Şiddet gördüğüm (eski) nisanlimla birlikte oldum,

Biz kendi çevremizdeki herkese söyledik zaten nişanı attığımızi , telefon numaramı değiştirdim, Instagram vs kapattım, hiç bir şekilde ulaşamıyor. Kendi sayfasındaki resimleri en başa koymuş yüzüğünü takmaya devam ediyor soranlara ayrıldığımızi söylemiyor musterilere felan, ne umudu bu anlamadım, benim onu sevdiğimi düşünüyor büyük ihtimalle

Yok hırs bu. Sana sahip olma kontrol edebilme hırsı. Aniden nasıl oldu diye kabul edemiyor. Sıkıntı bu.

Dövmesi de ondan. Normal değil birisini sevebilecek biri değil. Tutku ve hırs başka bir şeyi yok. Başkasını bulur ileride. Senin düğün sonuna kadar bir yerde saklanman şart. Bunun hediyelerini de gönderirsiniz kurtulursunuz. Anneler kirada ise ev taşısın. Aynı mahallede hatta mümkünse aynı şehirde olmayın.

Yok hırs bu. Sana sahip olma kontrol edebilme hırsı. Aniden nasıl oldu diye kabul edemiyor. Sıkıntı bu.

Dövmesi de ondan. Normal değil birisini sevebilecek biri değil. Tutku ve hırs başka bir şeyi yok. Başkasını bulur ileride. Senin düğün sonuna kadar bir yerde saklanman şart. Bunun hediyelerini de gönderirsiniz kurtulursunuz. Anneler kirada ise ev taşısın. Aynı mahallede hatta mümkünse aynı şehirde olmayın.
Aynı mahallede değiliz evimiz çok yakında sayilmaz ama küçük ilçe olduğu için 15dk aracla, bende öyle düşünüyorum kabullenemiyor, evden çıkmiyorum zaten hiç bir yere, evimiz müstakil kendi evimiz, babam korkma hiç bişey yapamaz ben varım diyor onun gibi şerefsiz için niye şehir degistirelim diyor onlar kim diyor ben varım diyor,

Aynı mahallede değiliz evimiz çok yakında sayilmaz ama küçük ilçe olduğu için 15dk aracla, bende öyle düşünüyorum kabullenemiyor, evden çıkmiyorum zaten hiç bir yere, evimiz müstakil kendi evimiz, babam korkma hiç bişey yapamaz ben varım diyor onun gibi şerefsiz için niye şehir degistirelim diyor onlar kim diyor ben varım diyor,

Silahla gelip hırs yapanlar var. Baban var ne şanslısın. Umarım Allah üzerindeki belayı kaldırır.

Ben senin yerinde olsam madem o öyle tehdit vari konuşup seni korkutuyor sende korkut zorla sahip olduğunu rızam dışında olduğunu söyler öyle ifade veririm de normal de asla böyle birşey söylemezdim ama madem şiddet gösterdi bi de utanmadan seni tehdit eder gibi davranıyor sende tehdit et sakın korktuğunu belli etme böyle birşey yapacağından değil ama sen en azından gözünü kararttığını anlasın o senden çekinsin sen ondan değil

1 senelik eski nişanlımdan şiddet görüyorrdum, işin kötü tarafı bu insanla 3 defa birlikte oldum, ayrıyız şuan 1 hafta oldu sürekli aracı gönderiyor, ailemde bende istemiyoruz, cinsel birlikteliğimiz bi anda oldu sadece surtunurken o bile zorla oldu , ama artık tamamen benimsin dedi, tehditleri aklıma geliyor, kovuyoruzda anlamıyorlar, ailem arkamda ama cinsel birliktelik yaşadığımızi bilmiyorlar, barışmak için herşeyi yapıyor, aileme birlikte olduğumuzu söylemesinden çok korkuyorum, söylesede değişecek bişey yok ailem yine vermez ama ben bu utançla nasıl yaşarım, bu kadarini söylermi aileme bilmiyorum, annem öyle bişey varsa bile asla vermem seni dedi ama ben anneme oldu diyemedim çok utandım kendimden nefret ediyorum
Ona güvenip, kendi isteğinle de olabilirdin. Bu bir tercih olurdu sınuöta. Utanması gereken de eski nişanlın. Sorunlarunı şiddet göstererek çözmeye çalışan birinin ciddi pskolojik veya kişilik sorunları vardır kurtulduğuna aevinmelisin. Çünkü öyle bir adamla asla mutlu olamazdın. Asla korkma ve asla korkutuğunı belli etme. Gerekirse sen ondan şikayetçi ol siciline işlensin bu, suç da bakalım noluyor. Asla böy ebirine geri dönmeyi Düşünip hayatını mahvetme sakın.

O kadar çok hatalar yapmışım ki şöyle dönüp bakınca neden bu kadar taviz vermişim ne için, kim için, seni döven her tarafını morartan bi adamla hangi akla hizmet birlikte olursun birde düğüne 1 ay kala, 4 senedir hiç bişey yok son 1 ay kala, ne kadar iradesizim, o an zorlada olsa ona izin vermemeliydim, yaşadıklarımı hakediyormus gibi hissediyorum bazen , ama asla isyan etmiyorum çok şükür ailem her koşulda arkamda ama bu konu duyulursa ne olur bilmiyorum
bi nane olmaz
sen panik olma başını öne eğme...ha yaşama ortamın bunu kaldırmayacak bir ortamsa
barışmadım diye iftira atıyor dersin
üzme kendini

ama inşallah şiddet uygulayacak biri daha olmaz hayatında, bekaretinden değerli canın var çünkü...birgün birinin elinde kalırsın Allah korusun.

1 senelik eski nişanlımdan şiddet görüyorrdum, işin kötü tarafı bu insanla 3 defa birlikte oldum, ayrıyız şuan 1 hafta oldu sürekli aracı gönderiyor, ailemde bende istemiyoruz, cinsel birlikteliğimiz bi anda oldu sadece surtunurken o bile zorla oldu , ama artık tamamen benimsin dedi, tehditleri aklıma geliyor, kovuyoruzda anlamıyorlar, ailem arkamda ama cinsel birliktelik yaşadığımızi bilmiyorlar, barışmak için herşeyi yapıyor, aileme birlikte olduğumuzu söylemesinden çok korkuyorum, söylesede değişecek bişey yok ailem yine vermez ama ben bu utançla nasıl yaşarım, bu kadarini söylermi aileme bilmiyorum, annem öyle bişey varsa bile asla vermem seni dedi ama ben anneme oldu diyemedim çok utandım kendimden nefret ediyorum
Kurtulmaya bak , aklını da başına al böyle adamla yatılır mı..

X