Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Ewet izmir irenbe de yapilmisti, bende yeni başlıyorum memoriale, fiyati o kadar artmış olamaz herhalde yaa🙄 tesekkur ederim bu arada , k.validem iyi şuanda cok şükür..
N Nurnur1010 ya irenbede kaan bozkurtu duydun mu? Oranın meşhur doktoru. Karısını öldürmüş sonra kendisi intihar etmiş silahla. Kimlere umut olan bir tüp bebek doktorunun yaptığına bak valla🤦🏼‍♀️

Aaaaah keskeeeee😭 bu sadece rutin kontrol kalbi dinleticek onu evdede dinleyebiliyorum cihaz almistim.. 3 martta usg randevu aldim iptal olmazsa ozaman ogrenicez inshaAllah en son ben ogreniyorum burda cinsiyeti😪 pandemiden dolayi randevu vermiyorlar bakan konusma yapicak sali gunu bakalim esnetsinler artik skldm iyice bu durumdan
Gerçektende ama yaa insan meraktan çatlar🙈

Bende seni merak ediyordum iyi olmana sevindim taniamucum🙏🏻 Insh dahada iyi olursun risklerini atlatirsin migde bulantilarin azalir artik benimkiler kayboldu sukur rahatladim biraz daha darisi sana 2.ci donem relaxmiss😌 bebisede kendinede iyi bak❤️
Sagol canim,ins daha iyi olcam bulantilarda bir gecse rahatlicam.Iyi olmana sevindim buyudu seninki de🧿 belli mi cinsiyeti☺️

Haklısın 🤣 valla bekliyorum 12 gün oldu bugün. Beklemeler devam 🤗 rüyamda 3 tane embriyomda sağlıklı geliyordu umarım açıkta kalmamişımdir🤣🤣🙏🙏🙏 bekliyoruz canım bakalım 🥰
Ay insallah ya🥰 yok yok gerçekten inanarak söylüyorum bebişler seni yalnız bırakmayacak, 3kardeş kaldılar daha da ayrılmasından eksilmesinlerr insallah😍, sen gönlünü ferah tut ve olacağına inan, aslinda hepimizin ihtiyacı olan bu değil mi inanmak ve sabredip pes etmemek, bence sonuç bizim zaferimiz olacak 💪

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-22-14-22-56-384_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-02-22-14-22-56-384_com.whatsapp.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 31
Sagol canim,ins daha iyi olcam bulantilarda bir gecse rahatlicam.Iyi olmana sevindim buyudu seninki de🧿 belli mi cinsiyeti☺️
Cok sukur bir yaramazlik yok.. cinsiyeti henuz ogrenemedik canim bizim burda kontrolleri esnetmediler malesef.. seninki belli galiba🥰 erkek pasa geliyormus tahminen😬💙 Rabbim saglik sihhat versin canim

Valla yakin zamanda oldu geçen hafta içerisinde bak attim. Haberide 🤦🏼‍♀️ internetten baktığında görürsün zaten🤦🏼‍♀️
Nekadar aci bisey birde cocuk var isin icinde.. cok uzucu ve sorumsuzca.. kim bilir neler yasadilar bilemeyiz ama baskalarini evlatlarina kavustururken kendi cocugunu yetim birakmis..:cry:

Nekadar aci bisey birde cocuk var isin icinde.. cok uzucu ve sorumsuzca.. kim bilir neler yasadilar bilemeyiz ama baskalarini evlatlarina kavustururken kendi cocugunu yetim birakmis..:cry:
Çocuk kadının ilk evliliğindenmiş. Kadın bu adama kız kardeşi tüp bebek başarısızlıkları yaşıyor diye ulaşmış. Sonra arkadaş olmuşlar sonra evlilik ama sonu hüsran olmuş işte ama bende çocuğa içim acıdı kıyamam 🤦🏼‍♀️

Çocuk kadının ilk evliliğindenmiş. Kadın bu adama kız kardeşi tüp bebek başarısızlıkları yaşıyor diye ulaşmış. Sonra arkadaş olmuşlar sonra evlilik ama sonu hüsran olmuş işte ama bende çocuğa içim acıdı kıyamam 🤦🏼‍♀️
Evet cok uzucu bir haber bu Allahim yavruya sabir versin yazik😪 Rabbim kimseyi sasirtmasin kizlar

Valla yakin zamanda oldu geçen hafta içerisinde bak attim. Haberide 🤦🏼‍♀️ internetten baktığında görürsün zaten🤦🏼‍♀️
Antalya diyo haberde onuda anlamadım, benim dr um degildi ama görüyordum sonuçta, 1 kez muayene de olmustum kendi dr um yurt disindaydida . Üzüldüm yaa, keşke böyle sonuçlanmasa bu hayatlar ama maalesef 😔

Antalya diyo haberde onuda anlamadım, benim dr um degildi ama görüyordum sonuçta, 1 kez muayene de olmustum kendi dr um yurt disindaydida . Üzüldüm yaa, keşke böyle sonuçlanmasa bu hayatlar ama maalesef 😔
Şöyle olmuş bunlar boşanma aşamasına gelmiş kadın önden evi ayırıp Antalya'ya yerleşmiş. Sonra bu kaan Bozkurt intihar girişimlerine girmiş kadın döndürmüs barışma eğilimlerine girmişler. Kaan bozkurt ta Antalya'ya yerleşmiş. Oradan çıkıyor Antalya adı. Banada bu doktoru önermislerdi gitmemiştim. İnşallah buradan iyi sonuçlar alırız.🙏🙏🙏

Şöyle olmuş bunlar boşanma aşamasına gelmiş kadın önden evi ayırıp Antalya'ya yerleşmiş. Sonra bu kaan Bozkurt intihar girişimlerine girmiş kadın döndürmüs barışma eğilimlerine girmişler. Kaan bozkurt ta Antalya'ya yerleşmiş. Oradan çıkıyor Antalya adı. Banada bu doktoru önermislerdi gitmemiştim. İnşallah buradan iyi sonuçlar alırız.🙏🙏🙏
Tesekkur ederim canim bilgilendirme için 😘 cok üzücü olmus ya 😔 ...neyse rabbim affetsin 🤲canim sen daha önce nerde tedavi görmüştün?

Tesekkur ederim canim bilgilendirme için 😘 cok üzücü olmus ya 😔 ...neyse rabbim affetsin 🤲canim sen daha önce nerde tedavi görmüştün?
Ben ilk kez Ege üniversitesinde tüp bebek işlemimi yaptım. Dış gebelik yaşadım. Ordan rapor çıkartmıştım. İlki ege üni.de oldu bitti. İki rapor hakkımıda İzmir medikal park Ahmet Zeki Işıkta yaptırdım. Rezil sonuç 🤦🏼‍♀️ toplamda 3 hakkım böylelikle bitmiş oldu. Ege tedavi 1 transfer, İzmir Medical park 2 tedavi 3 transfer oldu. İstanbul son olsun artık dedik 🙏 Memorial de bir tedavi elde sıfır embriyo olunca şimdi sar başa oldu. Bakalım inşallah yüzümüz bu sefer gülsün. Memorial de 2. Tedavi yani 🤲🤲🤲 Toplam 5 tedavi Toplam 4 transfer 🥳

Ben ilk kez Ege üniversitesinde tüp bebek işlemimi yaptım. Dış gebelik yaşadım. Ordan rapor çıkartmıştım. İlki ege üni.de oldu bitti. İki rapor hakkımıda İzmir medikal park Ahmet Zeki Işıkta yaptırdım. Rezil sonuç 🤦🏼‍♀️ toplamda 3 hakkım böylelikle bitmiş oldu. Ege tedavi 1 transfer, İzmir Medical park 2 tedavi 3 transfer oldu. İstanbul son olsun artık dedik 🙏 Memorial de bir tedavi elde sıfır embriyo olunca şimdi sar başa oldu. Bakalım inşallah yüzümüz bu sefer gülsün. Memorial de 2. Tedavi yani 🤲🤲🤲 Toplam 5 tedavi Toplam 4 transfer 🥳
Bu sefer oldu olacak hepimiz el birliğiyle hamiş olacaz bebeler doğuracağız🌺🥰

merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum cuma günü transfer işlemim var bugün den itibaren ilaçlara başladım ama bu lutinus ilacı kullanmaya başladıktan sonra belim bacaklarım çok ağrıyor bu normal mı acaba dayanacak gibi olmuyor yani

Canim benim son olsun insallh , rabbim emeklerimize acısın 🙏🙏benim hikayemde seninkine ilave 2 aşılama ve 3 ameliyat var , hiç şikayet etmedim geçen 6 yılda , herkesin bir imtihani var buda benimki dedim ve yinede şükrettim , daha kötü durumda olanlarda var diye . Insallh rabbim bu yaşadıklarımızın mükafatı olarak kucağımızı dolduracak, inancım çokk🤲🤲

X