Sıkıntılar bitmeyecek mi ?

Makus talih değişmiyor bende valla bazı konularda hak veriyorum eleştirilere ama hani nereden ne bulsam da gömsem üstüne de toprak atsam diye düşünüp yazanlar da var 🙊😁
Sana bi sır vericem ben genelde 2. Kategorideki insan grubundayım :KK70: öldürmeyi severiz 🤘:KK70:

E bu durum memur olmaktan çok daha kazançlı o zaman. İnsan memur oldum diye niye hesaplarını başkasına bırakır ki 😳

Gerçekten yol yordam bilmiyor olabilir.
Öyle olursa kazanç da elde etmiyordur.
Var bir tanıdığım, 100 bin takipçili, beş kuruş kazanmıyor. Ben trendyola falan başvurdum, onay gelince ajans vs işini bana sordu, bilmiyorum ben kendim vergi mükellefiyim. Anlamıyorum dedi küstü yapmadı. Asgari ücretle fabrikada çalışıyor. Garanti para olmayınca korkuyor olabilir.
Memurluğa ek iş olmuyor ya, belki riske etmek istememiştir.

Sana bi sır vericem ben genelde 2. Kategorideki insan grubundayım :KK70: öldürmeyi severiz 🤘:KK70:
niye peki?yardımcı olmaya çalışsak anlamaya çalışsak daha iyi değil mi?çok az sayıda akıllara zarar konu açan var çünkü.diğerleri paylaşmak istiyorlar fikir istiyorlar.

30 yaşındayım 1 senelik memurum. Esim 15 senelik jandarma personeli. 5 senelik evliyiz 3 senesi ayrı geçti, o doğuda eş goturulemeyen yerlere gitti ben gidemedim. Hep ayrı geçti, kızımız yeni doğmuştu tek büyüttüm desem yalan olmaz. En sonunda tamam oldu dedik batıya tayini çıktı, 7 8 sene ellemezler dedik bu sefer de 2012 yılında telefonuna gelen bir ankesörlü arama yüzünden hakkından soruşturma açıldı ve açığa alındı ve muhtemelen bir süre sonra ihraç olacak. Çünkü benzer şeyleri yaşayanlar çok var. Biz kendimizden eminiz ama bu zamanda bu yetmiyor ki..
Bundan 2 Ay öncesinde ev sahibi evden çıkın dedi diye borcun altina girip ev aldık, araba kredisi var..
Ben de 8 aylık hamileyim ücretsiz izne cikmayi düşünüyorum. Çocuğuma 2 sene bakayim diyorum çünkü bakabilecek, güveneceğim kimse yok.
Simdi hayata bir yerlerden başlamayı düşünüyoruz, çünkü eşimden dolayı benim de başımı agritma ihtimalleri yüksek. Bu kadar temizken, didinip emek verdiğin şeylerin haksiz bir itham yüzünden elinden alınması çok zor...
2014 yılında instagramla ilgilenmeye başlamıştım. 10 a yakin 100bin-500bin takipçi aralığında kadın kitlesi yüksek sayfalarim var. Memur olunca, çocuk da olunca bakamadim kardeşime vermiştim sen ilgilen kazan diye. Şimdi muhtemelen ele alacağım bunları. Kendi reklamimi yapıp ürün satmak istiyorum. Kitlem çok aktif ama ne yapayım bir türlü karar veremiyorum çünkü mevcut durumdan dolayı çok yanılma lüksüm yok. Her an dimdizlak kalacağız diye şimdiden birseyler yapmak istiyorum bu konuda fikir ve önerilerinizi de bekliyorum.
Şu konularınızdaki adamdan mı yaptınız ikinci çocuğu 🤔

Gözü dışarı kayan erkek

Hayat bizim gibi rambolara cok acımasız..

Sanırım öylesin 😃 çoğunlukla sürünme, can çekişme raddesine gelmiş konu ve konuklara üzülüyorum öyle olunca bi fiske 'de ben atayım demiyorum ama bazıları da neyin ne olacağını bile bile yaparak mağduru oynuyorlar ya onlara bende acımıyorum

Sanırım öylesin 😃 çoğunlukla sürünme, can çekişme raddesine gelmiş konu ve konuklara üzülüyorum öyle olunca bi fiske 'de ben atayım demiyorum ama bazıları da neyin ne olacağını bile bile yaparak mağduru oynuyorlar ya onlara bende acımıyorum
o tür üyeler sitede tanınıyorlar zaten kaç kere doğru yol gösterildiği halde asla anlamıyorlar hala devam ediyorlar.Ama bdv de son zamanlar da gelen üye konu açıyor sonra hemen üyelik iptali yapıyor.çünkü eleştiri olmuyor hakaret aşağılama oluyor direkt artık.bu konuda mesela 2. çocuğu ben de doğru bulmadım söyledim ama meslek ihracıyla ilgili bilgim yok eleştirmem ordan vurmam üyeyi.

o tür üyeler sitede tanınıyorlar zaten kaç kere doğru yol gösterildiği halde asla anlamıyorlar hala devam ediyorlar.Ama bdv de son zamanlar da gelen üye konu açıyor sonra hemen üyelik iptali yapıyor.çünkü eleştiri olmuyor hakaret aşağılama oluyor direkt artık.bu konuda mesela 2. çocuğu ben de doğru bulmadım söyledim ama meslek ihracıyla ilgili bilgim yok eleştirmem ordan vurmam üyeyi.
Öyle ceycey ben uzun zamandır kkdayim ama bdv de etkin nicedir değilim cherry ile de panpaligimiz burda farklı topiklerde başladı bdv yi sonradan öğrendim:) çok net en az 5 kisi belki fazlasını birebir diyaloğum olmamasına rağmen empati duymadan bi cikayim sahneye ayar ve duyar kasıp yargı dağıtayim biraz da ezikliyim diye yazdığına çok denk geldim.

Bazı konularda da haklı eleştiriler gelmesine rağmen ki burası sadece dert açanlara haklisin bacım ne çekmişsin vs vb denebilecek bi platform olmamasına karşıt görüşlerin de olacağı bı yerken konu sahipleri çirkinlesiyor

Sözün özü sanal da olsa karşınızdakinin kanlı canlı duyguları olan belki bizim yazdığimiz bi hakareti asagilanmayi icsellestirip zaten dipte olan modunu düşürmekten yerine aklı selim empatik ve gerçekten yol gösteren yorumlar yapılması gerektiğini düşünüyorum

P.S senin objektif yorumların dikkatimi çekiyor 💐

Gerçekten yol yordam bilmiyor olabilir.
Öyle olursa kazanç da elde etmiyordur.
Var bir tanıdığım, 100 bin takipçili, beş kuruş kazanmıyor. Ben trendyola falan başvurdum, onay gelince ajans vs işini bana sordu, bilmiyorum ben kendim vergi mükellefiyim. Anlamıyorum dedi küstü yapmadı. Asgari ücretle fabrikada çalışıyor. Garanti para olmayınca korkuyor olabilir.
Memurluğa ek iş olmuyor ya, belki riske etmek istememiştir.
Fenomen olmak için de ajanslar varmış değil mi galiba ? Onlar seni fenomen yapıyormuş doğru mu bu ?

Aynen hamile iken atandım, 6 ayliktim. Şu an ücretsiz izindeyim. Konu sahibini bilmem ama her şey planlı ilerlemeyebiliyor hayatta. :)
İkinci çocuğyma 6 aylık hamileyken eşim fikri sorulmadan terfi aldı. Haftanın yarısında şehir dışında olmaya başladı. Memleketimizde yaşamıyoruz. Çocukları büyütürken çok zorlandım. Memleketten arkadaşlarım kim dedi sana ikinciyi yap şeklinde inanılmaz empatik yaklaştılar. 🙄 ben nerden bileyim böyle olacağını… işte öyle insan plan yaparken kader kıs kıs gülermiş

Eşiniz ihrac olursa ki umarim olmaz, dogum yapip bir sure toparlandiktan sonra ise baslarsiniz esiniz de cocuga bakabilir. Ayni zamanda bahsettiginiz sosyal medya sayfasini da o gelistirebilir ve oradan bir seyler yapabilir.

Benim eşim ben yanindayken güzel veya acik bir kiz görsün bakiyor ama baya bakiyor.Mesela dun cafeye gittik her tarafta güzel bakimli kizlar oturduğumuz yerde bizle konusuyor bakiyor konusuyor bakiyor.Dün denize gittik kuzenim de vardi güzel bir kiz ona da bakiyorda bakiyor.

Konu sahibi kuzenine bile iğrenç şekilde bakabilen adama nasıl ikinci çocuğu verdin? Adam biyandan yasa dışıişlere bulaşıp mesleginden bile ihraç hale gelmiş.
Bu adam icin mi sen de meslegini yakmayi goze aldin?
Bosayip cocugunla meslegine devam edip guzel bir hayat kurman gereken yerde, boyle bir evlilige devam edip meslegini bile kaybetmeyi goze alip bi de kucaginda kucuk bebeyle evden satis yapacak kadar mi kocasiz olmaz senin icin gercekten bu hayat?

Ben bilmediğimden soruyorum ankesörlü tekefondan arama ve açığa alınmayla ne alakası var ?
Bir de her ankesörlü telefondan alınana böyle bir şey yapılıyorsa o zaman askeri personel kalmazdı sanırım. İyi bir avukat tutun bence.
Diğer konu ise bu olaylar varken neden 2. Çocuğu düşündünüz bilemiyorum. Orada epey bi ihmalkar davranmışsınız.
Ben yerinizde olsam indirim haberleri verip linke yönlendirme kesinlikle yaparım. Bir de bebek ürünlerine ilgi çok çok fazla. Ve güzel bir kazançta var.
Adini burada anmak istemediğim terör örgütünün belli ankesörlü telefonlardan iletişim kurdukları iddiası vardi. Onunla ilgilidir ama daha ne iddia var bilemem. Masumsa temize çıkar en yakın zamanda inşallah.

niye peki?yardımcı olmaya çalışsak anlamaya çalışsak daha iyi değil mi?çok az sayıda akıllara zarar konu açan var çünkü.diğerleri paylaşmak istiyorlar fikir istiyorlar.
Öylesine zaten bildiğim bir şey varsa yazdığımı sende biliyorsun :) akıllara zarar konu senin için nedir bilmiyorum ama dayak yiyip , hala kocam iyidir diyene ben güzel yorum yapamıyorum. Buyur sen yap.

Ben eğer bilgim varsa yazıyorum. Ama bdv de açılan konuların yarısından çoğu dayak yiyip hala kocişim iyidir yeaa yazanlar. Bende böyle insanlara iyi yorum yapmıyorum. Ha merak etme cezamı da fazlasıyla alıyorum :KK70: Zaten sende görüyorsundur.

Feto ile alakalı soruşturma geçiriyor eşi ondan bahsediyor.Fakat bu aramaların kıstasları var.Bir kere arandiysa kuşkusuz avukatı vardır eşinizin beraat etmeli.Ama periyodik şekilde arama varsa işi zor
Teorikte etmeli ama pratikte öyle olmuyor.

O zaman ücretsiz izin almayın bence. Evet herkes çocuğuna kendi bakmak ister, ancak durumunuz müsait değil anladığım kadarıyla. Memurluk en azından sabit gelir demek. Instagram işlerinden anlamam. Ama çok da bel bağlamayın derim.

X