Saç Uzatma Yöntemleri Sitedeki turplu,havuçlu,zencefilli çamterebentinli formüllerden hangisi saç uzatıyor?

E

EU1

Ziyaretçi
takip ettim de sitede turplu su havuçlu su zencefil çamterebentin vs.. gibi saç uzatma formulleri var. bunun dışında bildklerinizi ve işe yarayanları nolursunuz söleyinn

arkadaşım anlamadım sen bunları kullandında işemi yaramadı yoksa üşendiin içinmi başka yollar arıosun??

canim bence turplu su süper etki ediyo ben denedim ve hala kullaniyorum 1 ay sonra acayip degisiklik olur zaten ilk yikamada farkedersin yumusama ve parllakligi

pekı turplu su evet baya begenılıor ama ben ögrencıyım yurtta kalıyorum ve turp suyunu kaynatma ımkanım yok.rendelesem cıkan suyu sıcak su ıle karıstrsam sursem aynı etkı olabılırmı

kendi saç tipine göre uygun olanı sen bulacaksın deneye deneye

takip ettim de sitede turplu su havuçlu su zencefil çamterebentin vs.. gibi saç uzatma formulleri var. bunun dışında bildklerinizi ve işe yarayanları nolursunuz söleyinn

Bız sana bunların dışında 100 secenek daha söylesek sen uygulamadan onlarında faydasını göremezsinn..
En kolayı cam terebentını kullann bak gör 3ay sonra neler olucak ..

Öyle 3 günde rapunzel olunmuyo arkadasım..Çimen değil bu

pekı turplu su evet baya begenılıor ama ben ögrencıyım yurtta kalıyorum ve turp suyunu kaynatma ımkanım yok.rendelesem cıkan suyu sıcak su ıle karıstrsam sursem aynı etkı olabılırmı

Canımm ya nolcak senın bu durumunn =) Hemen hemen aynı zamandan beri bu işin içindeyizz =)) Halaa alternatıfler arama cabasındasınn =) Denedın mı topıktekılerden bırını duzenlı hıı =))

Valaa ben uzattım belıme getırdım kestırdımmm qene uzatıyorum sen hala uzatıcan =))

bana en iyi gelen çamterebentin oldu açıkcası.2 ayı geçti kullanıyorum bayağ uzadılar normalde geç uzar saçım.birde turplu suyu denemiştim saç uzatıyo demişlerdi onuda yaklaşık 3 ay kadar uyguladım ama baktım saçım aynı hiç bişey değişmiyo bıraktım bende.

bende çam terebentini uzun zamandır kullanıyorum uzamasına pek etki etmedi ama saçlarım eskiye nazaran daha az yıpranıyor artık. şimdi ona ara verim bi arkadaşın annanesinin saç uzatma formülünü denicem bakalım neler olacak kaydirigubbakcemile2

Canımm ya nolcak senın bu durumunn =) Hemen hemen aynı zamandan beri bu işin içindeyizz =)) Halaa alternatıfler arama cabasındasınn =) Denedın mı topıktekılerden bırını duzenlı hıı =))

Valaa ben uzattım belıme getırdım kestırdımmm qene uzatıyorum sen hala uzatıcan =))

ben mucızeyı arıyorum galıba kaydirigubbakcemile2 duzenlı kullanmadım hıcbırını acıkcası.ben öle sıkıya gelemem yaptgım ıs hemen sonuc verecek sabrım yoktur o yuzden en kıza surede en ıı sonuc verenı ıstıorum bıraz zor evet bılıorm..
sen naptın da belıne getrdın de bakimm hele :) akannehir:dance:

nasıl beline getirdn cnm yha ..?? bnm bi türlü olmadı:gitme:

ben mucızeyı arıyorum galıba kaydirigubbakcemile2 duzenlı kullanmadım hıcbırını acıkcası.ben öle sıkıya gelemem yaptgım ıs hemen sonuc verecek sabrım yoktur o yuzden en kıza surede en ıı sonuc verenı ıstıorum bıraz zor evet bılıorm..
sen naptın da belıne getrdın de bakimm hele :) akannehir:dance:

Arama mucize arama =) Kendi mucizeni kendın yaaratt =))
Kullan şu kürlerden birini devamlıda bak gör neler olucakk :KK70::KK70::KK70::lepi:

6ay olmusdur sen sac uzatmaya calısalı .D:KK70::KK70:: 6 ayda nerene gelıcekdı kımbılır :KK70::KK70:
Merak edıyorum suanda sacların nerende =)) lülülülülülü
Ya canım hıcbısı yapamıyosan sampuanın ıcıne cam terebentını koy..
Haftaada 2 kez de camterebentını + badem yagı sür sacına bekle 2 saat =)

Ben nasıl uzattım ??? önceden uzatmısdım cam terebentıyle...Ama akılsızlık ettım bakımsız sacları uzattm :S:S:S:S Baktımm uzunn ama goruntü kötüü bussurude bahanem vardı kestırdım ..Şimdi omuzlarımdan bıraz aşşada :KK70::KK70: aama sor neremdeydı cenemdeydı .D:KK70:: -tatlicadiarzu-

Neler yapıyosun dersen herşeyi yapıyorummmm :::KK70::KK70:::KK70: Blmıyorum uzatıyomu uzatmıyomu .....Ama saclarım banyodan sonra mükemmel oluyo...Sac kurutma makıne duzlestırıcı hıcbısı kullanmıyorum..Mıllet gene fönlenmişsin dio :KK70: halbukı o turplu suyun marıfeti :KK70::lepi:

Bıde ben hepsını organık kullanıyormm :KK70::KK70::KK70: Zeytınyagı saf :KK70: zeytıncıyızz:KK70::KK70:
Yumurtalar tavuğun altından cıkmaa çünküü köyde babamın tavukları var:KK70::KK70::KK70:
Bu işde kullandığım suda kaynak ..Oda köyden geliyoo :KK70::KK70::KK70: :lepi:

Isırdan vss vss diğer otlarda o şekilde :KK70::KK70:D

X