Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sihirli silikon sütyen kullandınızmı

İstenildiğinde şişirilerek göğüsleri 2 beden büyük gösteren sütyenin....
Ayrıca canınız ne zaman göğüslerinizi büyütmek isterse çantanızı yanınıza alıp bir kaç saniyede iki beden büyük göğüslere ulaşabilirsiniz...

Gerçekten çok komik.
Düşünemiyorum kendimi şişirmeye çalışırken:)

benim var bundan
abiyelerin altına giymek icin kullanıyorum
ama benimki öyle hava yastigi gibi şişmiyo :roflol:

iri göğüsleri sadece geceleri isteyen birçok kadın tarafından tercih nedeni olacağını belirtiyor.

peki ama gece kociş bu ne iş gündüz büyük gece küçük derse ne dicez...

ben aldım bende işe yaradı kızlar suyla temasta düşmüyo yapışkanlığı gitse bile çünkü sütyene sıkışmış oluyo ayrıca normal kullanımdada süper herkese tavsiye ederim benn

kızlar o slikondan ablam gelinliği için kullandı sadece dekoltede göğüs ucunu belli etmeyen bişi biyütme falan yok:KK43: ama şu içi jel ile dolu balonu:)) tavsiye ederim ben kullanıyorum şahsen çokta memnunu bikinimin içine bile yerleştirebiliyorum çok rahat ve hiç belli olmuyor .ben eclizanın sütyenlerini kullanıyorum onları alınca yanında hediye vermişlerdi böle keşfettim şimdi gidip tekrar alaniliyorum mağazadan..şiddetle tavsiye ediyorum:))

Canım o göğüs ucunu belli etmeyen silikonlar farklı zaten minik bir şey o, bizimki gayet hacimli bir şey takıldığı zaman bomba gibi yapıyor :)

kızlar bunu 8 saatten fazla takmıyorsunuzdur inşallah...
zira fazlası tehlike arz ediyor yapiştirginda hava sirkulasyonunu kestigi icin

Gülerek yazmışsın ama var canım, yine silikon ve özel bir korsemsi şeyle birlikte kullanıyorsun gayet işe yarıyor :)

ay cnm ciddimisin
nasıl bşy o
popmpaylamı şişiyor yine =))
ayy sütyenine güldüm ama bak görüyomusunuz popo için olanını alıcam şimdide kaydirigubbakcemile3
ben şu popomu bi büyütemedim ya gözüm açık gidicek valla :1shok:

ay cnm ciddimisin
nasıl bşy o
ayy sütyenine güldüm ama bak görüyomusunuz popo için olanını alıcam şimdide kaydirigubbakcemile3

evet silikonlu slipler de çıktı..sositososito.ama türkiyeye geldimi bilmiyorum..yerimseniben

ay cnm ciddimisin
nasıl bşy o

Canım yine silikon bir şey, hafif kavisli onu o korse ile kullanınca hem popoyu kaldırıyor hemde güzel bir kalça yaratıyor, fiyatı en son 30 liraydı ama inmiş veya çıkmış olabilir :) İç çamaşırı satan yerlerde mevcut :)

arkadaşlar bende var isterseniz size 18 tlye satabilirim. internetten 32 liraya aldım ama 2 değişik model aldım birini denedim kullanamayacağımı düşündüm. bir daha takmadım. diğerini kullanıyorum.seri ilanlarda var. anıl marka 75 beden. bakın derim ben. gerçek et gibi. yani elbisenin üstünden elleyince sanki kendi göğsün gibi hissediliyo. yapışması da tuhaf hissettirmiyor. varmı yokmu anlamıyorsun bile. ben sadece göğüs ucuna yapışanını tercih ettim. göğüslerim çok büyük dursun istemediğim için satıyorum.

ben aldım 50 kullanımlık benimki sadece 1 kez kullandım strablez badinin içine takmıstım. ilk kez kullandıgım için olabilir ama güzelce yapıstı kayma falan olmadı ama o kadar para vermeye deymez. ve bikini içinde uygun deildir cünkü kullanım klavuzunda ıslak ve terli vucuda uygulamayın yazıyordu.

canım benim, tuzlu su yada klorlu su silikonda telafi edilemez deformasyonlara neden olur. Aslında silikon dediğimiz bu sütuenin dışı silikon içi slika karışımlı silikondur. ben bir kauçuk firmasında çalışıyorum. uzun süre önce bu ürün için bir araştıma yapmıştım ancak verimli olmayacağını anladık. herkesin beyeneceğin bir ürün yapmak istedik ancak beğenen ile beğenmeyenlerin oranı %50 ye varacağı için vazgeçtik...

X