Dövme Simli Dövmeler (isteyene uygulanır)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4
Bu dövmeleri kız kardeşim yapıyor.Güzellik salonları, kuaförlerde randevuyla gelip yapıyor.Özel gecelerde, partilerde, nişan, düğün,günlük olarak bile çok şık duruyor.İsteyenler özelime mesaj atabilir.

227.JPG
234.JPG
229.JPG

230.JPG
231.JPG
232.JPG
233.JPG

*14 Gün Kalıcılığı vardır.
*Sudan ve deniz suyundan dahi çok az etkilenir.
*Kıyafetlerin yapılan geçici tattoo ya çok fazla temas
etmemesi gerekir .Bu sürtünmeden dolayı simlerde
dökülme ve dolayısıyla simlerde azalma meydana gelebilir.
*Aşırı sıcak su ile duş alınmamalıdır.

Kendi uygulamasından iki örnek:

Eklentiler

• $19032009740.jpg
    $19032009740.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 316
  • $21032009754.jpg
    $21032009754.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 402
fiyatı nedir acaba ? boyutuna göre mi değişiyor?mesela ben ilk resimdeki kelebekliyi beğendim nerede bulunur bu dövmeler ?

ben bayılıyorum bunlara hatta bir ara kalemlerini almak istemiştim, içinden modelleri de çıkıyor ama alamadım kaldı öylece...yaptırmak isteyenlere ve istanbulda oturanlara süper fırsat derim ben...

27-28 Mart ta Florya Adakale'de " Haır Trend" adlı kuaförde olucak. Gelmek isteyenlere randevu için telefon numarasını özeline gönderebilirim.

Yeni bir uygulama daha.Bakalım beğenecekmisiniz?

Eklentiler

• $SİMLİ KINA MODELİ.jpg
    $SİMLİ KINA MODELİ.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 2.663
Artık Bakırköydeyiz...hihoyyytTren istasyonunun üzerinde ki barakalardayız.Son baraka (otopark tarafı) Hepinizi bekleriz....a.s

ya cnm bende bakırköydeyimde barakalar neresi kk nın indirimi oluyormu indirim yaparsan gelebilirim::)

Malesef artık Bakırköy de sabit yerimiz yok...:1no2: Ama istersen özelden telfnmu verebilirim.Bakırköy de buluşup yapabiliriz.Fakat indirim yapmam imkansız.Normalde en küçük parçayı 20 tl den yapıyorlar.

Ücret bilgilerini ve en azından ana malzemeyi özelime alabilir miyim.. Güvenilirlik açısından yanlış anlaşılmasın ben sadece hint kınasıyla geçici dövme yapıyrum mesela. Hint kınası hariç milyon şey uyguluyorum ama ana maddeyi herkes bilmek istiyor sağlık açısından :lepi:

Merhaba,
Sizden simliler için fiyatları konusunda bilgi alabilir miyim? 50 den az mesajım olduğu için özel mesaj atamıyormuşum. Ve Hint kınasından geçici dövme yapıyor mu? Bir kına gecesine gelse ne kadar ücret alır?
Teşekkürler,

X