Sivilceli Ciltler Sivilce icin Dogum Kontrol Hapi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar bende kist oldugu icin doktor diana 35 i verdi 1 haftadir kullaniyorum ama butun yan etkilerni gordum. Ayrica benim yuzumde yoktu sivilce falan ama çikmaya başladi yarin doktora gidiyorum durumu bildirirm

Adet düzensizliği sebebiyle ortalama 3 yıl kullandım doğum kontrol hapı.İlk olarak yaklaşık 1.5 sene Ginera kullandım dehşet bir şekilde sivilceleri yoketti özellikle çene ve alın bölgesi sivilcelerini bakın azalttı demiyorum resmen yok etti, pürüssüz ışıl ışıl bir cilt yapısına sahip oldum bir far, bir parlatıcı dudak kremi işlem tamamdı amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne zaman ilacı değiştirip yasmin kullanmaya başladım işte o an işler değişti yasmin resmen bende sivilce yuvası yaptı yüzümün heryerinden abuk sabuk yerlerden sivilceler çıkmaya başladı ve bunun yanında yasmin acayip çarpıntı yapıyor.Şuan ilaç kullanmıyorum adetim düzeldiği için..

Adet düzensizliği sebebiyle ortalama 3 yıl kullandım doğum kontrol hapı.İlk olarak yaklaşık 1.5 sene Ginera kullandım dehşet bir şekilde sivilceleri yoketti özellikle çene ve alın bölgesi sivilcelerini bakın azalttı demiyorum resmen yok etti, pürüssüz ışıl ışıl bir cilt yapısına sahip oldum bir far, bir parlatıcı dudak kremi işlem tamamdı amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne zaman ilacı değiştirip yasmin kullanmaya başladım işte o an işler değişti yasmin resmen bende sivilce yuvası yaptı yüzümün heryerinden abuk sabuk yerlerden sivilceler çıkmaya başladı ve bunun yanında yasmin acayip çarpıntı yapıyor.Şuan ilaç kullanmıyorum adetim düzeldiği için..

üye olur olmaz bu konuya yorum yazmışsın başka konuya da yazmamışsın, hemen de ilaç adı vermişsin, reklam yapmıyosundur inşallah:KK14:

üye olur olmaz bu konuya yorum yazmışsın başka konuya da yazmamışsın, hemen de ilaç adı vermişsin, reklam yapmıyosundur inşallah:KK14:

Reklam ne alaka bilmiyorumki artık ilaç kullanmadığımı açık olarak söyledim reklamla felan işim olmaz ne eczacıyım nede ilaç dağıtıcısı bu konu üstte olduğu için yazdım yaklaşım cidden ilginç yazmadım say....

Bu 3. ayım diane35 ve aldoctone 2sini yazdı doktor ve sivilce çıkması çok azaldı adet dönemimde 5-6 tane koca koca çıkan sivilceler bu ay 2 tane anca cıktı onlarda çenemin altında yüzümde değil:) Yan etkisine gelince kilo aldırmadı sadece iştah açtırıyor bu yüzden ben gece yatarken içiyorum hapları iştahımı açsa da gece uyanıp yemek yicek değilim :KK70: Tam tersi 5 kilo zayıfladım benn :))

Kizlar bende dogum kontrol hapi kullanmaya baslicam yarin bi kutuda 21 tane var peki sivilceye ne kadar surede etki ediyor azaltiyor ?

canım bende başlıcam sen benden önce başlamışsın va rmı bir değişme sende[/QUO
canım bende başlıcam sen benden önce başlamışsın va rmı bir değişme sende
Evet canim sivilcelerim azaldi ama bence bundan degil cunku ben sivilce tedaviside goruyorum ayni zamanda antibiyotik krem falan kullaniyorum hangisinin etki ettigini bilemedim

Kızlar sivilce için yazz 24 e başladım. Kullananlar var mi

Merhaba bütün yorumları okudum. Ergenlik döneminde pürüzsüz bir cilde sahipken şuan yüzümde sivilceler cıkmaya basladı. Yaşım 21. Resmen iki hafta icinde olan oldu. Aslında adet dönemim sancılı geçtigi için kadın doğum doktoruna göründüm ama erkeklik hormonumun fazla oldugunu ögrendim. Bu da sivilce yapıyormus. Doktor dogum kontrol hapı verdi. Hem agrılarını azaltıcak hemde sivilcelerin gecicek dedi. Ben henuz baslamadım adet olmayı beklıyorum bu ayın 6 sında falan olucam. Konu baya eskiden açılmış ama aşırı derecede psikolojım bozuldu aynaya bakmak istemiyorum yazmak istedim.

Ayrıca baska kullanıp da sivilceleri gecen arkadaslar varsa lütfen yazsın. Buna cok ihtiyacım var.

bende kullandım.hedyesı çocuk yapmak ıcın 4 sene uğraştım.tup bebekle hamleym.
Cok uzun süre mı kullandınız peki? Allah sağlıklı bir sekilde kucagınıza almayı nasip ettsin insallah. Eger böyle yan etkileri varsa kadınlık hormonunu yükselten bitkiler vs denemeyi düşünüyorım. Cocugunuzun olmama sebebi dogum kontrol hapı kullanmanız mı yani?

Görümcemin 2 sene çocuğu olmadı hem de hiç bir sorunu yokken. Doktoru evlendiği günden beri doğum kontrol yapı kullandığını öğrenince şok olmuş ve azarlamış. Sen neye dayanarak bu ilacı kullanırsın sen 10 cocuk sahibi misin! Diyerek. 2 yıl sonunda hamile suan ama etkisi ancak gitti kullandığı o hapların. Lütfen böyle eften püften şeyler için kullanmayın bu ilaçları doktor verse bile kullanmayın. Yüzünüzdeki sivilce elbet bir gün son bulacak gececek ama vucudunuza verdiğiniz zarar ilerde ortaya cıkacak

Cok uzun süre mı kullandınız peki? Allah sağlıklı bir sekilde kucagınıza almayı nasip ettsin insallah. Eger böyle yan etkileri varsa kadınlık hormonunu yükselten bitkiler vs denemeyi düşünüyorım. Cocugunuzun olmama sebebi dogum kontrol hapı kullanmanız mı yani?
ben ona bağlıyorum.bu kadar uzin sürmesini adet problemlerimde vardi. Duzensizdi.hele hastanelik agrim vardı.bezmistim her ay suzgec gibiydim iğne harici hiçbişey kesmiyordu.en cok ona sevindim.cok rahatim şükür

Görümcemin 2 sene çocuğu olmadı hem de hiç bir sorunu yokken. Doktoru evlendiği günden beri doğum kontrol yapı kullandığını öğrenince şok olmuş ve azarlamış. Sen neye dayanarak bu ilacı kullanırsın sen 10 cocuk sahibi misin! Diyerek. 2 yıl sonunda hamile suan ama etkisi ancak gitti kullandığı o hapların. Lütfen böyle eften püften şeyler için kullanmayın bu ilaçları doktor verse bile kullanmayın. Yüzünüzdeki sivilce elbet bir gün son bulacak gececek ama vucudunuza verdiğiniz zarar ilerde ortaya cıkacak
İnanmıyorum ya bu kadar kötü etkisi varken doktorlar nasıl bu ilacı önerebiliyorlar? Bitkilerle ve besinlerle düzeltmeye calısıcam hormonlarımı sanırım

ben ona bağlıyorum.bu kadar uzin sürmesini adet problemlerimde vardi. Duzensizdi.hele hastanelik agrim vardı.bezmistim her ay suzgec gibiydim iğne harici hiçbişey kesmiyordu.en cok ona sevindim.cok rahatim şükür
Benimde cok agrılı geçiyo kusuyorum falam cok kötü bisey tesekkür ederim cevap verdiginiz icim

X