Sivilceli Ciltler Sivilcelere %100 Son

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

senz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
52
0
Merhaba arkadaşlar.Benim Yüzümde 100den fazla sivilce var.Özellikle yüzümde.Kil Maskesi kullandım .Yararını Gördüm ama yine çıkmaya başladı ve arttı.Geçen Gün doktora gittim.XXXXXXXXX Diye Bir Krem Verdi.Kullandım.1 Hafta sonra sivilcelerim azaldı.Kullanmanızı Şiddetle Tavsiye Ederim.Bi de Bir Sorum olucak.Bıyıklarımı Alınca küçük küçük sivilceler çıkıyo.Sizde de oluyomu.Geçmesi İçin Ne Kullanıyosunuz??

sevgili arkadaşım bilgi sahibi olmadığın konularda lütfen bilgi verme... Sadece kil maskesi ile sivilcelere son vermek tıbben mümkün olan bişey değil. Kulladığın ilaç ise tüm cilt tipleri için uygun bir ilaç değil . Lütfen cilt tipinize uygun olan kremleri ve maskeleri uygulayın.

Merhaba arkadaşlar.Benim Yüzümde 100den fazla sivilce var.Özellikle yüzümde.Kil Maskesi kullandım .Yararını Gördüm ama yine çıkmaya başladı ve arttı.Geçen Gün doktora gittim.Azelderm Diye Bir Krem Verdi.Kullandım.1 Hafta sonra sivilcelerim azaldı.Kullanmanızı Şiddetle Tavsiye Ederim.Bi de Bir Sorum olucak.Bıyıklarımı Alınca küçük küçük sivilceler çıkıyo.Sizde de oluyomu.Geçmesi İçin Ne Kullanıyosunuz??

bıyıklarını ıplıkle aıyosan ondanadır alısana kadar cıkıyo sona genıyo ya da bı ıpı bı ke daha kullndıgın ıcındır temız bı yerde tutu ıpını ya da cımbız ve agdada yapabılıyo ama cımbızla sakın alma a,en ıyısı agda hem ız de kalmıyo sıyah sıyah

sevgili arkadaşım bilgi sahibi olmadığın konularda lütfen bilgi verme... Sadece kil maskesi ile sivilcelere son vermek tıbben mümkün olan bişey değil. Kulladığın ilaç ise tüm cilt tipleri için uygun bir ilaç değil . Lütfen cilt tipinize uygun olan kremleri ve maskeleri uygulayın.

Sadece tavsiye etmiş, demek ki onda işe yaramış "bilgi sahibi olmadığın konularda bilgi verme" demen saçma geldi bana.

konu başlığını okuyunca bi an çok heycanlanmıştım :26:

Eğer Hoşuna Gitmediyse Bakma Seni Zorla Tutan Yok Lazım Olur Diye Yazdım...

Merhaba arkadaşlar.Benim Yüzümde 100den fazla sivilce var.Özellikle yüzümde.Kil Maskesi kullandım .Yararını Gördüm ama yine çıkmaya başladı ve arttı.Geçen Gün doktora gittim.XXXXXXXXX Diye Bir Krem Verdi.Kullandım.1 Hafta sonra sivilcelerim azaldı.Kullanmanızı Şiddetle Tavsiye Ederim.Bi de Bir Sorum olucak.Bıyıklarımı Alınca küçük küçük sivilceler çıkıyo.Sizde de oluyomu.Geçmesi İçin Ne Kullanıyosunuz??

Evde kendim iple aldığımda sivilcelenme oluyor ama kuaför alınca olmuyor

Arkadaşımız kil maskesinden sonra tekrar sivilce çıktığını belirtmiş zaten. Ayrıca ilacı doktor vermiş kendisine, cilt tipine uygun olmadığına nasıl karar verdiniz bu mesajla?

Tabikide gönderirim.göstermiyo yoksa yazıcaktım

İlacın Adı azelderm.a z e l d e r m

X