Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sihirli silikon sütyen kullandınızmı

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.430
11
Sihirli silikon sütyen kullananınız varmı arkadaşlar.Ben internette gördüm hoşuma gitti.Kremlere bantlara inanmıyorum,ameliyat olacagımıda sanmıyorum.Onun için bu benim işimi görecek diye düşünüyorum hem mayo bikiniylede kullanılıyormuş.Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. naniknanik

:sm_confused:Bende onu merak ediyorum işte. Yokmudur kullanan ,öneren önermeyen yaafisfisfis

arkadaşlar ben aldım fakat çok muhtşem oldugunu söleyemem.15 kullanımlık felan daha sonra yapışkanı gidiyor. suyla temasında neolur bilmem fakat bikini için tavsiye etmem.özen isteyen bir kullanımı var avatajı yok degil .sırt dekoltesi olan kıyafetle iyi oluyor karar sizin...

Yapışkanı gitse bile bikininin içine yerleştirince durmazmı düşermi, yada sutyenin içine yerleştirince durmazmı yani.Sert sert o takviyeli sutyenleri takmaktan iyidir diye düşünüyorum ne dersiniz?

kuzenim arastirmisti birara tavsiye eden olmamis ancak bi kac kere kullanabilirsiniz demisler :1rolleyes:
bende alacagumm nişanligimin altina ggde baktim 32.50 ytl

Sağol canım.duramıycam kimseyi beklemeyip gitcem alcam valla!:sm_confused: senağlama

kızlar ben daha önceden biliyordum ama sadece gece kıyafeti içine takılacacak diye biliyordum am almak istiyorum şimdi araştırdım

eğer bahsettiğin yapışkan olan silikonlardansa rezil tek kelimeyle,yada ben yanlış kullandım,okulun mezuniyetinde bunlar yeni çıkmıştı ve kıyafetim önden ve sırttan dekolteydi,bende aldım ve masaya oturmamla bi hareket hissettim meğer yerlerinden çıkmaya başlamışlar,tuvalete nasıl gittiğimi bana sorun,rezil olcaktım az daha ama yırttım,ve tuvaletin çöpüne atmak zorunda kaldım,çöpü dökenin tepkisini düşünemiyorum.Ama hala verdiğim paraya acırım, bide o zamanlar yeni olduğu için pahalıydıda,şimdi ne kadar bilmiyorum ama.

X