Makyaj Ürünleri SİHİRLİ RUJ ..kuallanan var mı aranızda???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
silinmesi çok zor dudak dışında bi yere bulaşırsa çıkmıyor da... rengi de çok orjinal değil bence.. klasik pembe...

bnde watson ın var. rengi beyaz. dudağa sürünce pembe fuşya karışımı bişe oluyo. çok da kalıcı. bn beendim. kullanıorum arada bi. arkadaşlarımda beendi.

ya bana da ambalajı hiç kaliteli gelmedi.bu yüzden çok tereddütteyim merak edıyorum açıkçcası ama şunu da düşündüm rengini tam olarak kestiremedğim bi ruja bu parayı verene kadar 2-3 lira fazla veririm en azından rengini bilirim :)

ya bana da ambalajı hiç kaliteli gelmedi.bu yüzden çok tereddütteyim merak edıyorum açıkçcası ama şunu da düşündüm rengini tam olarak kestiremedğim bi ruja bu parayı verene kadar 2-3 lira fazla veririm en azından rengini bilirim :)

eline sürüp rengini görmen mümkün ama elinden 2gün kadar çıkmayabilir hazırlıklı ol :KK70:

verdiğin sitede çok pahalı o öyle orjinal bişey değil arkadaşım aynısını 3 liraya aldı basit ucuz ürünler pazarlayan bi kadından bi özelliği de yok bence

yılllaar yıllaaar önce ben daha 4-5 yaşlarındayken halamın kızı kullanıyordu
tadı da elmalıydı
ben watsons kullanıyorum hem güneşten koruyor nemlendiriyor hem de çok tatlı bir renk veriyor dudağa
fiyatı da 3-4 lira bir şeydi

bu çok eski bi ruj çocukken illa ki birinde görmüş olman lazım. pembe bi renk alıyo kolay kolay da geçmiyo. bi arkadaşım denize giderken kullanıyodu bunu. çok az sürüp bi pembelik veriyodu denizde vs geçmiyodu. çok hafif sürerek kullanırsan geçmemesinden dolayı işine yarayabilir. güzel bişey. bende kullanmıştım. hatta aklıma gelmişken alayım yine bi ara denk gelirse

bu ruju hatırladım..ben çok küçükken annem almıştı o zaman çok modaydı..her yerde vardı ama işe yarıyormuydu hatırlamıyorum kendisine sormam lazım..o da unutmuştur gerçi..

bnde watson ın var. rengi beyaz. dudağa sürünce pembe fuşya karışımı bişe oluyo. çok da kalıcı. bn beendim. kullanıorum arada bi. arkadaşlarımda beendi.

tatlım bende de var watson dn gerçekten çok hoş .. yeşil yerine bunu denemelisiniz bence vereliniortak

bende resimdekinin aynısı var ben tek kat sürüorum doğal bir pembelik verio hemende geçmio bazanda ruj yada parlatıcıyı desteklesin die sürüorum hoş duruo dudağı daha yumuşak ve nemli gösterio 2,5 liraya almıştım 1 ay önce falan herkesin teninde farklı renkde duruo elinde dene öyle al ben elime sürdükten hemen sonra ıslak mendille sildim geçti bi süre sonra

bende kullanmistm sabah bile duruyodu . ama ucuz diye aliyosaniz almayin derim yumusak bi rengi yok cunku . Kalici oldugu icinse siz bilirsiniz tabi bayanssulusmile

ben bu yaz tatilde kullandım genelde havuza ya da denize girmeden önce kullanıyor çünkü rengi akmıyor :)renk olarak da yesil durduguna bakmayın dudakta kırmızı :)

ya ben çocukken hiç böle bi şi görmedim... herkes diyor ama...
ayrıca yeşil nası pembe olur, içinde nasıl bir kimyasal vardır...
üstelik kolay kolay çıkmıyormuş da... CADIARZU

ben watsonstan aldgmı kullanıorm beyaz surnce pembe yapıo aslında gunes koruyucu dudak kremı ama ruj olarak kullanıorm cok hos fıyatıda 5 tl gıbı bıseydı sanırım..

ayy annemin vardı bundan eskilere gittim şimdi:KK43: ambalajı bile aynı değişmemiş...Pendik taraflarında nerden bulabilirim kızlar bundan bileniniz var mı?

ben pastel in sihirli rujunu kullanıyorum 1 haftadır. tek kelimeyle muhteşemmm ve cok kalıcı. sürmeye doyamıyoruumm dudaklarım ön planda ve cok hoşş gözüküyorr tazelemek zorunda kalmıyorumm kalıcı olduğu içinn

X