Sivilceli Ciltler Sivilce lekeleri

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar iyi akşamlar. Bu konu artık bana dert oldu. Aranızda aynı sorunu paylaşan var mı bilemiyorum fakat ben bu sorundan müzdaribim. Çok aşırı olmasada sivilce lekelerim var ve rahatsız ediyor. Yüzümün pürüzsüz görünmesini istiyorum ama nafile :KK14: ne yapmak gerek bilgi ve yorumlarınızı bekliyorum
Merabalar sivilce sorununuza aloe vera bix setle kurtulabilisiniz.bizzat kuzenim kullandigi ve bayagi duzelme var ilgilenirseniz gorusebiliriz

Sivilce ve lekeleri için b3 vitamini şiddetle tavsiye ederim ben çok çektim umarım sivilce sorunu yaşayanlar hertürlü ürünü alıp hertürlü yöntemi çareyi arayip bulamadıysanız b3 vitamini yle kurtulur
Net üzerinden b3 vitamin kapsülü satın aldım . Hergün kullandığım tonigin içine kapsül leri açıp boşaltım hergün yüzüme sürdum artık sivilce çıkmıyor

Canım bende çok koyu leke yoktu ama biraz kücük kırmızı leklerden vardı bide gözeneklerim çok az belirgindi ama dedigim gibi çok bi sorunum yoktu 2.5 haftadır 2-3 günde bir beyaz kil ve madensuyunu karıştırıp maske yapıyorum hafta bir falan da yaşmaya ve yumurta akı mucize oldu resmen cildim çok hoş duruyor :nazar: mutlaka dene benim cildim kuruya donuk oldugu icin beyaz kil kullandim cok yagliysa yesil kullanabilirsin. ama dedigim gibi benim çok sorunlu degildi cildim eger sen çok hasarlı oldugunu dusunuyosan 2 hafta degil de 1 ayda gorursun belki yararını vazgeçme ama devam et mutlaka umarım işe yarar

Arkadaşlar çoğu leke ve benzeri sorunlarda hep TCA ve vitamin takviyesi öneriyorum. Evde TCA ile kimyasalpeeling yapıp sivilce lekelerinizden kutulabilirsiniz.

canım ben uzun zaman kullandım tca yüzün sürdüğün yerler mosmor hal alıo ve soyulması bir haftayı geçiyor.ayrıca soyulan yerlerde kahverengi leke bırakıyor

X