Selülit Sıkılaşmak ve selülit için trambolin etkisi? Yahut havuz?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ticktacks

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
45
2
Hepinize iyi akşamlar. Ben 21 yaşındayım ama neredeyse ergenlikten beri ciddi selülit ve yumuşak bacak problemim var. Selülitlerim en üst derecede desem yeridir. Genetik olarak sanırım öyle, normal kiloda olmama rağmen bacaklarım hiç sert ve sıkı değil etim çok yumuşak 3 ay boyunca spor yaptığım halde ne selülitlerimde azalma oldu ne de ciddi anlamda bir sıkılaşma. çok azcık bir sertlik oldu o kadar. Şu zamana kadar selülitlerimden kurtulmak için birçok krem denedim ama bu sefer ilk baş sıkılaşmak ondan sonra selülitlerimin daha kolay gideceğini düşünüyorum :KK5: Burada okduğum yorumlara göre trambolin sıkılaştırıyormuş, ev tipi trambolin almayı yahutta havuza yazılmayı düşünüyorum. Denizden ve sudan çok korkuyorum ama :KK5: Hangisi daha etkili sonuç verir sizce? Ayriyetten haftada üç gün 1 saat yürüyüş bol su ve yosun sabunu kullanmaya karar verdim.

Daha önce yves rocherin internette okuduğum yorumlara göre selülit kremini almıştım ama düzenli kullanamadığım için sonuç alamadım malesef. çünkü bazen çok umutsuzluğa düşüyorum. kimse vicik vicik bacaklar istemez :KK5: şimdide bir alana bir bedava kampanyası varken sıkılaştırıcı kremini almak istiyorum deneyip memnun kalan var mı? yada etkili sıkılaştırıcı krem öneriniz var mı?

Son düzenleme:
X