Sıkılaşmam gerek!!

cikolatta_m_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
17
0
:nazar:Ben 16 yaşındayım 67 kilodan 60-59 arası bir kiloya indim. Ama bana ve bazı yakınlarıma göre 7 kilo verdiğim vücudumdan belli olmuyormuş :2: Sizden isteğim karın ve yan bölgelerini sıkılaştırmak için ne yapabilirim? Söylerseniz çok sevinirim :KK61: Şimdiden teşekürler :KK71:

bence callanectics yap cnm kisa surece buyuk bir incelme sagliyor heryerden inceliorsunn spor gorsel paylasimdan bakabilirsin fotolarda var son sayfalarda:KK16:

selam canım. Callanetics i bilemede ben 1 aydır pilates yapıyorum ciddi derecede inceldim sıkılaştım ve kaslarım esnedi kuvvetlendim yani. çok farkediyo gerçekten ve de çok zevkli. bi tane top alıp rahatlıkla yapabilirsin evde kendin:KK61:

Teşekkür ederim bilgileriniz için. Callanetics Egzersizi çok dikkatimi çekti. Nasıl yapabilirim peki?

netten indiriosun googleye callanectics türkçe yaz çıkar olmassa ben indirdiğim siteye bakiyim özelden gönderiyim sana cnm normalde 1 saate yakın ama yaklaşık 55dk sürüo anlatımlar hariç insana ilk önce yorucu sıkıcı gelio ama soraki günler çok kolay olduğunu anlıosun ben şimdi bakmadanda yapıorum hareketleri :KK16:

tatlım özelden yanlış göndermişim açılmadı sayfa sen googleye callanetics teknomobil yaz ilk çıkana tıkla tek link halinde yazıo ben ordan indirdim geçen hafta teknomobil.orgdan :KK16::KK16:

X