Sınır bilmeyen kayinvalide ve kayinpeder

Durumbu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2023
709
303
27
Merhaba hanimlar. Kayinvalidem ve kayinpederim asla siniri olmayan insanlar. Yeni evliligimi de bu sekilde mahvettiler. Hergun tepemizdeydiler. Gelemedikleri gunlerde bizi zorla evlerine cagirirlardi. Her şeydeydi burunlari. Bu sorunu aştık ki bosanma asamasina mi gelmedik esimle, birbirimize mi vurmadik, ben agzima geleni sayip kayinvalidemle kayinpederimi saga sola mi rezil etmedim... Sonunda sinirlarini bildiler. Simdi de kizim konusunda beni zorlamaya baslayacaklar belli. Simdi... Yarin icin kizimi gezdirmek istediler. Ne evet dedim ne hayir dedim. Bebek daha 5 aylik. Benden ses cikmayinca yuz buldular tabii. Hemen ay yaz gelsin de hergun seni gezdiririz demeye basladilar. Simdi ben bu senaryonun sonunu az cok biliyorum. Cunku ayni seyi yakin akrabalarinin cocuguna da yaptilar. ( Ne alakaysa ) Cocugu alip goturduler bizimle kalsin bilmem ne diye dusunun. Kadin istemedigi halde. Simdi ben yarin sirf boyle konustuklari icin kizimin pesinden gidicem. Gidemedigim zamanlarda da gondermicem. Tepkim yeterli bir tepki degil inanin ki. Utanip da istemiyo demek ki diye dusunmezler. Aksine laf soylemeye kalkarlar. Ne yapayim ben bunlari simdi?

Merhaba hanimlar. Kayinvalidem ve kayinpederim asla siniri olmayan insanlar. Yeni evliligimi de bu sekilde mahvettiler. Hergun tepemizdeydiler. Gelemedikleri gunlerde bizi zorla evlerine cagirirlardi. Her şeydeydi burunlari. Bu sorunu aştık ki bosanma asamasina mi gelmedik esimle, birbirimize mi vurmadik, ben agzima geleni sayip kayinvalidemle kayinpederimi saga sola mi rezil etmedim... Sonunda sinirlarini bildiler. Simdi de kizim konusunda beni zorlamaya baslayacaklar belli. Simdi... Yarin icin kizimi gezdirmek istediler. Ne evet dedim ne hayir dedim. Bebek daha 5 aylik. Benden ses cikmayinca yuz buldular tabii. Hemen ay yaz gelsin de hergun seni gezdiririz demeye basladilar. Simdi ben bu senaryonun sonunu az cok biliyorum. Cunku ayni seyi yakin akrabalarinin cocuguna da yaptilar. ( Ne alakaysa ) Cocugu alip goturduler bizimle kalsin bilmem ne diye dusunun. Kadin istemedigi halde. Simdi ben yarin sirf boyle konustuklari icin kizimin pesinden gidicem. Gidemedigim zamanlarda da gondermicem. Tepkim yeterli bir tepki degil inanin ki. Utanip da istemiyo demek ki diye dusunmezler. Aksine laf soylemeye kalkarlar. Ne yapayim ben bunlari simdi?
Öncelikle sakin ol, bebiş zaten küçük sensiz uzun süre yapamaz elbette tek bırakma :) Bazen yanlarında sen de gidersin. Diğer zamanlar göndermen çocuk için de kötü hissettirir. Göndermemen yaşı açısından daha doğru. Ya sen ya babası illaki yanında olmalı diye düşünüyorum. Sınır çizme konusunda babası konuşsun, ben küçükken bizden ayrı olmasını istemiyorum, derse olur biter 🌸
Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer😅 ama çok da gerilme bebişe de evine de zarar, sakin sakin çöz. Huylarını öğrenmişsin zaten. Sen istemiyorsan zorla yapacak halleri yok, kimi ister kimi istemez. Sen istemiyorsun, bitti. Eşin de sil baştan süreci başa almak istemez, siz mutlu olmaya bakın güzel günleriniz bebişi bol bol sevin 🤍

Götürmek istedikleri gün bahane bul yarın şuraya gidicez vs de bence baktın anlamıyorlar açık konuşursun eskisi gibi olursun

Öncelikle sakin ol, bebiş zaten küçük sensiz uzun süre yapamaz elbette tek bırakma :) Bazen yanlarında sen de gidersin. Diğer zamanlar göndermen çocuk için de kötü hissettirir. Göndermemen yaşı açısından daha doğru. Ya sen ya babası illaki yanında olmalı diye düşünüyorum. Sınır çizme konusunda babası konuşsun, ben küçükken bizden ayrı olmasını istemiyorum, derse olur biter 🌸
Esimi takacak insanlar degiller. Kavga ederler. Ben tepki koymak istiyorum direkt.Sakinim ama ofkeliyim de. Cunku cok fazla sey yasattilar bana. Bosanalim diye avukat arkadasini bile ayarladi kayinpeder. 15 gunde bir gorecegi cocugu simdi hergun gorecekmis bidi bidisi beni sinir etti.

Esimi takacak insanlar degiller. Kavga ederler. Ben tepki koymak istiyorum direkt.Sakinim ama ofkeliyim de. Cunku cok fazla sey yasattilar bana. Bosanalim diye avukat arkadasini bile ayarladi kayinpeder. 15 gunde bir gorecegi cocugu simdi hergun gorecekmis bidi bidisi beni sinir etti.
Haklısın, söyleyeceğini söyle sonra da evinde keyfine bak boşver. Güzel günleri onlara sinir olup kaçırma. Bebişin bir daha 5 aylık olmayacak, bol bol sev gez dolaş onla babasıyla.. onların derdi maalesef bitmez 🤷🏻‍♀️

Aferin sana.
Henüz olgunlaşmamış birini koca, üstüne birde baba yapmışsın.
Şimdide uğraş dur.
Kv ve kayınpedere suç bulacağına kocana dönde bak. O gerektiği gibi bi eş olsa onlar zaten bunu yapamaz.

Aferin sana.
Henüz olgunlaşmamış birini koca, üstüne birde baba yapmışsın.
Şimdide uğraş dur.
Kv ve kayınpedere suç bulacağına kocana dönde bak. O gerektiği gibi bi eş olsa onlar zaten bunu yapamaz.
İyi de eşim tepki koyuyo zaten. Kavga ediyolar. Sonra yine eşim uzuluyo annemle babam neden boyleler diye. Ve esimle konustum biz de gideriz diye kararlastirdik. Kayinpeder kanser hastasi diye sesini cikaramiyo esim.

Bebek küçük ben kimseye emanet edemem derim şahsen istemediğimi belirtirim. Gezilirse bende olurum yanında falan derim magdem hasta kp pek artık kavga etmezdim. Laftan hala anlamıyorlarsa kusura bakmasınlar ama izin vermezdim.

Bu sorunu aştık ki bosanma asamasina mi gelmedik esimle, birbirimize mi vurmadik, ben agzima geleni sayip kayinvalidemle kayinpederimi saga sola mi rezil etmedim...
Kanser hastası babanız olursa siz de sesinizi çıkartamazsınız muhtemelen ama eşiniz anne babanıza ağzına geleni sayıp rezil edebilir mi?
Kayinpeder kanser hastasi diye sesini cikaramiyo esim.

Kanser hastası babanız olursa siz de sesinizi çıkartamazsınız muhtemelen ama eşiniz anne babanıza ağzına geleni sayıp rezil edebilir mi?
Ben verdikleri stresten erken dogum yaptim. Yeni evliligim perisandi. Hamileligim daha da perisandi. Dayanamadim 6 aylik dogurdum. Benim yaptiklarimdan hicbir sekilde icim sogumadi. Yine sessizim ama asla da acimam. Esim acir, annesi babasi.

Kesinlikle. Hoş seninkilerde hoş yüzünün hasretlisi değil. Adamlar oğul ve torun hatrina katlaniyorlar
Valla herkes yasadigini bilir. Az yukarda yazdim. Yeni evliligim perisandi. Soyledim istemiyorum bu sekilxe olmasini diye isitmedigim laf kalmadi. Hamile halimle ogullarini doldurup doldurup uzerime saldilar. Yapmadiklari kalmadi. Stresten erken dogum yaptim. 6 aylik dogurdum. Ben onlara acimam. İyi bi de hala torun gosteriyorum sukretsinler.

X