Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sihirli silikon sütyen kullandınızmı

bende netten baktım bayanlar öle içi su dolu bişi gibi deil çünkü yanlara doğru incelip teninizle arada çizgi oluşturmuyor demişler bence güzrl bişi ihtiyacım olunca kesin alıcam ama şimdilik yok yaza nasipse.bide hangi siteydi bilmiyorum ama 24 ytl ye wardı ii araştırın kazık yemeyin(marka aynı)

ben aldım 50 kullanımlık benimki sadece 1 kez kullandım strablez badinin içine takmıstım. ilk kez kullandıgım için olabilir ama güzelce yapıstı kayma falan olmadı ama o kadar para vermeye deymez. ve bikini içinde uygun deildir cünkü kullanım klavuzunda ıslak ve terli vucuda uygulamayın yazıyordu.

Anlaşılmıştır arkadaşlar. Kimse tavsiye etmiyor. Bende vazgeçtim bu durumda. Öfff yaaaaaaaaa :1no2: Niye ben :çok üzgünüm:

bende aldım 1 kez kullandım pek fark yok büyüklük küçüklük konusunda almayınnn askılıkar en iyisi daha güvenli

valla kucuk goguslere tavsıyem kıs ıcın sutyen markası acayıp buyuk gosterıo reflexsıon besıktasta var bıde fatıh cıvarındakı ıc camasırcılara sorun ama aynı marka olmasada camasırcalara sorun bazıları ona benzerlerını verıo ve onlard acokıı.desteklı falan ama dogal duruyo.fıyatı 35 45ytl benzerlerı20falan

sihirli sütyeni be nde aldım geçen yıl bikinimin içinde kullanmayı düşünüyodum aa kenarlardan gözüküyo diye takmadım. şimdi kısmetse nişanlığımın altına takıcam :)

yapışkanlı olduğu için hareket edince açılıp düşmeye başlıyo o yüüzden bu sütyeni takarsan üzerine vücuduna sıkı sıkıya yapışan bişi giymen lazım ..

ayrıca göğüslerde dolgunluk yapmıyo malesef sadece kımıl kımıl ince bi tabaka o kadar :)

dolgun gösteren bikini bulabilirsin kendine ; ben nelson dan bulmuştum göğüs altı ve yanları içi sıvı dolgulu topluyo dolgun duruyolar :) ayrıca boyundan bağlamalı bikiniler de dolgun gösteriyo :)

Yumuşak bir şey istiyorsan sana önerebilirim. Eskiden kullanıyordum, içi garip sıvı bir maddeyle dolu, balon gibi. Sütyeninin içine yerleştiriyorsun, bikininin içine de yerleştirebilirsin. Hem dikleştiriyor hemde yumuşak yumuşak :) Kolay kolay patlamaz, çok zor yani. Çok kullanışlı, hoş bir şey. 50 YTL olsa gerek şimdilerde. (bu arada sütyen konusunda biraz cahilimdir :))

sevgili jackie,
o kullandığın balon gibi olan maddenin adı yada markasını yazarmısın?bende öle bişi almak istiyorum ama bulamamıştım..

ayy bendede var bundan sırtı açık gece kıyafetlerim için silikon olarak hiç dşünmemiştim allah iyiliğinizi versin :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::

hiç kullanmadım..
göğüslerim hem iri hem dolgun maşallah..:ecrin_bebek:
tabi doğumdan sonra tekrar görüşmek gerek...kaydirigubbakcemile3

Kızlar 15 kullanımlık falan değil, arada ılık sabunlu su ile yıkayıp 100 kereye kadar kullanabiliyorsunuz, ben gerekli hallerde mesela sırtı açık elbiseler ile kullanıyorum çok ama çok iyi duruyor :)

netten baktım bende 33 ytl kızlar...çok hoş alsakmı ki:uhm::dance:

kızLar sakın kullanmayın bu silikonlu sütyeni benim arkadaslarımda bundan almaya basladı merak sarıp bi süre sonra olan göğüsleride kayboldu cok acı bi durum deriyle temas ettigi icin gözenekleri kapatıyormus :eek:lmaz::eek:lmaz:

push up sulu sütyenleri çok övüyolar.. fiyatı45-50 civarı olması lazım.. bide şimdi şişirmeli sütyen çıkmış.istediğin büyüklüğü kendin ayarlıyosun..

aaaa hadi yaaa allahımmmm benim sütyen şişmesin gögsüm şişsin yaaa hatta ben ayarlıyimm ne kadar şişceğini nolur noluuurrrr :roflol:

Ben senelerdir kullanıyorum bu ürünü, memnunum ama orjinalini bulmanız lazım, benim yurtdışında 8sene evvel aldıklarımı defalarca yıkayıp kullanabiliyordum en son buradan aldıklarım berbat derecede kalitesiz çıktı ben yine çıktığımda yurtdışından alacağım:KK43:

kızlar o slikondan ablam gelinliği için kullandı sadece dekoltede göğüs ucunu belli etmeyen bişi biyütme falan yok:KK43: ama şu içi jel ile dolu balonu:)) tavsiye ederim ben kullanıyorum şahsen çokta memnunu bikinimin içine bile yerleştirebiliyorum çok rahat ve hiç belli olmuyor .ben eclizanın sütyenlerini kullanıyorum onları alınca yanında hediye vermişlerdi böle keşfettim şimdi gidip tekrar alaniliyorum mağazadan..şiddetle tavsiye ediyorum:))

Küçük göğüslü kadınların illa da estetik ameliyatlara başvurması gerekmiyor. Şu sıralar piyasada iç giyim firmaslarının ürettiği silikonlu sütyenleri bulabilirsiniz. Ancak ıngiliz iç giyim firması Gossard'ın Mart ayında piyasaya sürdüğü “Ultrabra Airotic” isimli hava yastıklı sütyen bir anda küçük göğüslü kadınların can simidi oldu.

ıstenildiğinde şişirilerek göğüsleri 2 beden büyük gösteren sütyenin Milenyumun küçük göğüslü kadınlara sunduğu en büyük armağanı olarak değerlendiriliyor. Haç biçiminde iki küçük pompayla birlikte satılan sütyen, şişirilerek göğüsleri 2 beden büyütebiliyor. Ayrıca sütyenin bir başka özelliği ise büyüklüğünün kişinin isteğine göre ayarlanması ve istenirse şişirmeden yani kendi bedeninde de kullanılması.

Sütyenin tanıtımında konuşan Gossard firması sözcüsü, estetik ameliyattan daha kesin bir çözüm sunan sütyenin, iri göğüsleri sadece geceleri isteyen birçok kadın tarafından tercih nedeni olacağını belirtiyor.

Sütyenle birlikte satılan pompalar sakın gözünüzü korkutmasın. Çünkü pompaların boyutu el çantasına sığabilecek büyüklükte. Ayrıca canınız ne zaman göğüslerinizi büyütmek isterse çantanızı yanınıza alıp bir kaç saniyede iki beden büyük göğüslere ulaşabilirsiniz.

Şu sıralar ıngiltere'de kapış kapış satılan sütyen henüz Türkiye'ye gelmiş değil

ayy çok komik yaaa =))

X