Sinbo

bende sinbo marka bi baskül aldım almaz olaydım.haftasında bozuldu sonra aylarca servisle fabrikayla uğraştım.sonuç bugün geldi fabrikadan ama hala bozuk.artık pes diyorum ve gördüğüm herkesede sinboyu kesinlikle almamalarını söylicem.bundan sonra evime sinbo marka bi çöp giremez bedava verselerde almam.

kocacımın bekarlık süpürgesi sinbo hala kullanıyorum bi kere tamire götürdü oda kendi hatasından kaynaklandığından tamirci abi bi daha bozulursa boşuna getirme at çöpe yensiini al adam olmaz dedi
hala çalışıyor bozulmasını bekliyorum sulu süpürge almayı düşünüorum da:KK70:

5 para etmez yemin ediyorum...ingilizlerin bir sözü varya ucuz kullanacak kadar zengin değilim diye..saç seti almıştık yıllar evvel duruyor bir köşede...paranıza biriktirin...daha pahalısını bir kere alın ama tam alın..

ben sinbonun fritözünğ katı meyve sıkacağını ve ayak masaj aletini kullanıyorum. ayak masaj aleti dışındakileri sık sık kullanıyorum maşallah 3.5 yıl olacak daha tık demedi. be nce sinbo ilk piyasaya girdiğinde çinden ucuz dandik ürünler getiriyordu şimdi markalaştıkça daha iyiye gidiyor sanırım.

Geçici olarak sinbo elektrikli süpürge alacağım. 70 tl den 50 tl ye inmiş fiyatı. Emiş gücü 1600 wattmış. Dandik bir marka fakat çok fazla vermek istemiyorum şimdilik buna. 2 sene idare eder mi acaba beni?

Aynı şey benimde başıma geldi,çeyizime diye sinbonun doğrayıcı robotu mu ne ondan aldım ilk zamanlar iyiydi iki üç ay sonra tıkk duruş o duruş attım çöpe gitti yok parçası değişecek de servise götürcem de zaten ucuza aldım tamirinin peşinde ne koşcam peehh

Geçici olarak sinbo elektrikli süpürge alacağım. 70 tl den 50 tl ye inmiş fiyatı. Emiş gücü 1600 wattmış. Dandik bir marka fakat çok fazla vermek istemiyorum şimdilik buna. 2 sene idare eder mi acaba beni?
biz de sinbonun yeni çıkan en küçük elektirkli süpürgesini aldık tabii torbası çok küçük ev için olmaz ama biz dükkan için aldığımız için idare ediyor bizi, dandik değil yani iyi bir süpürge..1600 watt o da..belki aynı makinedir senin bahsettiğinle..

ogrenciyken sac sekillendiricini almistim almaz olaydim zaten o gundur hic kullanamadimm

Fritözünü aldık. 3 keredir servise gitti. Daha bir kere patates kızartıp ağız tadı ile yiyemedik. Yağı boşaltıyoruz fritöze ısınmasını bekliyoruz. Bekleyiş o bekleyiş, ısınmıyor bir türlü. 3 kere yenisini yolladılar hepsi aynı sorunda. İade vermek istiyoruz almıyorlar da. Sanki hata bizde gibi.

X