Sevgiliyi geri döndürmek

Hayatında bazı sıkıntıları vardı. Aniden bana iyi birisin bari arkadaş kalalım dedi tamam dedim ama o kadar soğuktu ki her saat ona mesaj attım neden böylesin falan yazıyordum. O da yeter beni darlamandan bıktım yazıp bir hafta sonra instadan engelledi. Ben özledim onu görmek istiyorum. Onun iş yerine gidip sanki tesadüfen karşılaşmış gibi yapsam orada onu görmezden gelsem acaba aklına birşeyler gelip mesaj falan atarmı sizce olur mu? ya da yılbaşını kutlamak için mesaj atsam mı? Lütfen biri aydınlatsın ya morallerim çok bozuk 😔😔😔
yaşın kaç bilmiyorum ama ablanımdır muhtemelen.lütfen arama yazma erkek milletine kaçacaksın ki kıymetin olsun.lütfennnnn arama ve gitme özlediğin zaman sana dedikleri gelsin aklına.

Hayatında bazı sıkıntıları vardı. Aniden bana iyi birisin bari arkadaş kalalım dedi tamam dedim ama o kadar soğuktu ki her saat ona mesaj attım neden böylesin falan yazıyordum. O da yeter beni darlamandan bıktım yazıp bir hafta sonra instadan engelledi. Ben özledim onu görmek istiyorum. Onun iş yerine gidip sanki tesadüfen karşılaşmış gibi yapsam orada onu görmezden gelsem acaba aklına birşeyler gelip mesaj falan atarmı sizce olur mu? ya da yılbaşını kutlamak için mesaj atsam mı? Lütfen biri aydınlatsın ya morallerim çok bozuk 😔😔😔
Ceyda'cım genceciksin. Böyle eski sevgilinin peşinden koşarsan daha da kaçar ve hatta rezil olabilirsin. Zaten açık bir şekilde istemediğini söylemiş ve göstermiş. Böyle bir şey yapsan, adam da çevresine karşı "Bu kız da yapıştı yakama. Sırılsıklam aşık, bıktım yaAAaaaA. Bir bırakmadı yakamı" diye bir de havalara girse hoşuna gider mi? Hiç sanmıyorum. Hayatında ne sıkıntı vardıysa da seni sevip sayan bir kimse olsa sonuçta seni terk etmezdi. Yani sıkıntılar bahane, seni de sıkıntı olarak görüyormuş zaten. Bunları yaşadığın bir adamla geri dönse dahi ne yapacaksın? Umarım en kısa sürede kabullenir ve unutursun.

Engellediğin biri yılbaşını kutlasa, işyerine gitse ne hissederdin? Gözünden daha çok düşer miydi yoksa aşık mı olurdun?

şuan bunları yapmak mantıklı gelebilir ama sonradan neden bu kadar peşinden gittim neden bunları yaptım pişömanlıgı yaşayabilirsiniz. kaçan her zaman kovalanır bırakın o çabalasın o peşinizden konuşssun sizüstüne gittikçe sizden uzaklaşır ve istemez sizde onun yerinde olsanız istemezsiniz zaten o yüzden kesinlikle geri çekilmenizi kendinizle meşgul olmanızı ve ondan uzaklaşmanızı tavsiye ederim bırakın o çabalasın o peşinizden konuşssun kaçan kovalanır.

Bırak yaa
Bu kadar bu erkeklerin peşinden koşmayın artık yeter
Sözüm sana değil ama şimdiki kızlar erkekleri kovaliyo resmen fjfjfjfjjf
Eskiden erkekler kızların peşinden koşardı şimdi tam tersi kızlar sapık gibi erkeklerin peşinde fjfjfjj artık şimdiki kızlwr sayesinde erkeklerin burnu 5 kariş havada kızlar az ağır olun ya merak etmeyin kocasız kalınca ölmezsinizzz

Sürekli yazarak hata yapmışsınız. Yazmayın artık bence aramayında karşısınada çıkmayın. Erkekler böyle yapınca iyice havalanıyor

X