Saç Kesim Şekilleri Sıcak makas

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

opheliaaa

mademoiselle
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
436
2
Bilindiği üzere sıcak makasın kesim sırasında saç uçlarını kapatıp uzaması sırasında kırılmasını engellediği söyleniyor. aranızda sıcak makas yaptıran var mı? varsa sonuçları bizimle paylaşabilir mi?

evet ya yaptıran yokmu bende tv de falan gödüm
bayağ iyi bişeymiş

Ben sıcak makasla saçımı uçlarından kestirdim canım .Hiçbir faydasını görmedim .Üstelik kesim öncesi isteğim dışında fön yapıldı .Bir de utanmadan fön parası aldı .Verdiğim para 120 ytl civarındaydı .Zaten matah bir şey olsa diğer kuaförlerde yapar .Bazı mağazalarda bu makas satılıyorr .(Kuaför malzemeleri satan yerlerde ).Yani saç uzmasına denildiği gibi hiçbir faydası yok .

yaptırmayın bence ..para tuzağından başka bişey değil ...gerçi ben bu tuzağa 3 kere düştüm amaa neyse:roflol::roflol:..ama 120 ytl vermedim tabii ben her kesimim 50 ytl idi:a015:biraz geç oldu ama uyandım..soğuk makasın gözünü seveyim..herşey aynı sıcaklada kestirsen buzdolabına konmuş soğuk makaslada kestirsen aynı yani...-tatlicadiarzu-:roflol:

Merhaba Arkadaşlar Sıcak Makası türkiye ilk getiren kişi ilker yavrutürk olduğu için bunu bilmeyen kişiler buna inanmadıklarını söylüyorlar. her ay kırıklarını aldıran kişiler bile Bu makas sayesin de 8 ay bile geçse saçlarında kırık olmadıklarını söylüyorlar.Kesim fiyatı 90 YTL nakit ödemede de 70ytl ye düşüyor bağdat cd.gibi bir yerde hizmet alanlar için çok normal 150 ytl ye bile kesim yapan yerler var 120 ytl ye kesim yaptırdığını söyleyen arkdaşım nerede yaptırdın acaba? ...siz en iyi googleden ilker yavrutürk ü araştırın arkdaşlar için rahat edecektir...

Son düzenleme:
kesimi ilker yavrutürk yaparsa nakitte 70 tl.gene yavrutürkte ama başkası yaparsa 50 tl nakitte bilginiz olsun.

Sız ıyımısınız kuzum yahu....ben 7 tl saÇ kestırıyorum o bıle Çok gıbı...sızın saÇlarınızı kesenler farklımı kesıyor...yanı Çok merak ettım...120 tl bı kesımse boya kaÇ para allah bılır

kızlar kendınız bıseylerı yapmaya endexlenın bence ben kendı sacımı makasın ucunu çakmakla ısıtarak kesıyorum sac uclarımı kıvırıp dönduruyorum sağdan soldan cıkan sacları kesıyorum sonrada makası dık tutarak ufak bır darbe ıle işi bıtırıyorum hepsıne aynı sekılde sacımın boyuda azalmıyor kı benım kısa olmasına ragmen oyle gur saclarım varkı 4 kuafor zor fon ceker..kendım başedıyorum alıstım artık..ben ancak vakdım olmazsa cnm ıstemezse kuafore gderım saç kesımı boyam roflem kaşım dahıl herseyı kendım yaparım...makyajda zaten uzmanım..tavsıyem bosa para vermeyın kuaforler kesımı benım yapdıma ınanamıyor

ay inanmıyorum..
okadar para bir saç kesimi için mi...
yok anam benim kuaförüm 20 ye çıkarmış kesimide ben bile artık uğramaz oldum....
120-150 den bahsediyorsunuz..

ya anlamıyormusununz arkadslar bız normal kesımden bhasetmıyoruz sıcak makasa farklı bır mevzuu..kırıkları yokedıyor..

amannn ben 10 tlye fazla diyodummmm..120 ney yahu:):):):)valla kıslarr saçların kırılmadan uzamasını istiyorsanız ne boya ne düzleştirici nede başka bşy yapmayın ozman çok saglıklı oloouyoo...benim gibii her haltı saçında deneyen birine bu sıcak makas hayatta işlemez:):):)

kızlar kendınız bıseylerı yapmaya endexlenın bence ben kendı sacımı makasın ucunu çakmakla ısıtarak kesıyorum sac uclarımı kıvırıp dönduruyorum sağdan soldan cıkan sacları kesıyorum sonrada makası dık tutarak ufak bır darbe ıle işi bıtırıyorum hepsıne aynı sekılde sacımın boyuda azalmıyor kı benım kısa olmasına ragmen oyle gur saclarım varkı 4 kuafor zor fon ceker..kendım başedıyorum alıstım artık..ben ancak vakdım olmazsa cnm ıstemezse kuafore gderım saç kesımı boyam roflem kaşım dahıl herseyı kendım yaparım...makyajda zaten uzmanım..tavsıyem bosa para vermeyın kuaforler kesımı benım yapdıma ınanamıyor

canım kendimiz ısıtsakta aynı etkıyı gösterirmi becerbilirmiyizki?

dünyada okadar aç insan varken bi boktan saç kesimine 120 tl veriyorsunuz yazık yani kötükedihüso

kızlar değerler tartışılır ama burda kesimin etik değerinden değil işlevselliğinden bahsediyoruz. ilgili arkadaşlara teşekkürler

Normal şekilde kesilen saç ucu:
1_30412.jpg

Sıcak makasla kesilen saç ucu:
sicakmakas_2.jpg

Böyle oluyormuş.

Videosu:

http://video.ekolay.net/detay.asp?vid=55000000000018361&cid=40000000000091144

Son düzenleme:
X