Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Sistit .....Paylaşım alanı...

maydonoz sapini denedim icemedim ya. tadi cok kotu geldi.
cok su icmeye calisiyorum.
su icince agrim hafifliyor.

bu hastalik nedir bilmezdim.
ta ki evlendim kadin oldum lanet olasica beni buldu.
nefret ediyorum kadin olmaktan bazen sirf su hastalik yuzunden.

sadece 1 gün az su içeyim ertesi sabah başlıyor. 1 gün bile unutmamam gerektiğini hatırlatıyor kendini bana..kötükedihüso ama ben artık ne doktora gidiyorum ne karaciğerimi mahveden ilaçlarını kullanıyorum. azıcık yanmam başlasın. hemen yanıma koca bir sürahi su koyup içmeye başlıyorum. 2-3 saat içinde toparlıyor kendini. yazın bile çorabımız çıkmaz ayağımdan. bide tuvalet temizliğini yaparken önden arkaya yapmak gerek. vajinayı ıslak bırakmamak. ben bununla yaşamaya alıştım kızlar. çok şükür en azından nasıl baş edeceğimi biliyorum..

bana oldu bi akşam hemen internetten baktım,taş düşürüyom sandım,
ama nasıl bi acı,sancı,ilginçti çok.kanda vardı,idrar yollarını üşütmeymiş,
tek tedavide antibiyotikmiş,tek içmemde geçti acı ama çopk tuhaftı yaa,
şaşırmıştım çok ilk defa başıma geldi.
antibiyotik denedinmi..

idrar tahlili yaptridinmi canim?bide idrar kulturune gore antibiyotik veriolar direncli bi sistitse

selam kızlar, bende de sarı akıntı, idrara çıkarken yanma ve sürekli sol tarafımda kasık ağrısı. Acaba idrar yolu enfeksiyonumu yada vajinal enfeksiyon mu?

bu hastalık yakınımda var ...çok sancı yapıyor fakat hasta olan kişi zihinsel engell olduğundan antibiyotikte içmiyor..birde iyileşse bile kronik şekil almış...ve böbreklere kadar yerleşmiş, hatta kusma derecesine gelmiş....tuvalet temizliği çok önemli yani bu tür hastalarda ve yatalak olan kişilerde bu hastalık olann bişey...dolayısıyla tuvalet ihtiyaçlarını düzenli şekilde yapamadıklarından müzmin hal almış durumda...çok zor bir durum yani...bir taraftan derdini anlatamama diğer taraftan sancı..iki yönlü çok zor oluyor...karşı traf içinde :KK43: maydonoz sapı suyunu denettirecem en azından onu içer...bide arkadaşlar ilaç içmeyen kişiler için ne yapıyorsunuz..ılık suda karıştırdım yıne içmiyor..antibiyotiğin tadı çok acı...başka şeylerle karıştırınca da ilacın tesiri gider mi acaba?

yok ben hastanelik olmadım,antibiyotiği içtim bikaç sonra geçti ama bikaç gün devam ettim antibiyotiğe,
benden 2-3 gün sonra kardeşim oldu,ama hastane gitti tahlil falan
iltihap çıktı idrarda..
çok kötüydü ama..

iltihap ciktiysa kultur yapip ona gore antibiyotik veriolar kuzum gecmisler olsun

arkadaşlar idrar yolu ve böbrek iltihaplanmasında kızılcık öneriliyor...
kızılcık suyunu deneyen var mı?
ve kızılcıksuyunu nerden alabilirim...birde organik olması gerekmiş..
herkese acil şifalar

arkadaşlar idrar yolu ve böbrek iltihaplanmasında kızılcık öneriliyor...
kızılcık suyunu deneyen var mı?
ve kızılcıksuyunu nerden alabilirim...birde organik olması gerekmiş..
herkese acil şifalar

crannbery diye bide bitkisel hap var canimm
kizilcik suyu deil ama marmelati buldum
SD3687_385.jpg

crannbery diye bide bitkisel hap var canimm
kizilcik suyu deil ama marmelati buldum
SD3687_385.jpg

teşekkür ederim
yarın markete bir bakayım inş. bulurum
çok zor bir rahatsızlık bu
özelikle zihinsel engelli kişi ve yatağa düşkün olanlar için..Allah yardımcıları olsun..
a.s.

teşekkür ederim
yarın markete bir bakayım inş. bulurum
çok zor bir rahatsızlık bu
özelikle zihinsel engelli kişi ve yatağa düşkün olanlar için..Allah yardımcıları olsun..
a.s.

hakketen canimmm allah yardimcisi olsun cok zor
bide ayagini hep sicak tutsunn bol suda ihmal edilmesin kuzum

X