Sivas///58

Selam Sivas'lı arkadaşlarım.Ben ve eşimde Sivas'lıyız.Ben sivas_zara Bağlama köyü,Eşimde Çaypınar köyü.İstanbulda ikamet ediyorum.29 senedir hiç gitmedim Sivas'a.Zaten bütün akrabalarımızda istanbulda.Eşimin köyünde ailesi ev yaptırıyor.Belki gitme şansım olur.Görmek istiyorum bende memleketimi.Bütün Sivas'lı hemşerilerime kucak dolusu sevgi ve selamlarımı yolluyorum.

selam kralicem, sen sivasın gürün ilçesindenmişsin.Bende gürünlü olduğumu yazmıştım ama okumamışsınızdır. Sevgili hemşerilerimden nur hanımdan öğrendim. Size de selamlar gönderiyorum ve tüm sivaslı hemşerilerime.

Aaa ben sivasli degilim ama iki tane sivasli tanidigim oldu cok severim Sivas'lilari..Fahri hemsehri sayilirim hepinize kucak dolusu sevgiler :)))

selam sevgili Gülza ben Sivas tayım.
Sivas tan herkese kucak dolusu sevgiler saygılar selamlar...

sevgili arkadaşlar bende Sivas merkezdenim.
Ama babamın işi dolayısı ile ilçesine geldik.
sonra da evlenip maalesef ilçede kaldım.
Sivas tan kucak dolusu saygılar selamlar hepinize...

mrb nuans memnun oldum bende sivasta kalıyorum ama buralı değilim yeni yerleştim.cvp için tşk saygılar...selamlar

anne baba biri sivas biri k.maraşlı ben ist. doğumlu ee baba memleketi geçiyor ya(ben pek katılmasamda ..)k.maraşlı sayılırım ama laf aramızda sivas bir başka güzel be :1yes2:

ben doğma büyüme sivaslıyım.sivas önceki anlatılanlardan dahada güzel şirin,ilerleme yolunda hızlı,aktif,sosyal bir il.sivas biraz soguktur ama insanları çok sıcak ve sevecendir.ozanlar diyarı aşıklar kenti sivas tam bir osmanlı şehridir.hala medreseler ve konaklarla ünlüdür.hemde artık birinci ligdeyiz.sivasa herkesi bekleriz.gurur duyuyorum sivaslı olmaktan.yemeklerini anlatamam yemeden anlaşılmaz.....:içelim:

eminem58 canım yarın 11:30 da Sivas' tayım. Arkadaşım görev nedeniyle orda ve onun yanına gidiyorum. Gelip görcem memleketini. Dönünce biriktirdiklerimi paylaşırız..

sevgiler

X