Sinirlerim Çok Bozuk

Takıntılı insan takıntılı insanı anlar 😂 ben de manyak olacağım için bebe yapmıyorum. Konu sahibi gibi olmak lazım belki de. Fare moklu arabaya çocuk koyabilmeli insan 😂😂😂
Patlat bir bebe gitsin ben herseyini doksan derecede kaynattigim çocuğun gözümun içine baka baka yer , pencere , kapı ve hatta terlik yalamasindan sonra takıntıları bıraktım. Çocuk doğduğunda ilk üç ay insan almadim yanına öyle korkuyordum hasta olacak diye. Şimdi hey yavrum hey 😅🤣 bütün takıntılarınla yüzleşirsin . Fare 💩lu şey benim için hala fazla gerçi

Siz neden bebe arabasini apartmanin alt katina koyuyorsunuz ki? Onu da istemeyen olabilir, ben istemem sahsen.
Herkes getirsin oraya bir seyler koysun yani oyle mi?

Sizin de yanlislariniz varken, baskasina bu kadar gıcık olmak tuhaf.
Ayakkabi da disari da durmaz mesela, ama bunlar sizin icin sorun değil.

Patlat bir bebe gitsin ben herseyini doksan derecede kaynattigim çocuğun gözümun içine baka baka yer , pencere , kapı ve hatta terlik yalamasindan sonra takıntıları bıraktım. Çocuk doğduğunda ilk üç ay insan almadim yanına öyle korkuyordum hasta olacak diye. Şimdi hey yavrum hey 😅🤣 bütün takıntılarınla yüzleşirsin . Fare 💩lu şey benim için hala fazla gerçi

Benim de titizlendiğim oğlum en son böcek yiyince, park demiri yalayınc ben de bıraktım 😄

X