Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ben şampuanımın içine bir miktar elma sirkesi, çam terebenti ve bade myağı koyuyorum öyle yıkıyorum

..çok memnunum...

Bende banyoda son durulama suyumun içine
Elma sirkesinin kendi kapağı ile 3 kapak koydum ve o şekilde son kez su döküp çıktım saçlarıma
Yumuşacık oldu saçlarım , sirkede hiç kokmadı

Sirke bit döker diye biliyorum ben birde ben sirkeyi ısıtıp saçıma öyle sürüyorum sonra hafif duruluyorum aşırı parlak oluyor sositososito

hayır sadece parlaklık yumuşaklık veriyor bana
sağlıklı görünüyor
ben elma sirkesi kullanıyrm

Uygulaması kolaymış (Ben üşengeç bir insan oldum için) kaydirigubbakcemile3 Isıt onu kat böyle yap vs şeyler çok zor geliyo ya :CüvCüv: Bu yöntem çok kolay ve çok duyulmuş bişi zararı yok. Hemen denicem :lepi:

Ben denedim arkadaşlar. Saçlarımı yumuşacık yaptı ve baya parlattı :smiley-cool: Tahmini 1,5 su bardağı suyun içine yarım çay bardağının yarısı kadar sirke kattım. Çok katmadım dışarı çıkıcaktım diye ama baya bi etkili oldu ben bide saçıma sürdükten sonra tekrar şampuanladım koku ihtimaline karşı öyle bile etkisini gösterdi yerimseniben

bende denedim kızlar sonuç gerçekten iyi:) zaten zeytinyağlı sabun kullanıyorum saçlarıma maşallah hem gür hemde parlak oldular...

Deniyemde kafama Soquk su ile yıkasam sade su ile sora elma sirkesiyle durulasam olurmu ??

saç temiz olduğu zaman daha iyi etkisi oluyor. ben önce sabunluyorum (tabi alışkın olduğu için bir şey olmuyor:) sonra sirkeyi suya karışıp (göz kararı yarım çay bardağı kadar) döküp saçlarımı öyle yıkıyorum. tabi sonuç muhteşem oluyor:) soğuk su saçları canlı tutar bende yapıyorum aynısını... sirkeyi kattığım suyu soğuk yapıyorum kafama dökerken...a.s.

bende sirke kullanıp çok memnun olanlardanım.
bundan 3-4 ay önce saçlarım mattı, kepekliydi ve uzamıyordu.
kaldıki muhteşem saçlara sahip olan biriydim ben
fakat bir ara mutsuz br dönemimde kestirdim sonrada bidaha iflah olmadı.
saç bakımı konusunda köklü değişiklikler yaptım.
şampuanı artık kullanmıyorum
zeytinyağlı sabun kullanıyorum ve sirke olayını haftada 2 defa uyguluyorum.
2 haftada birde yumurta zeytinyağı ve balı karıştırıp sürüyorum tüm sorunlarım bitti çok şükür
herkese doğal ve kolay ürünleri tavsiye ederim çok çalışan biri olduğum için bunlar çok basit geliyo ve kullanımı kolay.

X