Saç Uzatma Yöntemleri sinameki mi turplu su mu ? hangisi daha iyi ?

tekrar ısıtmana gerek yok canım üç günlük bi süresi var bir kavanozda saklayabilirsin ama yurmurta koyduysan at bence onu bozolmuştur çünkü :KK5::KK5::KK5:

tamam canım ben atayım onu 3 günü geçti zaten en iyisi baştan yapmak taze tazee

dün sinamekiyle turp aldımm bu gün turplu sudan başlıcam 3 kes turplu su bir kez sinameki yapayım diyorum ben de. bir hafta içinde. yumurta falan ıyk böğ iyiki dışarı çıkmıyorum:KK9:

dün sinamekiyle turp aldımm bu gün turplu sudan başlıcam 3 kes turplu su bir kez sinameki yapayım diyorum ben de. bir hafta içinde. yumurta falan ıyk böğ iyiki dışarı çıkmıyorum:KK9:

evet yumurta benide tiksindiriyor ama işin ucunda uzun güzel saçlar var değil mi :KK1: katlanıcaz artık napalım inş faydasını görürüzde emeklerimiz boşa gitmez canım sonuçları bizimle paylaş olur mu

yokkk böyle bir kokuu:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: peşine istemediği biri takılan kızlar bunu sıksın

Son düzenleme:
şimdi yıkadım saçlarımı, baya bi parlaklık geldi sanki ya da ben öyle görmek istedim:KK53: ama yumuşak oldu

şimdi yıkadım saçlarımı, baya bi parlaklık geldi sanki ya da ben öyle görmek istedim:KK53: ama yumuşak oldu

evet canım parlaklık ve yumuşaklık veriyor benim röfleli saçlarım banyodan sonra zor taranıyordu turplu su yaptığım zaman çok kolay tarayabiliyorum ilk uygulamada böyle sonuç almana sevindim :KK9:

sinemaki yi cok duydum ama fransada blmadim turp yapicam ama hangi turptan olucak arkadslar

ben kırmızıyla yaptım nolur biri bana boş yere bu kokuyu çektiğimi söylemesin:KK53:

yok canım boş yere koku çekmedin en etkilisi siyah ondan sonra kırmızı diyorlar beyaz çok etkili değilmiş ama siyah turp her yerde kolay bulunmuyor o yüzden bilim adamları bunun faydasını araştırırken kırmızı turpla denemişler merek etme yani denenmiş kanıtlanmış :KK1::KK1:

yok canım boş yere koku çekmedin en etkilisi siyah ondan sonra kırmızı diyorlar beyaz çok etkili değilmiş ama siyah turp her yerde kolay bulunmuyor o yüzden bilim adamları bunun faydasını araştırırken kırmızı turpla denemişler merek etme yani denenmiş kanıtlanmış :KK1::KK1:

Benimkiler kırmızı siyah arasındaydı bir ara :KK1: Burada da sorayım , gece 11 gibi turplu su yapsam, sabahta 10 da yıkasam n'olur ki.

Son düzenleme:
Benimkiler kırmızı siyah arasındaydı bir ara :KK1: Burada da sorayım , gece 11 gibi turplu su yapsam, sabahta 10 da yıkasam n'olur ki.

açıkcası saçları birazda olsa döktüğü için ben cesaret edmiyorum ama sen bilirsin hiç denemedim o yüzden birşey diyemem:KK15::KK15::KK15:

açıkcası saçları birazda olsa döktüğü için ben cesaret edmiyorum ama sen bilirsin hiç denemedim o yüzden birşey diyemem:KK15::KK15::KK15:

yaptım bile. yumurtasız falan zaten. çokta dökülmedi saçım. strech filmle sardım başörtüsü, üstüne havlu. sabah kalktıgımda hiçbiri kafamda yoktu. :KK1:

şuan saçımda turplu su var ben herşeyi tam olsun eksik yapmayım diye yumurtada koydum ama kokudan yüreğim kalktı iyice:44::KK76::KK5:

ben de bugün yapcaktım ikinciyi, derken telefon geldi iş görüşmesine çğrıldım :KK9: yarın yapıcamm:KK52: ve o koku beni benden alıyo:KK23:

aa siyah daha etkiliyse ben görüverdim pazarda. markette yoktu:KK9: birdahakine siyahmı alsam bi bakayım haftaya

Son düzenleme:
şuan saçımda turplu su var ben herşeyi tam olsun eksik yapmayım diye yumurtada koydum ama kokudan yüreğim kalktı iyice:44::KK76::KK5:

2-3 defa yapabildim ben turplu suyu ama inan sadece kokudan miğdem kalksa iyii!! Saçıma sürerken malum cıvık cıvık su sağdan soldan akıp yüzümün her tarafına geliyordu neyseki ağzımdan içeriye girmeyi başaramadıı :KK20:

aa siyah daha etkiliyse ben görüverdim pazarda. markette yoktu:KK9: birdahakine siyahmı alsam bi bakayım haftaya

valla canım ne yalan söyleyim sinamekiyi yaparken bir gram dökülmem yoktu üç ay yaptım çok güzel uzadı hırs yapıp daha fazla uzasın diye turplu suyada başladım evet daha fazla uzadı ama bir iki cm fazla için saçımdan olamam o yüzden ben bırakıyorum inan sana da bu saatten sonra tavsiye etmem öyle bir dökülüyorki saçım bir iki ay içinde kel kalacağım sanki off yaa :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

valla canım ne yalan söyleyim sinamekiyi yaparken bir gram dökülmem yoktu üç ay yaptım çok güzel uzadı hırs yapıp daha fazla uzasın diye turplu suyada başladım evet daha fazla uzadı ama bir iki cm fazla için saçımdan olamam o yüzden ben bırakıyorum inan sana da bu saatten sonra tavsiye etmem öyle bir dökülüyorki saçım bir iki ay içinde kel kalacağım sanki off yaa :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

tatlıımm o kdr çokmu ya:KK53: zaten kokusu berbattt. sinameki mi daha iyi diyorsun. bemiksin kokusu turplu sulu yumurta gibi deil dimi:KK53:

X