Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

cok tesekkur ederim cevap icin.. sac cikarmasa bile sacinizin eski kalitesinde ve kalinliginda uzamasina faydasi oldu mu peki?
Canim uzgunum ama o kaliteye henuz ulasamadim dedigim.gibi koklerde sikilik genel bir parlaklik var ama kalinlasma henuz olmadi

uzun vadede de olsa iyi gelir umarım size de..
Umarim canim. Ama bozma moralini. Benimde saclarim boya ve acmadan dolayi ilk yandiginda cok uzulmustum. Ama zamanla insan alisiyor kac yasindasin bilmiyorum ama tavsiyem keratin yaptirma uziuuunnnn bi sure boyama ve mutlaka kestir. Internetten arastir uygun bir bakimi periyodik olarak uygula. Eskisi gibi olmasa da yine de biraz toparlanir sacin.bnm saclarim suan 46 cm goren hayran kaliyor ki sonbaharda muthis dokulmustu..

Merhabalar, umarim benim de toparlar ya alisamiyorum bi turlu bu cansiz ve ince haline. eski saclarimin fotografini filan gordugumde nasil kiydim bu saclara diye dusunmekten daha beter oluyor moraller 28 yasindayim boya, market sampuanlarini filan biraktim. bebek gibi bakmaya calisiyorum. boya toparlaninca belki de acma islemi filan bi daha asla ya. dun basladim bu kure, bugun aksama kadar taramadim sacimi. aksam taradigimda normal gunluk dokulmenin 1/3i kadar dokulmustu \o/ umarim benim de onumuzdeki bahara mis gibi olur :)))

kızlar selam ben de bu formülü uygulayanlardanım. hiçbir zaman çok gür saçlarım olmadı ama yinede gür ve uzundu. geçirdiğim zor bir sene sonrasında en az yarısı döküldü ve saçlarımı lastik tokalar bile zor tutar hale geldi. yanlardan açıldı çok seyreldi. gitmediğim doktor uygulamadığım kür kalmadı çare olmadı hiçbiri. en son bir arkadaşım sayesinde bu kürü duydum ve burda tarif edilen şekilde uyguladım. 1 aydır haftada 1 olmak üzere uyguluyorum. dökülmeyi kesti diyemem ama gözle görülür azalttı. avuç avuç elime gelmiyor artık. benim en çok fark ettiğim ise uzama etkisi oldu, saçı ciddi anlamda besliyor ve uzatıyor. yeni saç oluşumu ise ben pek fark edemiyorum açıklıklar çok olduğu için ama kuaförüm her fön çekişinde söylüyor. başlığı açana ve yorum yapan herkese teşekkürleer

Valla bu saç uzatma olayı her bünyede aynı etkiyi yapmıyor. Bu kadar kür deneyip bu saç uzatmaya bu kdr kafa yorduktan sonra bunu anladm ben. Sinameki otu herkeste işe yararken benim saçlarımi uzatmak bı yana mahvrtti avuç avuç döktü. Dax miş yilan yagiymis cam terebentiymis hiçbiri ise yaramadı. Ha sadece bakım yaptı canlandırdı. Ama aman aman bı uzatma sağlamadi. Bende işe yarayan tek yöntem maya maskesi oldu. Bir tek onunla uzamasını hizlamdrdim. Ama bu maskeyi kullanıp fayda görmeyenlerde var. Bu yüzden deneyerek kendine uygun kürü bulmK lazm. Sans kimisi kırk tane ot karıştırır uzatamaz kimisi tek başına hindistan cevizi yağıyla uzatır.

tabi ki aynen dediğiniz gibi. kesinlikle her insana aynı etkiyi yapmıyor. ben bugüne gelene kadar dökülme için onlarca şey denedim. kullanmadığım yağ ve şampuan kalmadı diyebilirim ama maalesef. yinede eskiye göre iyi diye avutuyorum kendimi. hepimize acil şifalar :)

Saçınızda ne kadar süre beklettiniz acaba?

bir de lavanta yağını sadece koku için mi uyguluyorsunuz?

Canım merhaba. Ben saçımı uzatmak istiyorum ki minik minik saçlarım var tepemde zaten.. ama kuruyunca kafamda birikiyorlar yumak gibi. Uzun saçların içinde minik saçlar çok rahatsız ediyor. Bu ilikli kemik suyu maskesini çok araştırdım şimdi marketlerde kavanozda satılıyor. Onlarda işimi görür mü? Yoksa kasaptan almak daha mı mantıklı? İyi günler

Kızlar erkek kardeşimin saçları döküldü.. Böyle ince kısa tüyler var ama onlar hiç uzamıyor.. Bunu denesek işe yarar mı.? O kadar maske sampuan krem ne varsa denedik işe yaramadı.. Son çare saç ektircez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…