SIVI PROPOLİS KULLANANLAR VARMI?

Merhaba ben kullanmaya başladım etkilerini yazayım miğde ağrım gitti hatda sanki miğdem nefes alıyormuş gibi hissediyorum ağzımda diş etiöde şişme vardı sık olur bende içtiğim gün rahatlattı en çokda nefes alışım düzeldi sürekli konuşurken tıkanırdım ayrıca vucuduma enerji verdi diyebilirim cildede çok faydaları varmış cildimdede parlama hissediyorum başka helişmeler olursa yazarım ayrıca menopoz önceside ve kemik erimesinede çok faydalı tam o dönemdeyim bakalım faydaları olucakmı

dynabeille marka kullanıyorum, tam 50 yıldır arı ürünü yapıyorlar. Beeo ben de bir kere almıstım su bazlı urunleri oldugunu gorunce gercekten bu işi yapmadıklarını anladım, cunku ilk sayfada yazan arkadas dogru yazmıs yalnızca alkolde çözülür. imkanınız varsa kırsalda yasayan ve bunu kendisi icin yapan insanlardan temin etmeniz en guzeli cunku ulkemizde arı urunleri tam bir kandırmaca. Fakat dedigim marka iyi, fakat onların da temini zor her yerde yoklar.

Merhabalar hangi ürün orjianal orjinalini bulmak çok zormuş hangisi iyiyse toz sıvı güvenilir orjinal var mı marka tavsiye edeceğiniz

merhaba hangi ürünü kullanıyorsunuz acaba

Mideniz için çoğu kişinin duymadığı bir şey tavsiye edeyim. Sığla yayı. Günlük ağaçlarından yapılıyor, Ege'de yetişiyor. Ağaçların kabuğunu yarıp gövdesinden akan sıvıdan yapıyorlar. Kaliteli ve orjinal olanları macun gibi bir, rengi de öyle zaten. Bir çay kaşığı içiyorsunuz her gün kahvaltıdan 1 saat önce. Ucuz olanlar veya yurtdışından yağ karıştırılıp getirilenler ayçiçeği, zaytinyağ gibi bir kıvama ve görünüşte. Onlardan uzak durun. Bir araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kokusu kötü. Bal ile içebiirsiniz. Çok geçmiş olsun. Denenmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…