SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Bende tamamen bitti kurtuldummm

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-10-12-16-46.png
    113 KB · Görüntüleme: 112
2 hafta sonra 1 yılım doluyor benim. Artık tamamiyle bitti. Hiç yoklamıyor bile artık
Darısı bırakmayanlara..

Ben de gebeligi ogrendigim an biraktim oncesinde yazmaya baslamistim buraya 4 5 tane iciyodum gunluk cok sukur hamile kalinca onu da biraktim. İnsaAllah bidaha agzima surmem

Hergun içip pisma oluyorum yok naptiysam irademe sahip cikamiyorum bu sigara konusunda sürekli aynı döngü inşa sigara yakarken bile pisma olup bidaha icmiycem dermi çok saçma biseyin icindeyim

Hergun içip pisma oluyorum yok naptiysam irademe sahip cikamiyorum bu sigara konusunda sürekli aynı döngü inşa sigara yakarken bile pisma olup bidaha icmiycem dermi çok saçma biseyin icindeyim
Bırakmadan önce diyordum siz de sigara bırakma merkezine bir başvurun isterseniz.

ben izmirde bi yerde bıraktım sigarayi bir seans aldım hic içmemiş gibi çıktım. destek alın mutlaka

ben izmirde bi yerde bıraktım sigarayi bir seans aldım hic içmemiş gibi çıktım. destek alın mutlaka
Şuan bulunduğum ilde eşimin görevi dolayısıyla yasiyorz ve burda sigara bırakma polikinligi dışından destek allabilcgm başka seçenek yok

Reactions: kek
Ben bırakırken çok zorlandım hüngür hüngür ağlaya ağlays bıraktım… pipeti sigara gibi tutup içime çektim sigaranın yokluğunda burdaki arkadaşlar bilir eski yorumlardada görebilirsiniz… ben bıraktıysam herkes bırakır.. bence bırakmak için evde sigara bulundurmayın sigara içenlerle bir süre görüşmeyin yine eski yorumlaromds yazar sigara içen yakonlarımla uzun süre görüşmedim evime gelmek isteyen yakınlarıma sigaran yanında olmıcaksa gel dedim ben sigara içen yakınlarıma uzun süre gitmedimm.. amaaaaaa sonuçççççç 1 seneee olucakk önğmüzdeki ay saigarayı hala ağzıma sürmedim hiçte canım çekmiyor yanımda içiyor şimdi tüm yakınlarım kokusuna tahammülüm yok…

Hey gidiiiii ilk sigarayı bırakma zamanlarımm m hey gidiii az arabeske bağlamadım şimdi gülüyorum kendine inşallah herkes bırakır sigarasız hayat çok güzel hiç aklımada gelmiyor artık…herkes sigarayı bırakabilir yapabilirsiniz heleeee hamileler neolur bırakın sigarayı… hamileyken sigara içen arkadaşlarımın kimin çocuğunun kalbi delik doğdu.. kiminin çocuğu astım hastası olsu.. hamileler neolur bırakın 1 hafta zorlanıcaksınız sonra daha kolay olur sizin için çünkü bir can taşıyorsunuz.. benim gibi yapın sigara içen kimseyle görüşmeyin söyleyin çekinmeyin.. eşinizde içiyorsa dışarda içsin eve gelsin içmesin evde onu sigara paketiyle eve sokmayın..

Elektronik sigara tarzı bir şey mi bu?
Ne olursa olsun ben uzun süreli başka bir şey yerine koyma durumunu bırakmada zorlaştırdığını düşünüyorum. Bıraktığım zamanlarda nikotin sakızını 2 3 parçaya bölerek kullanmıştım. Hem tadı iğrenç hem bir süre sonra o iğrenç tada bile alışsam bu seferde onu yerine koyacaktım dümdüz naneli sakıza geçtim

Eve

Evet doğru söylüyorsunuz yerine birşey koymamak lazım ben bıraktıktan 6 ay sonra sanırım çok krize girmiştim… sonra bu elektronik sigarayı denemiştim sigara içeceğime bununla hasretimi gidereyim diye öylede oldu sigara ağzıma sürmedim ama bunları içiyorum arada bana iyi geldi ama başkasını tetikleyebilir… ben arada keyif yapayım dediğimde artık aklıma sigara hiç gelmiyor bunları içiyorum.. herkese tavsiye edemem ama bana yardımcı oluyorlar arada.

Ben allen carr sigarayi 4 gunde birak kitabiyla biraktim kizlar deneyebilirsiniz 4 gunde okumaniz lazim kitabi okurken sigara icmeye devam ediyosunuz kitap bitince birakiyosunuz. Gunde 1.5 paket icen sigara icemeyecegi yere gitmeyen bir insandim 6 ay oldu birakali.

Of 9 ay yazık olmuş ama kaldığın yerden devammmmm
Yaaa ne güzel beraber bırakmıştık hatırlıyorum hatta ben biraz daha önce bırakmıştık ayy nasıl özendim şuan bşaka işe girdim burada herkes sigara içitor sürekli sigara tuttular eşim iç birşey olmaz diye diye başladım aynı iş yerindeyiz eşimle neyse dün akşam son sigaramı . Sende nasıl değişiklikler cildinde dişlerinde varmı değişiklik ? Canın çekiyor mu ?

Bende okumuştum hatta videosunuda izledim bıraktım tekrar başladım baya etkisi olnultu kitabın bende de

Biraz kızayım sana bahanelere sığınmaaaa bende çok zor dönemlerden geçtim çok teklif edildi ama icmedimmm dişlerini temizlettirdim bakımını yaptırdım yüzüm daha aydınlık oldu uzun zamandır görmeyenler çok şaşırıyor en kötüsü laf aramızda 53 ile bıraktım 68 oldum şimdi de spor başladım

Kız valaha haklısın çok pişmanım başladığıma olsun kilo verilir bende spora başlıyıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…