Siyah duşakabin ve teknesi kullananlar var mı?

Gizemiooo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
7
1
28
Merhaba ben yeni evlenicem inşallah.banyomu kendim yaptırıcam.kendi evim olacak.Duşakabin firmasında çalışıyorum ama kullanıcıların yorumlarını bilemiyorum.siyah duşakabin altına tekne kulananlar varsa temizliği zor mu? Bir handikapı var mıdır beyaza göre? Bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba :)

Kullanmadım ama seffaf dusakabinde beyaz teknede bile su lekesi kirec lekesi olabiliyor onda çok daha fazla olur bence. 🤷🏻‍♀️

Kireç lekesi tutmayan bi teknoloji varsa yaptır :) aslında bi ara şey vardı. Mesela ayakkabıyı bi sıvıya daldırıyorlardı. Çamurun içine ayakkabıyı sokup çıkarttıklarında çamur akıp gidiyodu ayakkabıdan. Neydi adı gelmedi aklıma

Keske fotograf ekleseydiniz tam olarak anlardik. Benim dusakabinim direk yer seramigi uzerine yapili koyu gri vitranin seramigi camda duz cam ama hem camda hemde yerde sabun ve kirec lekesi kaliyor malesef siyahtan uzak durmanizi tavsiye ederim camdaki kolayca cikiyor ama yerdeki leke daha kötü

Cevaplarınız için teşekkürler resim ekliyorum cok cok begeniyorum ama aşırı kararsızım sanki siyahta cokta belli olmazmış gibime geliyor

Eklentiler

• BD427655-1639-4871-B3D1-0E5F9B89662F.jpeg
    BD427655-1639-4871-B3D1-0E5F9B89662F.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 2.357
Keske fotograf ekleseydiniz tam olarak anlardik. Benim dusakabinim direk yer seramigi uzerine yapili koyu gri vitranin seramigi camda duz cam ama hem camda hemde yerde sabun ve kirec lekesi kaliyor malesef siyahtan uzak durmanizi tavsiye ederim camdaki kolayca cikiyor ama yerdeki leke daha kötü
Fotoğraf ekledim :)

Eklentiler

• 4AFCA117-46A3-476A-A64A-68D7070E4433.jpeg
    4AFCA117-46A3-476A-A64A-68D7070E4433.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 1.322
Cok guzel gozukuyor ama malesef her dustan sonra temizlemeniz gerekecek bu benim dusakabinimin ici artik her kullanimda temizlemeye useniyorum haftada bire indirdim🙈beyazda bu kadar belli olmuyor inanin goruntu kirliligi icin uzgunum 🙈
image.jpg

Cok guzel gozukuyor ama malesef her dustan sonra temizlemeniz gerekecek bu benim dusakabinimin ici artik her kullanimda temizlemeye useniyorum haftada bire indirdim🙈beyazda bu kadar belli olmuyor inanin goruntu kirliligi icin uzgunum 🙈Eki Görüntüle 2597578
O kadar yardımcı oldunuz ki gerçekten fikrim değişti.bunu istiyordum.çok çok teşekkür ederim❤️

eltim yaptırdı bi kaç ay önce ama sadece camları siyah altı beyaz her gördüğümde camlar bembeyaz kireç ve sabun lekesi çok bariz belli oluyor

Merhaba ben yeni evlenicem inşallah.banyomu kendim yaptırıcam.kendi evim olacak.Duşakabin firmasında çalışıyorum ama kullanıcıların yorumlarını bilemiyorum.siyah duşakabin altına tekne kulananlar varsa temizliği zor mu? Bir handikapı var mıdır beyaza göre? Bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba :)
Merhabalar. Umarım yeni banyonuzu çok güzel günlerde kullanıyorsunuzdur😊 Fotoğrafta dışakabin camınızın çizgili şeritli olduğunu gördüm. Ben de banyoma bu camdan düşünüyorum ama zamanla siyah çizgiler silinir mi çirkin görünür mü bilemiyorum. Siz bu anlamda memnun musınuz?

Merhabalar. Umarım yeni banyonuzu çok güzel günlerde kullanıyorsunuzdur😊 Fotoğrafta dışakabin camınızın çizgili şeritli olduğunu gördüm. Ben de banyoma bu camdan düşünüyorum ama zamanla siyah çizgiler silinir mi çirkin görünür mü bilemiyorum. Siz bu anlamda memnun musınuz?
Merhaba yeni gördüm mesajınızı :KK43:
Ben siyah yaptırmadım şeffaf yanları metal menteşeli yaptırdım :)

X