Sıkıntılar bitmeyecek mi ?

Ve daha yeni 1 yil memur, 8 aylikta hamile. Memur olur olmaz hamile kalmak niye? Bir süre çalişman gerekmiyormu ücretsiz izin için?

Ayni zamanda bide ev alma. Eş ülkenin diğer tarafindayken bide ilk çocuğuna hamile kalmiş.

Yani sürekli bir plansizlik var, sonra "zavalli biiz" demesi var.
Aryacım aynını düşündüm ama yazamadım :KK70: 3. Günüm banlanmadan , sevenlerim istemiyor banlanmamı :KK70:

Feto ile alakalı soruşturma geçiriyor eşi ondan bahsediyor.Fakat bu aramaların kıstasları var.Bir kere arandiysa kuşkusuz avukatı vardır eşinizin beraat etmeli.Ama periyodik şekilde arama varsa işi zor
Bu dosyaları görmediğiniz çok belli. 1 saniyelik aramayla da ihraç olan var, ilk etapta genelde tutukluyorlar zaten, o an ki ahval ve şeraite bağlı olarak.

Bu dosyaları görmediğiniz çok belli. 1 saniyelik aramayla da ihraç olan var, ilk etapta genelde tutukluyorlar zaten, o an ki ahval ve şeraite bağlı olarak.
Hanımefendi ben hakim miyim tâbi görmedim.Ama emsal kararlar var biliyorum..Tek arama varsa kişinin başka hiçbir bağlantısı yoksa beraat edenlerde var.

Bu dosyalar pat diye bir günde ortaya çıkar, bilmezsiniz hakkınızda ne var ne yok diye. O yüzden konu sahibine soruşturma varken bu çocuk niye diye sormak saçma. Ama konu sahibinin eşinden şikayetçi olduğu konular hatırlıyorum o yüzden biraz tedbirsiz olmuş. Zor zamanlardan geçiyorsunuz ama sizin sosyal medyada başarılı olmamanız için sebep yok.
Sizin görevde kalmanız da elbet mümkün. Standart bir işleyiş yok bu işlerde. İzninizi yine alın ve kardeşinizle bu sayfalara eğilin. Geçim elbet olur, yeter ki sağlık özgürlük olsun.

Yok doğum izninin ücretli kısmı bittikten sonra 2 yıl ücretsiz izin alınıyor ve bunun adı da doğum izni veya ücretsiz izin olarak geçiyor.
Sizin dediğiniz her memur 5 yılı doldurunca sebepsiz 1 yıl ücretsiz alabilir hakkıyla alakalı ama ücretsiz doğum izni böyle bir süreye ihtiyaç duymaz.
Aynen hamile iken atandım, 6 ayliktim. Şu an ücretsiz izindeyim. Konu sahibini bilmem ama her şey planlı ilerlemeyebiliyor hayatta. :)

Kişisel ve apayrı bir şey önereceğim.
Zamanında konu sahibine reklam için buradan mesaj atmıştım. 3 senesi falan var, eski yani hesapları. Bilmiyorum kimdir necidir.
Çok uzun süre sonra dönmüştü.

Yani o derece büyük hesaplardan ortalama aylık minimum 50 60 bin gelir elde ediyor olman lazım zaten. Şimdiye kadar neden yapmadın ki?

Ben de işin içindeyim ama hesabım seninkinin yanında devede kulaktır, gelir elde ediyorum.

Takipçilerin fake, robot vs değilse tabi.

Sosyal medya hızlı ilerliyor. İnsanlara geç dönüş yapmamalısın.

Yani gercekten bazi durumlari anlayamiyorum, zorlaniyorum kafamda cozmeye calisirken, bu durumlarda boyle bir ortama neden yeni bir cocuk getirilir hakikaten biri bana soylesin.
Insan bakabilcegi, her anlamda yetebilcegi kadar cocuk yapmalı. Çünkü sadece karnini doyurmak değildir çocuk bakimi, ki o bile zar zor yapilan birsey bu devirde!! Esinizin durumu belli, sizin ki belli ne olacak simdi o cocuklar? İnstagram sayfasiyla calisarak mi buyuteceksiniz?
Simdi kazayla oldu der çıkarsınız isin icinden😓
11 senedir kazadir hamile kalmayan ben bu kazara durumlara da cok sasiriyorum, korunmuyoruz deseler daha iyi😏
Ee bi sebebide toplum baskısı kırsal kesimde yaşıyorsa 30 oldun hadi 2. Nerde baskıları geldiyse cevrede 2. Çocuğu doğuranlar olduysa genelde kadınlar istiyor.. bu yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum bence siz daha modern çevrelerde büyüdüğünüz için bu tarz baskılayıcı bağnaz insanlara denk gelmemişsinizdir..

Ben bide adamları nasıl ikna ediyorlar onuda merak ediyorum 🤔

Ee bi sebebide toplum baskısı kırsal kesimde yaşıyorsa 30 oldun hadi 2. Nerde baskıları geldiyse cevrede 2. Çocuğu doğuranlar olduysa genelde kadınlar istiyor.. bu yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum bence siz daha modern çevrelerde büyüdüğünüz için bu tarz baskılayıcı bağnaz insanlara denk gelmemişsinizdir..

Ben bide adamları nasıl ikna ediyorlar onuda merak ediyorum 🤔
Prezervatifi deliyo olabilirler?😂

ılk çocuğunuzu tek büyümüşken ikinci cocuk icin esinizin açığa alinmasinami guvendiniz? Hani ayrani yok içmeye durumu, o ilk çocuğun herseyi tamam eksiği yok, okulu vs ilerisi icin de düşünüldü ve cocuk yapildi yeniden. 🤷‍♀️
Eşi fetoden ihraç olup, ardından kaçak hale düşüp, annesine sığınıp, karınlarını zor doyururken 3. Çocuğa hamile kalanlar gördü bu gözler. O yüzden sorgulamiyorum artık.

En kötü ihtimalleri düşünelim, eşiniz ihraç olsun, eşiniz instagramlari yönetmeye başlar, aynı zamanda çocuğa bakar. Sizin izne ayrılmanızda gerek kalmaz.
Bence kendisi de kamuda olduğu için beni de çıkarırlar diye düşünüyor

Mümkünse dogum yapıp çalışın birikim yapın. Farklı sektöre de açık olun. Çünkü umarım kötü sonuçlanmaz. Ama eşinizi ihraç ederlerse büyük ihtimal sizin de aynı şekild olur. Bir de alınan maaşları geri ödeme gibi birşeyler de duymuştum. İnşallah öyle olmaz. Feraha çıkarsınız.

Feto ile alakalı soruşturma geçiriyor eşi ondan bahsediyor.Fakat bu aramaların kıstasları var.Bir kere arandiysa kuşkusuz avukatı vardır eşinizin beraat etmeli.Ama periyodik şekilde arama varsa işi zor

askeriyede cep telefonunu yasak olduğu yıllarda
kışla içindeki ankesörlü telefondan kendi askeri personeli aradığı halde, bunu da kanıtladığı halde ankesörden ihraç olan var
arayan kişi kendi sıralı amiri olan yine bunu kanıtlayan ama ihraç olan var. arayan numaralar bildiğimiz abonelik numaraları (dijitürk filan gibi) olduğu hade ihraç olan var.

pek adelet madelet dinlemiyor bu işler.

amak onu sahibi hakikaten 100 bin üyeli filan instagram hesaları varsa daha neyin parasının derdinde çözemedim. memurlar kusura bakmasın da sanki ne kadar çalışıyorlar ki :) memur olup da öyle iyi gelirli iş bırakılır mı yavv... (not: kenid işimi yapıyorum, etrafım memur olup dünya kadar işe de koşturan bir sürü insan dolu)

askeriyede cep telefonunu yasak olduğu yıllarda
kışla içindeki ankesörlü telefondan kendi askeri personeli aradığı halde, bunu da kanıtladığı halde ankesörden ihraç olan var
arayan kişi kendi sıralı amiri olan yine bunu kanıtlayan ama ihraç olan var. arayan numaralar bildiğimiz abonelik numaraları (dijitürk filan gibi) olduğu hade ihraç olan var.

pek adelet madelet dinlemiyor bu işler.

amak onu sahibi hakikaten 100 bin üyeli filan instagram hesaları varsa daha neyin parasının derdinde çözemedim. memurlar kusura bakmasın da sanki ne kadar çalışıyorlar ki :) memur olup da öyle iyi gelirli iş bırakılır mı yavv... (not: kenid işimi yapıyorum, etrafım memur olup dünya kadar işe de koşturan bir sürü insan dolu)
Siz durup dururken memurlara saldirirsaniz bende o sizin etrafınızdakilerin açgözlülügu ve işi kaytarmasi derim, benim etrafımdaki memurlar en az 9-6 çalışıyor, işlerini bitirmek için de h.sonu, gece gündüz demiyor. Alakasız alakasız yerlerde memurlara laf atilmasa olmaz zaten.

Kişisel ve apayrı bir şey önereceğim.
Zamanında konu sahibine reklam için buradan mesaj atmıştım. 3 senesi falan var, eski yani hesapları. Bilmiyorum kimdir necidir.
Çok uzun süre sonra dönmüştü.

Yani o derece büyük hesaplardan ortalama aylık minimum 50 60 bin gelir elde ediyor olman lazım zaten. Şimdiye kadar neden yapmadın ki?

Ben de işin içindeyim ama hesabım seninkinin yanında devede kulaktır, gelir elde ediyorum.

Takipçilerin fake, robot vs değilse tabi.

Sosyal medya hızlı ilerliyor. İnsanlara geç dönüş yapmamalısın.
E bu durum memur olmaktan çok daha kazançlı o zaman. İnsan memur oldum diye niye hesaplarını başkasına bırakır ki 😳

E bu durum memur olmaktan çok daha kazançlı o zaman. İnsan memur oldum diye niye hesaplarını başkasına bırakır ki 😳
Madem o kadar yüksek geliri var şimdi nedem dert ediyor ? Eşi nasılsa açıkta devam edebilir.

X