Saç Uzatma Yöntemleri Sinemaki yapanlar buraya !!! Fotoğraflarımızı paylaşalım.

şaç şeklin güzel amaa resmlerde fark yok uzama yok yani.. 1.2. uygulamada uzamazki sabretmek lazım.. saça yapılan her bakım uzatır ama inanmak ve sabretmek lazım bnce

arkasını küt önünü uzun gelecek şekilde kestirmş bnce ondna ilk rsmler uzun duruyor

:))) ama arkadaş ikinci koyduğu resimleri hep arka plandan çekmiş ondan anlayamadım valla ilk resimlerde sanki daha çok uzun saçları bilmiyorumkismile

aynen çünkü ilk resmlerde arkadan çeklmemiş.. bende normal kestirmş sandım ama arkasını daha kısa yaptrmş..

canım saçların biyerde düzleştirilmiş biyerde doğal sanırsam o yüzden farkı anlayamadım ama daha yeni yaptım diyorsun belki uzar zamanla bende burda duydum sinemakiyi gecen aktara işim düştü sordum kadın dediki sinemaki yalan uzattığı falan yok yılan yağı kullan dedi ondanda iğreniyorum sizler memnunsanız bende sinemaki kullanıcam

benimde eczacı arkadaşım aynı şeyi söyledi sinameki 2 kere denedim ama faydası yok onun dedi bana şampuan ve saçların beslenmesi iin hap gönderecek haftada ıkı defa bemiks ampul ve hakiki zeytinyağını karışım olark yap sur kafana dedi.. aynı zamanda yollayacagım ılaclarıda kullan uzar dedı bakalım.. haber werırım kullandıktan sonra :-)

benimde eczacı arkadaşım aynı şeyi söyledi sinameki 2 kere denedim ama faydası yok onun dedi bana şampuan ve saçların beslenmesi iin hap gönderecek haftada ıkı defa bemiks ampul ve hakiki zeytinyağını karışım olark yap sur kafana dedi.. aynı zamanda yollayacagım ılaclarıda kullan uzar dedı bakalım.. haber werırım kullandıktan sonra :-)

ama zaten 2 denemeyle sonuç alamazsın canım.birazda sabır işi.bide çok yüklenip saçlarından olma.

kızlar benım 5. sefer yapısım.bı uzama olmadı ama sacım yumusacık oldu ve artık ucları catal catal olmuyor..uzamasada saglıklı kızlar :KK70:DD

böyle 2 defa 3 defa yapıp sonuç bekleyenlere olmadı diyenlere inanamıyorum ben ya
hasta olduğunuz zamn ilaç kullnılıyo şıp diye iyleşiliyo mu insan belli bi süre tedavi oluyosun bu da öyle iki yapışta uzar mı ya :kızgın:
benim 8. yapışım 1.buçuk aydır yapıyorum ara verdim
uzadığını yeni yeni farkediyorum arkadaşlar falan farkediyo ben kahkül vr ordan farkediyorum
en az 1 ay düzenli yapılması lazım
ayrıca çok bakım yapıyo saça

İlk resimde 3.sinameki yapışım 2.resimde ise sinameki yapmadan önceki haLi 3 hafta oldu.

Eklentiler

• $LK_1_~1.JPG
    $LK_1_~1.JPG
    7 KB · Görüntüleme: 236
  • $Görüntü0214.jpg
    $Görüntü0214.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 251
ee bayaa uzamıss sormnaa bıle gerek yokk belli zatennn bende 1 bucuk ay haftada 1 veya 2 kere yaptımm uzadı bayaa sacı uzattık da dokulmesıylee basa cıkamadık yaaa :KK70: bende bepanten bemıx badem yagı fılann karıstıırıpp kullancam cunku dıerınee ara wwermııstımm bıde bunu denıyıımm bakalımmm

sipsip52 senin 1 ayı geçti sanırım yeni foto koysana
son durum nasıl bir ay geçti belli plmaya başlamıştr artık

X