şişkocukkk

kedcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2010
132
0
meraba arkadaşalr lütfen banada yardımcı olurmusunuz ben 25 yaşındayım ve 98kiloyum boyumda 1.75 bıktım artık bu kilodan yük gibi taşımaktan herzaman yorgunum halsizim şöyle bir dar bi kot giymeye hasretim valla ne olur neler yapabilirim yardım edin yorumlarınızı bekliyorum valla artık bir an önce kurtulmak istiyorum bu illet kilolardan::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

meraba arkadaşalr lütfen banada yardımcı olurmusunuz ben 25 yaşındayım ve 98kiloyum boyumda 1.75 bıktım artık bu kilodan yük gibi taşımaktan herzaman yorgunum halsizim şöyle bir dar bi kot giymeye hasretim valla ne olur neler yapabilirim yardım edin yorumlarınızı bekliyorum valla artık bir an önce kurtulmak istiyorum bu illet kilolardan::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

canım benim annemin bi lafı vardır alı karaya bağla otur önünde ağla:) yani ben senden beterim 1,72 boyum 101,5 kiloyum 25 yaşındayım ve çıldırmak üzeriyim ne yapacağımı bilmiyorum allah yardımcın olsun...

canım benim annemin bi lafı vardır alı karaya bağla otur önünde ağla:) yani ben senden beterim 1,72 boyum 101,5 kiloyum 25 yaşındayım ve çıldırmak üzeriyim ne yapacağımı bilmiyorum allah yardımcın olsun...

TENNEC arkadaşım sen evlimisin yada dogum yaptınmı yaaa ne bizim bu halimiz yaaa inş kurtulalım bu kilolardan

Kızlar öncelikle yapamam diye düşünmeyin bu fikri kafanızdan atın, hiç bir şey imkansız değil. Öncelikle yeme düzeninizi değiştirin kahvaltıyı kesinlikle yapın, ben hep şirkette poğaça simit yerdim. Şimdi bi 10 dakika erken uyanıp, kahvaltımı yapıorum. İşe gidince çok çok canım isterse ara öğün olarak çeyrek simit, yarım kurabiye filan yiyorum. Size önerim süt ve süt ürünlerini sık ve abartmadan tüketmeniz. Ekmeği dilim hesabı yaparak yemeniz ve beyaz ekmek yerine daha çok kepek ve çavdar gibi lifli olanlardan tüketmeniz. Biz bir grup arkadaş günlük yediklerimizin kalorisini yazarak ve sınırlayarak zayıflamaya çalışıyoruz. Çok güzel kilo veren arkadaşlar var, sizleri de bekleriz.

Motivasyon için de çok müthiş zayıflayan arkadaslar var :nazar:, bence baştan aşağı okuyun. Siz de buraya kendi başarı öykünüzü yazmak istemez misiniz?

canım yaa inş ikimizde zayıflarız sen diyete başaladınmıki
evlimisin dogum yaptınmı sen ben 10 yıllık evliyim ve 9 yaşında oglum var ve dogumdan sonra zayıfladım ama sonrasında cok kilo aldım ve veremedim

Bu arada ikinizde de masallah selvi gibi boy var, uuu zayıflasanız fıstık olursunuz fıstık :KK34:

Son düzenleme:
HANOİ arkadaşım ben hiç diyet yapmadım şimdiye kadar nerdesiniz bende gelebilir topige ama neresi ben gec kalkıyorum sabahları kahvaltıyı gec yapıyorum
2gündür 5 biyerde içiyorum onu ac mı tokmu içecem
bi fikir verir seniz:86::86:

sagol canım çok teşekür ederim sen kaç kilosun sendemi kilolusunki

Canım ben çok kilolu değilim ama ne evliyim, ne dogum yaptım 20 yasındayken 69 u gormustum, yavaş yavaş 60 a düştüm. 2 sene once 50 ye dustum ama tekrar aldım. Şimdi de 24 yaşındayım 55-60 arasi gidip geliyorum. Çok şükür aşırı kilom yok ama balık etliyim, göbek, basen ve futbolcu bacaklarım var biraz. Boyum da kısa 1.56 yım.

HANOİ arkadaşım ben hiç diyet yapmadım şimdiye kadar nerdesiniz bende gelebilir topige ama neresi ben gec kalkıyorum sabahları kahvaltıyı gec yapıyorum
2gündür 5 biyerde içiyorum onu ac mı tokmu içecem
bi fikir verir seniz:86::86:

Canım, bizim topik Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz altinda Kalori sayımı yöntemiyle kilo verenler adlı başlık. Herkes gun icinde yediklerini yazıyor. Kalori miktarlarını da internette bazı siteler var ordan bakıyoruz. Genelde gunluk alman gereken kalori miktarından 500 dusuk alarak ve spor yaparak zayıflamaya çalışıyoruz. Aramıza katılın siz de, herkes yardımcı olur orda.

Canım sen iç de çayı tok da aç da yararı olur. Ben kahvaltıda yeşil çay, biberiye ve tarçın karışımı içiyorum, siyah çayı aramıyorum çok. Yok ben siyah çaysız yapamam dersen, kalkınca önce su iç, sonra kahvaltı yap istersen. Arada da beşi bi yerde çay içersin.

canım bir yıllık evliyim doğum falanda yapmadım ama evlendikten sonra 1 yılda 20 kilo aldım:KK43:düğün öncesi şok zayıflama sevdam yüzünden::KK43:

canım bir yıllık evliyim doğum falanda yapmadım ama evlendikten sonra 1 yılda 20 kilo aldım:KK43:düğün öncesi şok zayıflama sevdam yüzünden::KK43:

tennec canım niye bukadar kilo aldınki acaba abur cuburmu yedin bide evlenince yeme düzeni oturuyorya ondandır bide evlenince insan kilo alıyo haklısın ben de cok zayıftım ama şimdi bi şişkoyummmm ama boyum uzun oldugu için kaldırıyor ama basen bacaklar çokkkk nasıl gitcek bilmiyorumki yaaa allah kolaylık versin hamile kalmadan önce kilo ver mutlaka

bende kilo vermeyi başaranlardanım canım(kendimce 1 yılda 10 kilo) gün içinde mutlaka 2 fincan papatya çayı ve yeşil çay içiyorum, cips kola, aburcubura beyaz ekmeğe veda edeli epey oldu... düzenli olmasada yürüdüm, 30 dk kadarcık..
bide yemeklerden sonra yarım bardak suya sirke katıp içiyorum az biraz.. önce içilmesi gerektiğini dumuştum ama midemde sorun var önce içemiyorum işte :KK43:

X