Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar bu nadixa krem elime geçti,
ancak yüzümde çok çok sivilce yok,
üç beş tane vardır maksimum.
sadece sivilcelerin üzerine mi sürmeliyim yoksa bütün cildime mi sürmeliyim?
tüm yüzüme sürersem sivilce olmayan bolgelerde de çıkarırsa diye korkuyorum

sadece sivilcelerin üzerine ve çoook ince bi tabaka halinde sür banada doktor öyle demişti gerçi ben faydasından çok zararını gördm sırnaşık şey

Merhaba arkadaşlar benimde sivilce sorunum vardı doktora gittim bana hap olarak tetradox verdi gündüz için nadixa krem verdi gece için ise yatmadan önce yani ısotrexın verdi ayrıca tolerıane diye temizleme jeli verdi hayatımda ilk defa yüzüme krem kullanıcam açıkçası korkuyorum ya daha kötü olursam builçları kullana varmı merak ettim sivilcesiz günler kızlar.

banada isotrexin ve nadixa krem verdi isotrexin gece nadixa ise gündüz kullanılacak.acnegun jel yazdı bide ...iki hafta oluyor kullanmaya başlayalı,çenemde yüzümün yan tafraflarında bir sürü iltihaplı sivilceler yeniden hortladı adeta ucuna iğne batıyormuş gibide acıyor ama napim sabır....ay sonundada kontrolüm var.acaba sizde fayda ettimi bu tedavi şekli?

nadixa kremin içinde saf antibiyotik var 2 aydan fazla kullanamıyorsun,kullansan bile vücut bağışıklık yaptıgı için net cevap vermiyor.
ben kullandım ilk 2 ay gözle görülür bir düzelme oldu cildimde sonra eskiye dönüş.
sivilce tedavisinde kesin sonuş sanırım roaccutane
ama ben ilacın yan etkilerinden dolayı hala bu ilaca başlamaya cesaret edemedim?aranızda kullanan varsa deneyimlerini benimle paylaşmasını rica ederim.

bnde kullanmaya başladımm..
daha önceden lazerle sivilcelerimi yüzeye çıkarmışlardı fakat bu krem yine sivilcelerimin çıkmasına neden oldu..
başta gözeneklerde oluşabilecek akneleri yüziye çekip sonra temizliyo demişsiniz..Öyle olur inş..
cilt bakımında içleri temizlenmiş sivilcelerimi çok güzel geçirdi ama..

fiyatı 30 TL felan.. =))

slm kızlar..bana da 2 ay kadar önce nadixa krem ile sabun önerdi cild doktorum..fena değil gibi ama az da düzenli kullanmam lazım. bi de elimde isotrexin var :) bu nadixa gündüz sürülmüyor dimi güneş zararlı galiba onu sürünce :KK43:(

Slm kızlar canım çok sıkkın yalarırım bana yardım edin.
Bende hiç sivilce çıkmazdı son günlerde tek tük çıkmaya başlayınca doktora gittim ve şu Nadixa denen rezil kremi verdi 1 haftadır kullanıyorum cildimde bir sürü sivilce çıkmaya başladı :KK43:((
Ne yapıcağımı bilmiyorum kullanıpta kesin sonuç alan var mı?

haziran ayında 2 ay kadar kullanmıştım monodoks hapla birlikte çok çok etkili oldu diyemem ama düzelme olmuştu bende oldukça ilacı bırakınca tekrar çıktı o ayrı:)

haziran ayında 2 ay kadar kullanmıştım monodoks hapla birlikte çok çok etkili oldu diyemem ama düzelme olmuştu bende oldukça ilacı bırakınca tekrar çıktı o ayrı:)

:)) hala inanamıyorum ama önce sivilceleri çıkarttı ardından da kuruttu :))) gerçekten güzel bir kremmiş boşuna üzülüp ağlamışım :)))
yalnız yüzümde 1,5 haftada etkisini gösterirken kollarımda oluşan sivilceleri daha tam olarak geçirmedi. zaten kesin etkiyi görmek için bi 2 ay kullanmak gerekiyormuş. yalnız bırakınca tekrar çıktı demek ona üzüldüm arkadaşım yaa :KK43:((benneyaptımki

ya bende bugün o kremleri kullanmaya başladım. (nadixa & eritretin) birde kil maskesi yapmamı önerdi doktor. umarım işe yaricaktır. kalıcı bir sonuç verdi mi sizde ?

kızlar nadixa yı 2 kez kullandım ama hiçbir işe yaramıyor hele isotrexin tam bi felaket KESıNLıKLE ıSOTREXSıN kullanmayın

Arkadaşlar bana da doktor gündüz kremi olarak nadixa 'yı verdi .
Bu kremi nasıl kullanıcam? Yani beyaz olduğu gözükecek şekildemi yüzüme sürcem yoksa nemlendirici gibi kremi yüzümemi yedircemmm??
Cevaplarsanız çok memnun olurumm

ya bende bugün o kremleri kullanmaya başladım. (nadixa & eritretin) birde kil maskesi yapmamı önerdi doktor. umarım işe yaricaktır. kalıcı bir sonuç verdi mi sizde ?

tatlım bende doktora gittim banade o kremleri verdi henüz 2 gündür kullanıom inşallah ilerde faydasını görürüm çok pis şeyler bu sivilceler yhaa inşallah hepimis kurtuluruzz

Arkadaşlar bana da doktor gündüz kremi olarak nadixa 'yı verdi .
Bu kremi nasıl kullanıcam? Yani beyaz olduğu gözükecek şekildemi yüzüme sürcem yoksa nemlendirici gibi kremi yüzümemi yedircemmm??
Cevaplarsanız çok memnun olurumm

çok az sürüceksin bezelye kadar ve her tarafa dağıtıcaksın a.s.

merhaba
bende nadixa yeni başladımda
2 sorum olacak
1.nadixa ben sabah sürüyom akşama kadar yüzdemi kalacak dışarı felan çıksam güneşte felan dursam bir zararı dokunurmu
2.nadixa kullanırken galiba elle sürülmüyomuş yüze sen neyle sürüyodun pamuklamı neyle
ve sabah sürdünmü dışarı çıkmamda br zarar var mı?

X