Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

tatlım bende şuan zoretanin kullanıyorum aynı etkiye sahip iki ilaçta, benimde sırtımda sivilce heeeeerzaman vardı ve hep leke leke kalıyordu daha ilk ay sırtımdaki sivilcelerden eser kalmadı pamuk gibi oldu ve lekelerimde büyük oranda geçti
siyah noktalara gelince ilk ayın sonu 2.ayın başı gibi cildimde bir siyah nokta kusması oldu tarif edilemez..
burnumun üstündeki gözeneklerimden siyah noktalar büyük büyük pütürlü şekilde yüzeye çıkıyorlardı ki aynı zamanda cilddimde özellikle burnumda büyük ve derin bir soyulma vardı bununda etkisiyle siyah noktalar dışarıya sarkmıştı resmen ben iz bırakmayacak şekilde sadece yüzeyde olanları alıyordum 2-3 saat sonra sanki hiiiç temizlememişim gibi aynısı tekrar çıkıyordu 3 hafta böyle devam etti sonra geçti ve siyah noktalarımın oldugu yerler %80 küçüldü şuan sıkılacak halde bile değiller
ve ben karma cilde sahibim normalde saçlarımda keza 2. gün akşam yağlanırdı ancak şimdi kuruluktan geçilmiyor saç derimde bunuda kremlerle yağlarla(özellikle gül yağı enfesss bir yağ saç diplerine yatmadan masaj yaparak sür sabah yağdan eser kalmıyor,üstelik birçok yönden saça iyi geliyor besliyor ve parlatıyor ama asla yağlı değil kuru duruyor saçlar) çözüyorum yağlı olmasından cok daha memnunum:))

bılgıler ıcın cok tesekkurler senınle aynı cılde sahıbız sanırım anlattıgın durumların hepsı bendede var ve bende zoretanıne baslıycam sanırım cuma gunu bellı olucak pekı sendekı yan etkılerı neler oldu cunku okudugum kadarıyla herkestekı yan etkı farklı oluyomus:)

evet canım bana da 6 yıl önce polikistik over teşhisi konuldu. 1 yıl yasmin isimli hapı kullandım ve tedavim bitti. kesinlikle sivilcelerde büyük azalma göreceksindir.

işe yararsa dediklerim ne mutlu bana :))
ilk ay çok ağrım oldu kemiklerimde,2. ay yukarıda anlattığım gibi geçti,3. ayda burnumda kanamalar oldu hala oluyor şuan 4. aydayım çok fazla yorgun hissediyorum sabah 8 de uyanan ben 10 da zaaar zor kalkıyorum yataktan en kötü etkisi bu benim için hayat kalitem bu anlamda düştü:26: ama artık alıştım yani kendimi zorladığımda normal şekilde devam ediyor hayat

yorgunluk bendede olur kesın normal zamanda bıle yorgun bı ınsanım ben umarım hepımız kolayca atlatırız bu zamanları:)

evet canım bana da 6 yıl önce polikistik over teşhisi konuldu. 1 yıl yasmin isimli hapı kullandım ve tedavim bitti. kesinlikle sivilcelerde büyük azalma göreceksindir.

Aynen bende yasmin iciyorum suan ama 6 ay kullanacakmısım inşallah benimkiler de azalır ya :)

roucutanne tedavisinden sonra kalan izler için nasıl bir tedavi uyguluyor doktorlar acaba

roucutanne tedavisinden sonra kalan izler için nasıl bir tedavi uyguluyor doktorlar acaba

Bu ilacı çok zorda kalmadıkca kullanmayın heryerim leke benim şuan leke açıcı kullanıyorum ve halada sivilce çıkıyor iyilesincede cil kalıyor keske hiç kullanmasaydım

4 ay oldu kullanıyorum sivilceler söndü şimdilik ama çukurlar kalacak şöyle bebeksi bir cildim olamıcak mı ya (

4 ay oldu kullanıyorum sivilceler söndü şimdilik ama çukurlar kalacak şöyle bebeksi bir cildim olamıcak mı ya (

Malesef ki olmuyor cnm herkes yanlış biliyor vücudu cok yoran bir ilac etrafımda bu ilacı kullanan kaç kişi var bi bilsen ciltleri simdi lekeli ve çilli keske sivilce olsaydı diyorlar 5 aydan fazla kullanma bence ben 8 ay kullandım ve artık eskisi gibi gücüm bile yok o kadar tehlikeli bir ilaç

Veee unutmadan söyleyeyim. Bazı duyumlara göre bu tarz haplar kilo aldırır ama yasmin aksine kilo verdirir.

evet yasmin kilo verdirir çünkü iştahı kapatır.. ben şuan hem zoretanin hem yasmin kullanıyorum hamile kalmamak için risk almak istemedik nişanlımla benim şuan bir mide bulantılarım oluyor çook fena sanki hamile gibiyim yemek yiyemiyorum sevdiğim yemekleri bile çünkü bana kokuyor herşey ama bu çukur mevzusunu anlamadım neden çukur kalıyor ki ???

Arkadaslar ben de 40 mg kullaniyorum 4. Ayim 10 gun sonra biticek hala sivilce cikiyo hic bir gelisme yok kirmizi kirmizi yuzum dudaklarim zaten pert olmus durumda ne zamana kdar surcekki bu iyilesmeye baslamicak mi hic cok moralim bozuluyo arkadaslar boyle olmasi normal mi

kızlar nasıl gidiyor tedavi süreciniz ben bu aralar pek dikkat edemiyorum yediklerime.bakalım bu ay tahlillerim nasıl cıkacak merak ediyorum.

aynen benimde 4. ayim 10 -14 gun sonra bitiyor
gelisme olmadigi gibi daha kötü
moralim sifir

Benimde 4. ayımın bitmesine nerdeyse 15 gün kaldı. Benim dudaklar artık pert alemde. Ama yüzümde sivilce kalmadı hiç. Hala bacaklarımın üst kısmında çıkıyor ama benim asıl bu ilaca başlama sebebim oydu. Onlar ne zaman geçicek acaba :/

Ben 4 ayın ortalarındayım:) sabredin kızlar zamanla kuruo.benm arkadaşım kullandı kullanırken kızarıklar olmuştu ama şimdi kusursuz bi cildi var. iz, çukur hiç bişey kalmadı. Onun 6 ay bitmemişti 8 ay ilacı kullanmak zorunda kaldı. Sabrede sabrede pürüzsüz bir cilt kazanacağız kızlarrr.... pes etmek yok.
Kullanmaktan korkanlar korkupda ertelemeyin ben ertelemiştim şimdi pişmanım anlatıldığı gibi çok yan etkisini görmüosunuz, abartı...sadece bel çok agrıo, dudaklar kuruo HAMETAN POMAD sürdün mü kurulukda kalmıo.

aynen benimde 4. ayim 10 -14 gun sonra bitiyor
gelisme olmadigi gibi daha kötü
moralim sifir

Sivilcelerin çıktığı yerler kirmizi mi seninde canm? Benim sol değil de sag yanakta kirmizi izlerden kendi tenim görünmüyo nerdeyse ya cildiricam. Hergun 1 i cenede olmak uzere 3 tane falan sag yanakta çıkar zaten hic affetmez. Gunisigi resmen kabusum oldu evde bakmıyorum aynaya genelde aynalardan kaçıyorumama disarda ne yazikki vitrin gezerken aynalardan kendimi gördüğümde hortlak gormuse donuyorum. İşte o zaman ne alisveris yapasim geliyo ne de yasama sevincim kaliyo. Cok zor olur bi durum ya Allah beterinden sakinsin yine çok sukur ama uzulmemek elde degil. Sevgilimin yuzune bakmak istemiyorum ben kendimden korkuyorum o napsin arkadaslar bize yardim edicek yok mu ???

Off off kızlar cok kotuyum ya bendeki sivilceler deri altında neredeyse 4. Ayıma gircem ve hala bi degisiklik yok başladığım gibi doktor kontrolünde bırakmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…