şişman olduğum için psikolojim bozuldu

121 kilodan 103 e düştüm ama yine de göbeğim çok fena nasıl zayıflayacağımı bilmiyorum.
üzerime hiçbir şey yakışmıyor makyaj yapasım bile gelmiyor
kendimi balina gibi hissediyorum nolur bana akıl verin
Ahh vanessa üzümlü kekim.
Şimdide bu mu derdin.:anne:

Bir anda mı kilo aldınız ki bir anda kilo veresiniz?

Bi anda kilo vermek sadece mide küçültme ameliyatı ile olur ki onda miden küçüldüğü için az yemek zorunda kaldığın için kilo veriyorsun.

Az yiyeceksin nokta.

Hazır kilo vermişken devam et vazgeçme.

20 kilo az değil. Onu verdiysen devamı da gelir. ama kendini şu anki halinle de sevmeye çalış, kendinden bedeninden nefret edince ters tepip yeme isteği oluşabiliyor.

Klavye hatası dese o da mümkün değil 🤣
Klavye hatası burda neden mümkün olmuyor? Dizetisyen diye bir kelime mi var? Yoksa Türkiye'de diyetisyene Dizetisyen diyen bir grup mu var tıpkı bağlaç ve ekleri yanlış yazan bilgi eksikliği kaynaklı hata yaptığı her halinden belli grup gibi? Nesi mümkün değil onu bir açıklayin biz de bilelim. Klavyenin de bir hafızası ve kapasitesi var. Bir kelimeyi bir kere yanlış yazınca ikincisinde otomatik hatırlıyor, aynısını yaziyor faketmemis isen. Bazı telefonlarda ise bircok klavye çeşidi var. Bunların ikisinde y ve z harfleri farklı yerde. El alışkanligi sebebi ile eski yere dokunuyor insan. Klavye hatası ile cehalet kaynaklı imla hatasını ayırdedebilecek kapasiteniz yoksa bilmediğiniz konulara burnunuzu sokmayin

Son düzenleme:
121 kilodan 103 e düştüm ama yine de göbeğim çok fena nasıl zayıflayacağımı bilmiyorum.
üzerime hiçbir şey yakışmıyor makyaj yapasım bile gelmiyor
kendimi balina gibi hissediyorum nolur bana akıl verin
İyi bir diyetisyen bulup onerebilirim bu arada özelden. Bol su ve spor yapmak yada yürüyüş bu sayede 10 kilo verdim

X