iyi, parfüm olabıır, kaıteli kemer, sevgıını en ıyı tanıyan sensın nelerden hoslanır ufakta olsa aabılırsın bırsey

benim kocada hediye almayı bilmez. Biri öğretmiş eşime kadınlar orkide sever diye ev de 8 tane orkidem oldu. Almada diyemiyom, yaranılmaz sana falan der diye off offf.. O yüzden 100 dolar fikri bana farklı geldı..En azından farklı yahuuu:KK1:

O para gereksiz bir saate gideceğine gerçekten çok istenen bir arabaya katkı olsun bence de.:KK9:

Bence maliyeti yüksek olmayan, emeğini verdiğin bir hediye hazırla (şeker/çikolata/sevgi sözleri/sevgiliyle yapılacak etkinlik planları vs ile dolu bir kutu gibi.. benzer klasik fikirleri forumda bulabilirsin) ve parayı da oyuncak bir arabanın içine koyup kutunun içine at. Böylece ne şiş yansın ne kebap :KK9:

Cıks..al bi t şört gitsin madem çıkardın100 doları gözden ..marka bişey olsun..

Konu açılalı baya olmuş ama yazaym istedim. Niyetlendiğin şey çok güzel birşey bence. Eminim sevgilin de çok sevinir buna. Abes kaçması vs önemli değil önemli olan ince fikrin, samimiyetin. Ama bu katkının yanında kendi elinle yaptığın birşeyi de hediye edebilirsin. Fotoğraflarınızla yaptığın bişey olabilir. Ya da ona olan düşüncelerini yazdığın renkli yapraklar felan.. İlle de gidip dışardan birşey almaa gerek yok. Hatta güzel bir kek ya da tatlı bile yapabilirsin çok daha hoşuna gidecektir :KK9:

Bence saçma olur hemde baya . Sahsen aynı sey bana yapılsa kendımı kotu hıssederdım . Helekı yıl donumu hedıyesı olarak hıc olmaz bence . Istedıgı arabaya benzer mınyatur oyuncak alabılırsın . o para yardımınıda normal bı zamanda arabamıza benımde katkım olsun dıye verebılırsın ama yıl donumunde olmamalı .

Son düzenleme:
X