Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Ben sadece bir kere denedim bu yöntemi pek bir değişiklik hissetmedim.En iyisi banyoda fazladan bir şişe elma sirkesi bulundurmak sanırım.Mutfakta olunca pek akla gelmiyor

ben dün uyguladım ama saçımı duruladım, hala da çok az da olsa koku var, durulamadan nasıl yaptınız yahu?

bu elma sirkesi gerçekten mucize gibi birşey.saçlarımda kepek sorunu vardı ve okadar matlaşmıştı ki anlatamam.elma sirkesini uygulamaya başladım ilk başta hiçbir değişiklik olmadı ama yaklaşık 3 uygulamadan sonra gözlerime inanamadım.kepek sorunum kalmadı ve saçlarım okadar parlakki ben bile inanamıyorum.ayrıca saçım dalgalı olmasına rağmen fönlü gibi duruyo resmen ve tabiki yumuşacık oldu.kesinlikle tavsiye ederim

bu elma sirkesi gerçekten mucize gibi birşey.saçlarımda kepek sorunu vardı ve okadar matlaşmıştı ki anlatamam.elma sirkesini uygulamaya başladım ilk başta hiçbir değişiklik olmadı ama yaklaşık 3 uygulamadan sonra gözlerime inanamadım.kepek sorunum kalmadı ve saçlarım okadar parlakki ben bile inanamıyorum.ayrıca saçım dalgalı olmasına rağmen fönlü gibi duruyo resmen ve tabiki yumuşacık oldu.kesinlikle tavsiye ederim

sen durulama suyunn içine mi elma sirkesi kattın yoksa saç kremine mii bide koku oldumukaydirigubbakcemile5

sen durulama suyunn içine mi elma sirkesi kattın yoksa saç kremine mii bide koku oldumukaydirigubbakcemile5

canım son durulama suyunun içine kattım ben.saç kremi kullanmıyorum.koku oluyo ama saçlar kuruyunca uçuyo hemencik.öyle çok fazlada kokmuyo açıkçası

bende kullanıyorum sirkeyi cok faydasını gordum cok yıpranmıstı saclarım simdi yumusacık..

Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...a.s.a.s.

bende denedim hiç kokmuor gerçekten güvenin temizliyorda saçı yumusacıkta yapıor a.s

bende kullandım bugun çok memnun kaldım yumuşacık ve sanki uçlarındaki yıpranma gitti bakalım her yıkamada kullanmayı düşünüyorum

cok asırıya kacmayın sırke bıt yapabılır ben uyguladım yumusak yaptı ii oldu yaradı saclarıma temızleyıcı ozellıgı var sanırım sık sık ypmayın derm ben bıtlerle urasmak zor :)

sirkeyi kullanmaya baslarken sampuanımın içine bepanthen evigen ampullerden de kırdım ve o gundur sacımdan kepek eksik olmuyor.sürekli kasınıyor artık sirkemi yaptı ampullermi yaptı bilmiyorum:1no2:dun ısırgan otunun suyunu kullanmya basladım.:1rolleyes:bugun sampuanımı degiştirdim ve su an sacımda mecitefendi bakım yagı var umarım iyi gelir.

bit yapıyormu gerçekten ya:1shok: saçımda kepek var ve ve yıkadıgımın ertesi günü çok kötü oluyo hergün yıkamak zorunda kalıyorum yaglanıyo..sirke ii gelmezmi kızlar???

artık sürekli yapıyorum bu sirke olayını e memnunum..koku olmuyohihoyyyt kurutunca yumusadı gibi saçım..ve hacimli gözüküyokaydirigubbakcemile2

ben de yapıyorum bunu. çünkü sirke sulardaki kireci çözüyor böylece yumuşak oluyor saçlar.ama ben bir tasa bir iki damla değil bildiğin göz kararı 3-4 kapak döküyorumdur.

X